koncert
Anna Maria Jopek

koncert

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek - Bilety na koncert

Anna Maria Jopek - Radom Sala Koncertowa UM | Bilety na koncert

AMJ KWARTET - najbardziej wszechstronna  i szalona  formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek. Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie. 

 
Sklad
Anna Maria Jopek- śpiew
Krzysztof Herdzin - fortepian, cajon, flety
Piotr Nazaruk - śpiew, flety, zithar, gitara, polskie instrumenty ludowe
Robert Kubiszyn - bas

*** 
 
Anna Maria Jopek - wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Sprzedała milion płyt, ale najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Piękna muzyka, piękny głos, wspaniałe przeżycie.
coś wspaniałego koncert na bardzo wysokim poziomie jak to u Ani. Polecam wszystkim.
Cudowny koncert ! Wspaniały wokal Anny Marii Jopek, niesamowity kontakt z publicznością, ciepło i serdeczność. Genialna muzyka!!!! :)
Anna Maria Jopek klasa sama w sobie ,koncert cudowny
Anna Maria Jopek jak zawsze wspaniała! Koncert do powtórzenia w niedalekiej przyszłości. Dziękuję Zdzisław
To był wspaniały koncert i cudowny wieczór! Dziękuję. Nic dodać, nic ująć! ten wieczór to wiele wzruszeń, wspaniałych emocji i cudownej muzyki! Jesteście WIELCY!!
Było magicznie, na najwyższym poziomie.
Cudowny koncert. AMJ w doskonałej formie. Chodząca muzyka. Pedro, Robert i Krzyś artyści kompletni. Sztuka z górnej półki.
Izabela Szczetyńska 11.03.2016 20:37
Anna Maria Jopek & Herdzin & Kubiszyn & Nazaruk, wyjątkowa uczta muzyczna w ich wykonaniu po raz kolejny!!! Proszę o kolejny koncert, może być J.Góra :)
Fantastyczny koncert. Z tych, o których się pamięta przez całe lata...
piękna muzyka, anielskie głosy, niesamowite osobowości, barwna sceneria
SUPER KONCERT CZŁOWIEK WYCHODZI ZACZAROWANY!
Super koncert, polecam.
Niesamowita podróż. Polecam AMJ
AMJ w fantastycznej formie wokalno-wizualnej :)
Koncert ciekawy, dobrze zagrany i nagłośniony. polecam
Szanowni Państwo, jeżeli chodzi o poziom artystyczny występu, to Anna Maria Jopek była jak zwykle doskonała. Osobiście się cieszę, że nie ulega modom muzycznym :-) Życząc dalszych sukcesów, pozdrawiam serdecznie Justyna Anna Wietoszko
Wspaniały koncert, który odrywa od rzeczywistości, dając niecodzienne doznania. Sprawia, że czas jakby stanął w miejscu, odrywając od codzienność, gdzie ludzie gonią za sławą, pieniędzmi, zapominając o "Ale jestem". Przepiękna muzyka, która sięga głęboko i wyzwala niebywałe emocje. Wspaniały głos Anny Marii Jopek, działa jak relaksująca terapia, która pozwala zapomnieć o tym zwariowanym świecie.
Dla mnie koncert Anny Marii Jopek był pięknym przeżyciem. To wielka artystka. Cała jest muzyką. A towarzyszący zespół to cudowni instrumentaliści i wokaliści. Każdy z osobna to osobowość sceniczna. Świetnie się bawiłam. Śpiewałam. Miałam cały czas ciarki na całym ciele. Długo unosiłam się nad ziemią po tym występie. Chcę jeszcze!!!!! Dziękuję:)
Wspaniały, bardzo ciekawy koncert. Przyjemna atmosfera.
blondiwka 01.03.2016 18:48
KONCERT MEGA POZYTYWNY!Pierwszy raz byłam na koncercie tej wokalistki-odbiór bardzo pozytywny.
Koncert jak zawsze u Anny Marii Jopek na najwyższym muzycznym poziomie. Świetni muzycy instrumentalnie i wokalnie. To prawdziwa przyjemność spotkania z wysoka kultura muzyczną i obycia.Prowadzenie koncertu przez Annę bezpretensjonalne i ciepłe. Polecam. Sala UM idealna na tego typu koncerty: kameralna, z dobra słyszalnością i widocznością (siedziałam w VII rzędzie)
Uroczo, z wdziękiem, profesjonalnie, z serdecznością wobec publiczności, bez pośpiechu (4 bisy :))) bardzo udany koncert. Dziękuję Annie Marii, Muzykom i Panu ze Straży Miejskiej ;) (to już po koncercie :)
anna ewa i anna ewa 01.03.2016 10:33
Muzycznie AMJ super, towarzyszący panowie instrumentalnie ok ale śpiew nie jest ich najmocniejszą stroną. Szkoda że AMJ tak samo jak ja "trochę" przytyła ale głos ciągle wspaniały.
Wspaniały, porywający występ. Brawo!!!
markus14 01.03.2016 09:20
REWELACJA Czekam ma następny koncert
MariuszRadom 01.03.2016 08:36
to było WYDARZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!
Rewelacja! Na pierwszym miejscu kieruję wyrazy uznania dla Pana Krzysztofa za niesamowitą grę jedną ręką. Pani Anna - rewelacyjny występ, pełen luzu i wdzięku. To było coś pięknego jak się wszyscy śmialiście na scenie i nie mogliście przez to kontynuować. To pokazuje że jesteście na scenie sobą. :) - "To j.." ;) Pedro - świetny głos i jego skala oraz wyobraźnia muzyczna. No i Pan Marek - człowiek orkiestra i bardzo dobry gitarzysta. :) Żałuję że to już się skończyło ale mam nadzieje że jeszcze nie raz się spotkamy. :)
Jestem bardzo zadowolona z występu. Wszyscy artyści zasługują na najwyższą ocenę. Pani Anna poza tym, że potwierdziła swój wysoki poziom artystyczny, okazała się ciepłą, wesołą kobietą. Muzyk grający jedną sprawną ręką i to lewą - mistrzostwo świata.
Pani Anna Maria Jopek i jej Zespół są rewelacyjni. Byłam na drugim już koncercie tej artystki i mogłaby jutro iść na kolejny.
WIĘCEJ
ZWIŃ