koncert Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni - Jubileuszowa trasa koncertowa "20/20"

koncert Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni - Jubileuszowa trasa koncertowa "20/20"

Anna Wyszkoni - Jubileuszowa trasa koncertowa "20/20" - Bilety na koncert

Jubileuszowa trasa koncertowa 20/20

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: "Pan i Pani" i "Życie jest w porządku", uzyskały status podwójnie platynowych. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

Solowy dorobek płytowy Ani Wyszkoni to albumy "Pan i Pani" oraz "Życie jest w porządku". Obydwa uzyskały status podwójnie platynowych płyt. Pochodzą z nich m.in. Przeboje: "Czy ten Pan i Pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij przed siebie", "W całość ułożysz mnie" czy nagrodzony superjedynką za przebój roku "Wiem, że jesteś tam". W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. "Kolędy wielkie".

Anna Wyszkoni ma również na swoim koncie duety: z Piotrem Cugowskim - utwór tytułowy do filmu "Syberiada polska" oraz z Markiem Jackowskim - "Odnajdziemy się", który promował ostatni solowy album nieżyjącego już lidera Maanamu. Artystka otrzymała za niego złotą płytę. W drugiej połowie 2015 roku na radiowych playlistach gościł duet z Michałem Bajorem "Ja kocham, Ty kochasz" promujący najnowszy album tego artysty.

Koncerty Anny Wyszkoni są bardzo widowiskowe i przebojowe, a zarazem eleganckie. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków**. Podczas trasy koncertowej "20/20" Ania wykonuje swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie. Serdecznie zapraszamy na koncerty!**

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Anna Wyszkoni - Jubileuszowa trasa koncertowa "20/20"

Było super!!!!!!!! Chętnie poszłabym jeszcze raz!!!!
Gwiazda była w 11 rzędzie i prawie 2m ode mnie i pytała w piosence "czy ten Pan tę Panią jeszcze chce" czy może jakoś tak!! Występ fest 5/5!
super
Super kolncert. Polecam
Super impreza , zespół na bardzo wysokim poziomie , solistka super pod każdym względem. Piękny występ małej debiutantki.
Najlepszy spośród 47 Aniowych koncertów na jakich byłem. Dziękuję
Rufin z Gorzowa Wlkp. 15.02.2016 13:15
Spędziliśmy super czas. Ania genialna - swoje hity zaśpiewała fantastycznie, a coverami zaskoczyła, bo brzmiały jak oryginał, a nawet lepiej. :-) Muzycy wspaniali wszyscy razem i każdy z osobna. Solówki Marka Raduli - odjazd! Akcent z córeczką na scenie słodki, rozbrajający i widać, że spontaniczny. Całość świetna i profesjonalna. Brawo!
Jestem zachwycona koncertem. Jakość dźwięku świetna, całość ogólnie rewelacja

Polecane z kategorii koncert