koncert
Bednarek

koncert

Bednarek

Bednarek - Bilety na koncert

Bednarek - Gdańsk Klub muzyczny Parlament | Kupuj Bilety Online

Rok 2018 - powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana "Ziemia Obiecana". Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku, dzięki telewizyjnemu programowi "Mam Talent" i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin "Szanuj" uzyskał status podwójnej platyny.
W 2011 roku StarGuardMuffin gościli na Jamajce, a efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel "Jamaican Trip", gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy'ego.
W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę "Jestem...", która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.
W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej.
W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.
Rok 2015 to album "Oddycham", zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single "List", "Euforia" i "Sailing". 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka "TALIZMAN". Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem.
W listopadzie 2018 zespół BEDNAREK zagrał w Klubie Stodoła koncert jubileuszowy, z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Gościnny udział w wydarzeniu wzięli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tłumnie towarzyszyli muzykom w hucznych obchodach dekady aktywności scenicznej.

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w listopadzie. Podczas wydarzeń fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka. Formacja Kamila Bednarka zaplanowała występy w 8 największych polskich miastach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje

Jak zawsze świetny koncert i jak zawsze za krótko!!!
Świetny koncert, doskonała atmosfera, artysta na scenie punktualnie - 5/5!
WSPANIAŁY KONCERT! Cudowna atmosfera! Chętnie poszłybyśmy raz jeszcze:)
Koncerty Bednarka to najlepsze imprezy ever! Trzeci raz w Klimacie -jak zawsze mega!
Rewelacja!!! Energia i pozytywny przekaz Kamila trafia do wszystkich. Bawiłam się z przyjaciółką i było wspaniale!
Bylo super. Bawilismy sie swietnie.
Świetny wokalista. Koncert bardzo dobry. Jestem fanem Kamila.
Koncert jako wykonana sztuka - nie mam zastrzeżeń. Co się natomiast tyczy charakteru sali - w/g mnie jest to za mały obiekt na koncerty gwiazd formatu Bednarka.
Było fantastycznie! Pierwszy koncert Kamila który byl wolniejszy, taki na wysłuchanie się w muzykę. Idealny!
Koncert rewelacja,oby więcej takich :)
Jak zawsze świetny koncert 😊👍
Najlepszy zespół jaki znam, bawiłam się jak zwykle wyśmienicie. Kamil Bednarek przekazuje tyle pozytywnej energii, jest niezastąpiony i najlepszy na świecie, ever ❤️ Liczy się tylko muzyka ❤️❤️❤️
Kamil!!!koncert Mistrzostwo!!!
Koncert fajny ...tylko nagłośnienie nie zbyt dobrze ustawione ...na balkonie mocno dudnił bas a wokalu nie było słychać ...szkoda
Rewelacja ❤️❤️❤️
Wspaniały, profesjonalny koncert. Żywiołowość, radość i klasa Bednarka to coś co ujmuje chyba wszystkich nawet największych malkontentów. Brawo. Tak trzymać.
Świetny występ Kamila. Szkoda tylko, że na początku dźwiękowcy nie zauważyli, iż zespół go zagłusza, ale potem było już Oki.
Rewelacyjnie
Co tu dużo mówić. Jak zwykle świetny koncert, bo jakże mogłoby być inaczej, gdy na scenie pojawia się tak charyzmatyczna i pełna pozytywnej energii ekipa. Odwiedzajcie nas częściej ☺️
Super Klimat w Klimacie 😁

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia