koncert Clock Machine

Clock Machine - koncert

koncert Clock Machine

Clock Machine - koncert

Clock Machine - koncert - Bilety na koncert

Clock Machine wraca z nowym albumem! Wszystko, co wiemy o przyszłości, to tylko chłodne prognozy. To w nich tkwią wszystkie nasze nadzieje i obawy. Mogą zwiastować wieczne słońce i szczęście, albo fatum i niekończący się, wściekły tajfun, niszczący wszystko, co spotka na swej drodze. Zaufać im, czy może przejść obojętnie obok? A co, jeśli mówią prawdę o przyszłości? Co jeśli jest już za późno i na nic nie mamy wpływu?

„Prognozy” Clocków to album, który zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. Premiera płyty "Prognozy" 15 marca 2019.

W Kawiarni Artystycznej Amfiteatru Clock Machine wystąpią kilka dni po premierze!

Klasyczny rock umarł wraz z wybuchem Supernowej SN2005ap. Nadchodzi nowa epoka - Cosmic Beats. Clock Machine wychowani na klasykach gatunku porzucają Ziemię i zabierają ludzi w podróż na nową planetę.

Kiedyś wygrywali największe festiwale, teraz twierdzą, że muzyka to nie sport. Dniami i nocami komponują nowe dźwięki, bo to sens ich życia. Jak sami mówią o sobie:

„Jesteśmy architektami własnego losu i nie musimy się już martwić o pieniądze, dlatego nowe wcielenie to twórczość, w której wchodzimy w detal, w skalę mikro zainspirowani gwiezdnymi satelitami.”

Skład zespołu: Igor Walaszek- wokal; Kuba Wojtas – gitara; Konrad Nikiel- bas; Piotr Wykurz- perkusja; Marcin Pater - produkcja/realizacja dźwięku.

Bilety po 35 zł w przedsprzedaży, po 40 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce: Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Clock Machine - koncert

Rewelacyjny koncert - genialny muzycznie, nieziemski wokalnie. Niesamowita, pozytywna energia. Zespół znałam wcześniej, ale na koncercie byłam po raz pierwszy - na pewno nie ostatni. Czekam w Kielcach ;)
Koncert PETARDA!!! Chłopaki świetnie brzmią i grają. POLECAM
Sam koncert, występ Clock Machine po prostu niesamowity, wspaniały. Fajna atmosfera samego miejsca, dobre nagłośnienie. Wszystko na 5+:))
Mega koncert
Pierwsza myśl po koncercie - odczucia podobne jak na Radiohead w 2009. Dawno nic w podobnym klimacie nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Było PIĘKNIE.
Absolutna petarda. Kameralny klimat, bardzo dobre nagłośnienie. Clock Machnie, Clock Machnie, Clock Machnie !
Świetny koncert. Magiczna atmosfera.

Polecane z kategorii koncert