Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Czarno Czarni

koncert

Czarno Czarni

Czarno Czarni - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Czarno Czarni zapraszają na retro party z okazji Dnia Kobiet.
Wskakuj w wygodny strój, zbieraj ekipę i przybywaj na jedyny w swoim rodzaju wieczór z dźwiękami retro. Czarno Czarni zapraszają do tańca. W programie: Trąbo-twist, Nogi, Alice musisz przestać palić, Wesoły demon, Francuska miłość i przeboje z płyty Sułtani swingu: Augustowskie noce, Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem, Zakochani są wśród nas.

Czarno Czarni to świadomy powrót do brzmień lat 60 tych przyprawionych surową energią spod znaku vintage.
Absurdalne i dowcipne teksty Jarka Janiszewskiego ilustrowane klimatycznymi dźwiękami , tworzą niepowtarzalną aurę złotych czasów muzyki rockowej.
    Grupę tworzą muzycy od lat występujący w zespołach Big Cyc i Bielizna. Ich muzykę można śmiało nazwać, szalonym big -beatem XXI wieku.
Pomysł założenia Czarno-Czarnych narodził się w 1996 roku podczas nagrywania przez grupę Big Cyc utworu pt. Pasażer. Piosenkę tę gościnnie zaśpiewał Jarek Janiszewski z zespołu Bielizna, a niesamowita aura emitowana podczas spotkania artystów była zalążkiem powstania całkiem nowego bandu.
Nazwa Czarno Czarni nawiązuje do kolorowych zespołów , królujących na polskich scenach w latach 60 tych xx wieku. Również muzyka jest wypadkową prostych brzmień i bezpretensjonalnych melodii.
    Od 1997 roku zespół działa w tym samym składzie: Jarosław "Doktor"Janiszewski-wokal, Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak-bas, Roman "Piękny Roman" Lechowicz-gitara, Jarosław "Dżery" Lis-perkusja, Piotr"Gadak" Sztajdel-klawisze. 
Pierwsza płyta ukazał się w roku 1998, a jej wyjątkowość polegała na tym ,że nagrano ją przy użyciu starych bułgarskich wzmacniaczy, enerdowskich gitar i radzieckich organów, a samą perkusję przy pomocy tylko trzech mikrofonów. Album pokrył się złotem , tak samo jak drugie wydawnictwo "Niewidzialni".
   Czarno Czarni regularnie koncertują, biorąc udział w najważniejszych imprezach muzycznych w kraju. Występowali m.in na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Trasie "Lata z Radiem", "Inwazji Mocy". W 1999 roku TVP2 nagrała i wyemitowała 60 minutowy program "Prywatka u Czarno Czarnych".
    Grupa wielokrotnie występowała  poza granicami kraju m.in.w USA, Anglii, Szkocji, Niemczech , Irlandii. Muzycy mają na swym koncie współpracę z innymi artystami m.in. Anią Rusowicz , Urszulą,  Giullią Tellerini ( znana z filmu Vicky, Christina, Barcelona). 
 
W 2014 roku zespół wydał płytę "The Power of Dance Floor" z pochodzącą z Nashville amerykańską wokalistką  Holly Shepherd.
 
Piosenka Czarno Czarnych "Nie choruj" jest motywem przewodnim serialu "Daleko od noszy", a inne ich piosenki pojawiły się również w wielu produkcjach filmowych m.in w "Królu życia" i w "Śniadaniu do łóżka".
 
Zespół wydał osiem płyt długogrających, ostatnia ich produkcja "Francuska miłość" ukazała się na rynku w październiku 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Czarno Czarni


Jak działają recenzje?
Występ super !!!
DawiD1983rok 06.03.2022 13:17
Doskonała zabawa. Świetnie poprowadzony koncert. Bardzo miła atmosfera na sali. Sympatyczny gospodarz i obsługa klubu.
20.02.2020 20:52

Polecane z kategorii koncert