koncert

De Mono

koncert

De Mono

De Mono - Bilety na koncert

De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. W tym roku mija 31 lat od chwili gdy De Mono nieprzerwanie koncertują i nagrywają.

Statki na niebie, Znów jesteś ze mną, Kamień i aksamit czy Kochać inaczej - to tylko niektóre z największych przebojów DE MONO. Podczas koncertu będzie można usłyszeć je w specjalnych wersjach w wykonaniu ikony zespołu Andrzeja Krzywego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje De Mono

Fantastyczny koncert !!!! Krzywy rewelacyjny!!!
Bawiliśmy się doskonale. Pełen profesjonalizm.
Było super rewelacyjnie bardzo miła atmosfera
Witam serdecznie.Byliśmy z żoną na koncercie zespołu DE MONO w Szczecinie. Wykonanie piosenek Pani Osieckiej podobało nam się , wszystko czysto i profesjonalnie. Zabrokło nam choćby kilku utworów De Mono. Nie rozumiem przekazu z telebimu, mięso , kurczaki , sorki ale co to miało być , jakiś przekaz podprogowy i do tego ten mroczny klimat na scenie , czułem się momentami jak na czarnej mszy. Nie rozumiem również co miała na celu przeróbka uważam ładnej piosenki pt. Deszce nie spikojne ( kaczeńce na łonce ). Pozdrawiam Organizatorów i zespół De Mono. Robert Stefan 502 912 169
Występ wspaniały, chętnie pójdę na kolejny koncert.
Koncert był fenomenalny ale za krótki :) Jestem oczarowana i zaskoczona wspaniałymi aranżacjami utworów, ich doborem no i wykonaniem rzecz jasna. Była energia, moc, solidne muzykowanie. Pan Andrzej Krzywy ciepły i dowcipny - no niestety publiczność drętwawa. Może to rzeczywiście świadomość, że "jesteśmy w filharmonii, zachowujmy się". Po występie (przy podpisywaniu płyt) nie ukrywał lekkiego rozczarowania widzami. Ja też.Pierwszy raz byłam w szczecińskiej filharmonii. Nie podzielam zachwytu architekturą. Ale też nie po takie wrażenia poszłam. Bardzo dziękuję organizatorom i zespołowi De Mono za wspaniałały wieczór.
Koncert rewelacyjny, tylko szkoda, iż tak krótki.
Koncert był prześwietny, troszkę niedosytu czasowego, ale tego zawsze jest mało jak muzyka karmi duszę
Super repertuar, super występ, nie sposób usiedzieć w miejscu. Powracają wspomnienia, na pewno warto!
Koncert fantastyczny!!!
Świetny koncert, miła niepowtarzalna atmosfera i jak zawsze wielki profesjonalizm i kunszt muzyczny w wykonaniu DE Mono. Dziękuję i pozdrowienia dla całego Zespołu, a w szczególności dla "Cyganka" ;)
Zachwycający koncert!
Wspaniały występ całego zespołu, adrzej Krzywy to po prostu „klasa.”
Bardzo udany koncert, świetny pomysł ilustrowania piosenek multimedialną prezentacją. Andrzej Krzywy w świetnej formie. Muzycy dali czadu!
Super koncert!(tylko krótki) Ciekawe interpretacje znanych kawałków p.Agnieszki Osieckiej. Czekam na płytę.
DOSKONAŁY KONCERT !!!
To był bardzo przyjemnie spędzony czas! Andrzej Krzywy był bardzo energetyczny na scenie i stworzył fajny klubowy klimat i dodatkowe atrakcje. Bardzo podobał nam się jego solowy tanieć. Publiczność głośno wyraziła swój zachwyt. Dodatkowo każdy członek zespoły miał swój wokalny występ. POLECAM!!!
REWELACJA.
Nie spodziewałam się tak fajnej atmosfery i cudownej zabawy. Top class :)
Marta i Kamil 25.10.2018 08:28
Pełny profesjonalizm muzyczny i świetny kontakt z publicznością - z elementami stand-up'u. Polecam!
Fantastyczny występ, świetna atmosfera na sali, mega doznania !!!!! A i micha niezgorsza ;)
horacyptys 15.03.2018 09:07
Przecudny koncert, wspaniałe prowadzenie i ten saksofon...wróciły wspomnienia :) polecam !!!
fanstastyczny koncert
SUPER KONCERT FAJNA ATMOSFERA BARDZO UDANY WIECZÓR
Fantastyczny koncert !!!
Super atmosfera jak zawsze. Polecam to miejsce i ten zespół.
Wspaniała muzyka, artyści. Atmosfera nie do opisania, polecam wszystkim :)
Występ jak i organizacja całego wieczoru była jak na najwyższym poziomie i obsługa też zachowała się Perfekcyjnie . Było po prostu rewelacyjnie .Polecam Kuźnię Kulturalną i wieczory artystyczne w niej jak i koncerty .

Polecane z kategorii koncert