Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

Gdańsk, Stary Maneż

Gdańsk, Stary Maneż

Stary Maneż - Gdańsk

ul. Słowackiego 23 / Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk

POKAŻ NA MAPIE

Ewa Bem

 KUP BILET

Voo Voo - Premiera

 KUP BILET

Ray Wilson - Genesis Classic

 KUP BILET

Red Box

 KUP BILET

Kobranocka i Jeden Osiem L

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 90. to się nie powtórzy!

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJStary Maneż

Stary Maneż to wielofunkcyjny obiekt, który jeszcze na przełomie XIX i XX wieku pełnił funkcję ujeżdżalni koni jednostkom huzarów pruskich. Budynek obecnie będący gdańskim klubem muzycznym i domem kultury powstał w roku 1902 i znajduje się na terenie Garnizonu Kultury w gdańskim Wrzeszczu. Zajmuje powierzchnie 1700m2. W obrębie tego mieści się między innymi przestronna sala widowiskowo-koncertowa. W układzie stojącym jest ona w stanie pomieścić aż do 1500 widzów a w razie potrzeby posiada 720 miejsc siedzących. Jest to przestrzeń niesamowicie elastyczna pod organizacje różnego rodzaju eventów, spotkań firmowych, prezentacji i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Stary Maneż to świetnie zaaranżowane miejsce, gdzie cały czas gości kultura i sztuka. Stale występują tu gwiazdy wielkich i małych formatów, polskie i zagraniczne. Sala ma bardzo dobrą akustykę oraz wspaniały system nagłośnienia dostosowany do standardów koncertowych. Klimatu dodaje również oświetlenie w tym wielowektorowe reflektory umożliwiające zharmonizowanie otoczenia. To urokliwe lokum posiada dodatkowy atut jakim jest profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Uraczy gości nie tylko pysznymi daniami na bazie sezonowych składników, ale również wytwarzanym na miejscu rzemieślniczym piwem Vrest.

Stary Maneż repertuar

W starym Maneżu w Gdańsku odbywają się różnorodne koncerty. Wśród polskich wykonawców gościli tam tacy artyści jak: Brodka, Kasia Kowalska, Lao Che, Igor Herbut, Artur Rojek, Ralph Kamiński, Kult, Kasia Nosowska i wiele innych.
Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Ray Wilson zaprezentuje się z twórczością solową i największymi przebojami grupy GENESIS oraz znakomitego projektu Forever Amy w wykonaniu The Amy Winehouse Band. Oczywiście bilety na te wydarzenia znajdziesz na stronie biletyna.pl!

Gdańsk inne wydarzenia