koncert
Dom o Zielonych Progach

koncert

Dom o Zielonych Progach

Dom o Zielonych Progach - Bilety na koncert

Dom o Zielonych Progach | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Dobrze rozpoznawalny dziś w świecie Krainy Łagodności zespół Dom o Zielonych Progach swoją działalność rozpoczął ponad 15 lat temu. Uznanym wykonawcą na dobrą sprawę stał się dość szybko, w 2002 roku na łódzkim festiwalu YAPA zdobywając wszystkie główne nagrody (pierwsze miejsce, nagrodę SKPB Łódź oraz nagrodę publiczności). W swoich piosenkach inspirują się głównie atmosferą wierszy Jerzego Harasymowicza, Wojtka Belona i Kazimierza Węgrzyna. Czyli prawdziwa klasyka gatunku. W melodyce zespołu nietrudno domyśleć się inspiracji muzyką folkową, i to tej z gatunku bardziej skocznej. Dynamiczne brzmienie, zaskakujące zwroty harmonii piosenek, świetnie wkomponowane skrzypce, podkreślające folkowy charakter piosenek Domu - to jest to, co liczni miłośnicy tej kapeli lubią najbardziej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.09.2019, 19:00 Teatr Korez
 KUP BILET
27.10.2019, 19:00 Pub Keja
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Super!!!!
cudowny, klimatyczny koncert
Najlepszy koncert na jakim byłam, super kameralny lokal a zespól po prostu brak słów. Agata i Wojtek - świetna robota
Jak zwykle wspaniale :)
Było super
knysu 13.05.2019 08:26
Pierwszy raz byłam na koncercie Domu o zielonych progach. Muzyka przeniosła mnie w magiczne, górskie klimaty. Piękny, kameralny koncert :)
Ewelina 13.04.2019 12:59
Koncercik mistrzostwo świata! Zacnie było pozdrawiam i zapraszamy częściej
Koncert był znakomity jak zawsze! Czekamy na kolejny koncert w Rzeszowie.
Gosia i Adam 20.03.2019 15:32
Bardzo klimatyczny występ! Polecam dla miłośników gór, ale nie tylko.... ;)
Sagitta 18.03.2019 14:04
Witam, byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni 😍 Super klimat koncertu, nieco nostalgiczny ale jednocześnie prowadzony na wesołą nutę 😀 i angażowaniem publiczności do śpiewania 💪 Może niebawem koncert gdzieś w górach na otwartej przestrzeni, przy ogniskach .... i śpiewie do białego rana ... no może do północy żeby gardła wytrzymały 😉 Do zobaczenia ... Ania
Ania 18.03.2019 11:31
Występ bardzo udany, jak zawsze. Zakupiłam bilety droższe ze względu na podział sali na sektory. Żadnych sektorów jednak nie było. Mogłam kupić tańsze bilety.
Świetna zabawa, super atmosfera. Jeśli ktoś lubi klimaty gitarą i piórem to serdecznie polecam!
Aga 17.03.2019 08:37
Świetny koncert. Dobra zabawa. Świetna atmosfera.
Patryk 16.03.2019 20:33
Fantastyczny koncert.
Jak zawsze atmosfera nieziemska ;)
Piękny koncert! Magiczna atmosfera!
Bardzo sympatyczna atmosfera :)
Brakowało Bartosza Peltona Zalewskiego, nie było Marcina skrzypka. Nowa pani Agata jakoś nie brzmi. Grano głównie nowe piosenki ze słabymi tekstami. Bywało znacznie lepiej.
Super, najlepsza wokalistka w historii zespołu. Co za motywacja
Koncert odbył się w bardzo miłej atmosferze.
Zdecydowanie za krótki koncert, 1. 40h to za krótko
Super koncert🎻🎼
Mega!!! Koncert i klimatyczne miejsce :-) Poezja śpiewana to ta­kie ma­giczne słońce wschodzące między duszą a kar­tką papieru…
Koncert jak zawsze super !!!! Relacja z widownią extra. Moje dzieci również super się bawiły mimo że było zagrożenie że młodszy zaśnie( 6 lat) :-) Ale wyrwał dzielnie do końca tylko było zdziwienie cyt" to już koniec?" Czyli wniosek .....więcej, wiecie,więcej.....
Bardzo polecam było super
Super Koncert. Klimatycznie.
Aldona i Marek 04.03.2019 08:30
Było cudownie
Jak zawsze doskonały, klimatyczny koncert! Wspaniała atmosfera. Dla takich chwil warto żyć. Uwielbiamy z żoną Dom o Zielonych Progach :)
Jak zawsze koncert petarda :)
Zespół jest fenomenalny, nie trzeba nikogo przekonywać ;). Swietny kontakt z publicznością, wszystko co do minuty o czasie, dobrze nagłośnienie, miejsc siedzących pod dostatkiem. .szacunek. :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane