koncert

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

koncert

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy - Bilety na koncert

Zapraszamy na wspaniały, niezapomniany i porywający koncert,największe cygańskie przeboje DON VASYL i Cygańskie Gwiazdy. Na scenie prym wiedzie oczywiście DON VASYL, cygański król, ikona romskiej muzyki w Polsce., który bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Artysta opowiada też anegdoty i historie ze swojego życia. DON Vasylowi na estradzie towarzyszą gwiazdy cygańskiej pieśni i tańca na które żywo reaguje publiczność, jak również na solowe występy wnuków gwiazdora. Finał koncertu to oczywiście słynna piosenka "Ore,ore", którą śpiewa cała sala. Zapewniamy wspaniałą wspólną zabawę i Wielkie Kolorowe Widowisko.

Po zakończeniu koncertu artyści są do dyspozycji publiczności na chwilę rozmowy, wspólną fotografię czy dedykację na płycie, którą będzie można nabyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

19.01.2022, 18:00 Kino Orzeł Nowogardzki Dom Kultury
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

Na tą imprezę zabrałem rodziców na ich rocznicę ślubu, byli Zachwyceni. Wszyscy, którzy mieli to szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu z tego co zaobserwowałem Bawili się Świetnie !!!!
Super koncert
Bardzo pięknie spędzony wieczór, super nastrój i wrażenia. Pan Don Wasyl wspaniały człowiek, potrafi rozbawić publiczność, jego piosenki są nieśmiertelne. Za mało było kobiet, myślałam, że popatrzę sobie na ich piękne stroje. Ogólnie jestem zadowolona.

Polecane z kategorii koncert