koncert

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji

koncert

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji - Bilety na koncert

Już po raz siódmy zapraszamy do Kieleckiego Amfiteatru Kadzielnia na wyjątkową Świętokrzyską Galę Kabaretową. Gospodarze - Kabaret Skeczów Męczących wraz z zaproszonymi gośćmi – gwiazdami kabaretu, które w tym sezonie najbardziej namieszały na rozrywkowych scenach, przedstawią największe hity wakacji 2019. Tradycyjnie podsumujemy lato i w magiczny sposób zakończymy wakacje 2019.
Drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na przebój lata! Hity, które towarzyszyły nam przez mijające wakacje zawalczą o prestiżowy tytuł Przeboju Lata RMF Fm i Polsatu. Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział!

*Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super zabawa. Do następnego roku 🎶🎤
Wspaniale się bawiliśmy. Super impreza.
Wspaniale się bawiliśmy. Super impreza.
Gala kabaretowa jak i cała impreza super jedyne zastrzeżenie do ludzi z obsługi na Kadzielni którzy zamiast pracować i wykonywać swoja prace siedziali na widowni w strefie vip i popijali alkohol,zakłócając całą imprezę która była super ale przez tą sytuacje z paniami które miały za dużo % w sobie i były głośne zbyt głośne nie można było cieszyć sie w całości koncertem. Podsumowując: jeśli wydaje się 180 zł za bilet i zajmuje się strefę vip to powinno się w zamian móc w 100% cieszyć imprezą.
Bylo super dziekujte za mozliwosc zobaczenia koncertu
Świetna zabawa. Rewelacyjnie wykonawcy. Uwielbiam😁😁😁😁😁😁
Super zabawa
Było wspaniale, cudowna muzyka, super zabawa
Agnieszka M 27.08.2019 12:19
Super
super impreza
Atmosfera byla fantastyczna.Chetnie wybiore sie na kolejne edycje Kabaretonu!Polecam!
Super zabawa
Fajna atmosfera jak zawsze zresztą , skecze śmieszne , polecam serdecznie :)
martitta78 26.08.2019 18:13
Zabawa była przednia. Światowy poziom pod każdym względem. Nagłośnienie, efekty świetlne rewelacja. Jedna z lepszych imprez na jakiej ostatnio byliśmy pod każdym względem. Atmosfera cudowna, a kielecka fala przejdzie z pewnością do historii.
Super
Zabawa fajna, atmosfera super. Zespoły pół na pół. Wokalistka od kotka masakra skąd ją wzięli i kilka innych jak sójka średni występ. Ogólnie z roku na rok słabsi wykonawcy.
Świętna zabawa dla małych i dużych!👌
Super👍
Atmosfera super, prowadzący jak zwykle najlepsi :) Za rok na pewno się pojawię :)
Świetna atmosfera, exrra nagłośnienie, wybitni artysci
Organizacja świetna. Co do wartości kulturalnych, słabizna. Artyści traktują Kadzielnię, jako miejsce do zarabiania kasy.
Świetna zabawa, niezapomniane przeżycie 😍😍😍 Polecam każdemu udział w takim wydarzeniu na żywo 😊
Było super !!! Świetna atmosfera .
występy super,najlepsze w sezonie występy kabaretowe, minus jedno wyjście z amfiteatru po zakończeniu imprezy
Wszystko OK ! 100% zadowolenia z imprezy :D

Polecane