Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Filharmonia Lubelska - sala koncertowa - Lublin

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Koncert symfoniczny. 85. Rocznica śmierci Ryszarda Straussa

 KUP BILET

Koncert symfoniczny

 KUP BILET

Uroczysta Inauguracja Sezonu Artystycznego 2024/2025

 KUP BILET

Koncert symfoniczny Nehring/Perłowski

 KUP BILET

Koncert oratoryjny. 200. Rocznica urodzin Antona Brucknera

 KUP BILET

MAGIC TENORS

 KUP BILET

"Pod Dachami Paryża" - koncert muzyki francuskiej

 KUP BILET

Wielka Gala Operetki i Musicalu: z Wiednia do Nowego Jorku

 KUP BILETRozpocznijcie swoją muzyczną podróż w zaciszu Filharmonii Lubelskiej - odkryjcie wyjątkową przestrzeń, gdzie muzyka światowej klasy wirtuozów ożywa. Zaplanujcie swój kulturalny wieczór już teraz i dołączcie do grona melomanów, którzy wybrali Filharmonię Lubelską. Nie przegapcie okazji na niezapomniane emocje - zarezerwujcie bilety na nadchodzące wydarzenia!

Kulturalne serce Lublina: Filharmonia Lubelska

Miło jest nam powitać Was w kulturalnym sercu Lublina, w Filharmonii Lubelskiej, na której wydarzenia oferujemy bilety. To obiekt o niepodważalnej wartości, który od lat kształtuje muzyczny krajobraz naszego miasta, mając ogromny wpływ na rozwój jego infrastruktury kulturalnej. Jako miejsce, które dedykowane jest szeroko pojętej kulturze, Filharmonia Lubelska jest źródłem wielu ciekawych propozycji, zarówno dla tych, którzy poszukują klasycznych dźwięków, jak i dla tych, którzy lubią odkrywać nowe muzyczne horyzonty.

Nie ma w Lublinie innego miejsca, które tak mocno by zaakcentowało wyjątkowość i różnorodność lokalnej sceny muzycznej. Główną ideą Filharmonii lubelskiej jest tworzenie forum dla muzyków i miłośników muzyki, gdzie mogą dzielić się pasją i doświadczeniem. Zdając sobie sprawę, że kultura tworzona jest przez ludzi i dla ludzi, dokładamy wszelkich starań, by Filharmonia Lubelska była miejscem, które będzie zachęcać do twórczego myślenia i eksplorowania różnorodnych form artystycznych. To tutaj odbywają się prestiżowe koncerty, spektakle teatralne i wiele innych wydarzeń, które sprawiają, że Lublin zasługuje na miano kulturalnej stolicy naszego regionu. Zapraszamy do Filharmonii Lubelskiej, miejsca, które pulsuje rytmem kultury!

Repertuar pełen wrażeń w Filharmonii Lubelskiej

Jako miłośnicy kultury, znamy najlepiej siłę emocji, jakie potrafi wywołać muzyka. Dlatego w Filharmonii Lubelskiej stworzyliśmy miejsce, w którym te emocje mogą rozkwitać w pełni. Ten repertuar to starannie dobrany zestaw koncertów i wydarzeń, które sprawiają, że każda wizyta jest niezapomnianym doświadczeniem. Jeżeli szukacie miejsc, które porywają, inspirują i wzruszają – Filharmonia Lubelska jest miejscem, które musicie odwiedzić.

W naszej ofercie znajdą się bilety na wydarzenia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających melomanów. Tutaj muzyka zawsze gra na najwyższym poziomie – od klasyki po jazz; od koncertów symfonicznych, po wieczory z muzyką kameralną. Filharmonia Lubelska to przede wszystkim doskonała muzyka, ale również niepowtarzalna atmosfera i profesjonalizm na każdym kroku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z repertuarem na Biletynie i doświadczenia magii prawdziwej muzyki na żywo. Kupcie swoje bilety na wydarzenia już dziś i dołączcie do grona melomanów, którzy wybrali Filharmonię Lubelską.

Jak wybrać idealne wydarzenie muzyczne dla siebie?

Wybór idealnego wydarzenia muzycznego może być trudnym zadaniem. Filharmonia Lublin oferuje szeroki wybór koncertów i spektakli zarówno w okresie sezonu koncertowego, jak i w ciągu całego roku. Wielbicielom muzyki poważnej, Filharmonia w Lublinie oferuje bilety na wydarzenia z udziałem prestiżowych orkiestr i znanych artystów. Jeżeli szukacie czegoś na specjalną okazję, Filharmonia Lublin ma w swojej ofercie również koncerty i spektakle dedykowane takim momentom. Odważcie się, wypróbujcie coś nowego, poszerzajcie muzyczne horyzonty z Filharmonią Lublin, a na pewno znajdziecie coś idealnego dla siebie.

Pamiętajcie, że bilety na wydarzenia w Filharmonii Lublin są dostępne online, co ułatwia wygodne i szybkie zakupy. Szczegółowe informacje na temat nadchodzących wydarzeń, w tym programów, wykonawców i dat, znajdziecie na oficjalnej stronie filharmonii lub u nas - na Biletynie. Biorąc pod uwagę swoje muzyczne upodobania, sezon koncertowy oraz wszelkie specjalne okazje, z pewnością znajdziecie coś, co sprawi, że wieczór w Filharmonii Lublin stanie się niezapomnianym wydarzeniem.