Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Gary Moore Tribute Band

koncert

Gary Moore Tribute Band

Gary Moore Tribute Band - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W tym roku przypada rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Zapraszamy na wyjątkowy, wspomnieniowy koncert utworów Gary Moore’a i tych, które Gary z powodzeniem wykonywał na koncertach. W zespole wystąpi syn Garego - Jack!

Gary Moore Tribute Band

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Iwona Węgrowska, Lora Szafran, Patrycja Kosiarkiewicz, Jacek Kawalec, Maciej Maleńczuk, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.

Obok Moore′a i Gorczycy pojawią się również Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie Gorczycy.
Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent…
Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Piotr Wojciechowski, pochodzący z Płocka wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne szlify zdobywał między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Gary Moore Tribute Band


Jak działają recenzje?
kameralny, klimatyczny koncert i, o ile moje drewniane ucho pozwoliło oceniać, to dobrze zagrane. Z koncertu wyniosłem płytę, w której posiadanie wszedłem drogą kupna.
09.05.2022 14:39
Syn godny ojca ! Uczta gitarowa :)
Lewy 09.05.2022 09:32
Świetny występ,niezwykły i magiczny klimat!
Ania 09.05.2022 09:20
Muzyka super, umiejętności instrumentalne znakomite. Bawiliśmy się świetnie. Troszkę nas irytowała chyba zbyt duża głośność (czasami dźwięki się zlewały i miałam odczucie "bałaganu dźwiękowego"), ale być może tak było z powodu miejsc na balkonie. Następnym razem spróbujemy na dole. W każdym razie dziękujemy i prosimy o więcej :-)
Ula 13.09.2021 10:15
Super muzyka, świetna atmosfera i miło spędzony czas.
09.03.2020 06:14
Niesamowicie klimatyczny koncert. Młody Moore wpada niemal w trans przy swoich partiach i odpływa przy Cisnej muzyce- szacun. Bardzo wyraźny bębniarz z basem tworzyli fajny kregoslup kapeli. Wesoły wokalista dopełnił calosci. Jestem zachwycona. Jedyny minus to taki, że droga do Gomunic jest tak rozkopana , objazdy szerokie, nie najlepiej oznaczone, że się spoznilismy ... Ale jak się okazało nie tylko my 😊. Koncert i klub 👌. Będziemy tu wracać!!!
Kasia2006-26 07.03.2020 10:25
Kapitalny koncert we wspaniałym Klubie
Grzegorz R 06.03.2020 23:06
Bardzo dobry koncert, gdyby gitarzysta nie nazywał sie Jack Moore tez byłby dobry.
mareczek 06.03.2020 18:16
Ślicznie odegrane z należytym pietyzmem evergreen'y Gary Moore, Thin Lizzy.... Instrumentalna perfekcja, feeling, fajny klimat.... Dziękuję:-)
Tomasz 05.03.2020 13:23
Hmmm, tribute band na wysokim poziomie, syn Gary Moor'a to tylko smaczek dodatkowy... Trochę specyficzne miejsce, ale było bardzo ok, publiczność przy stolikach, na stolikach świeczki zapalone...
Olo 05.03.2020 13:20
niesamowite doznanie. Wokalista rewelacyjny. Polecam
Bożena 05.03.2020 09:42
Nagłośnienie okropne, zaangażowanie zespołu...nijakie, piwo w plastiku...żenada, wino w ilości skąpej (delikatnie to napisałem), Cena biletów, w stosunku do oferowanej imprezy... nieadekwatne...
Pioter 05.03.2020 09:04
fantastycznie!
Renia 05.03.2020 08:29
Bardzo fajny koncert
Krzysiek 05.03.2020 08:26

Polecane z kategorii koncert