koncert Grzech Piotrowski

Silent Concert - Grzech Piotrowski

koncert Grzech Piotrowski

Silent Concert - Grzech Piotrowski

Silent Concert - Grzech Piotrowski - Bilety na koncert

Spotkajmy się. Pamiętasz tę chwilę kiedy nakładasz słuchawki i odpływasz? Jesteś w innym świecie, swoim, prywatnym. Podczas spotkania z dźwiękiem w Studio World Orchestra możemy zrobić to razem. Przeniesiemy się w przestrzeń, którą na żywo stworzą dla Ciebie znakomici muzycy. Silent Concert to spotkanie przy muzyce, ale też rozmowa, wino, medytacja, wspólne przeżywanie tego co otrzymamy w słuchawkach od artystów. Spotykamy się w gronie szesnastu osób, po to, żeby się poznać, poczuć swobodnie.
Grzech Piotrowski – kompozytor, saksofonista, producent muzyczny, aranżer. Artysta balansujący na krawędzi muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots, otwartej improwizacji.Ukończył prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie saxofonu. Twórca World Orchestry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.11.2021, 20:00 Studio Skandal
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje Silent Concert - Grzech Piotrowski

Koncert rewelacyjny, muzyka na najwyższym poziomie. Willa Aida jest fantastycznym miejscem na koncerty. Gospodarz bardzo życzliwy.
Unikalne doswiadczenie. Bardzo polecam!
NIepowtarzalne doświadczenie, niepodobne do niczego innego. Grzech niczym Merlin wyczarowuje muzykę z przeróżnych, często nieoczywistych składników. Warto wziąć udział w tej magicznej sesji :)
Genialny pomysł, doskonali muzycy. Kameralna atmosfera w połączeniu z dźwiękami płynącymi prosto do uszu to przeżycie, którego trzeba doświadczyć :-)
Przepiękny koncert. Mała forma, wielkie przeżycie. Dziękujemy i czekamy na kolejne koncerty.
Każdy, kto potrzebuje wyciszenia, wewnętrznej harmonii i zniwelowania złych emocji potrzebuje Grzech(u)’a
Oczywiście przepiękny koncert, który zabrał mnie w magiczne miejsca.....do zobaczenia na innych wydarzeniach i Festiwalu Wschód Piękna
Najcenniejszy jest czas, a to co dał mi Silent Concert to hmm możliwość pobycia samej ze sobą.Dźwięk który otwiera umysł, wyobraźnia która nie ma granic i ograniczeń. Wrócę... a tymczasem dziękuję.
Piękniejszy wymiar relacji ze sztuka.
Me_myself_andI 17.03.2019 10:48
rewelacyjne doswiadczenje bliskosci muzyki, ktorà muzycy maluja pejzaze. Bezpretensjonalna atmosfera. B polecamy!
Cudownie i kameralnie. Bardzo ciekawe doświadczenie.
Wspaniałe doświadczenie muzyczne! Polecam! Atmosfera, fajnie spędzony czas z ciekawymi ludźmi! Na pewno to powtórzę!
Rewelacyjny koncert!!! Nieziemskie przeżycie:)
Było super. Rodzinnie, gościnnie, wesoło, klimatycznie.

Polecane z kategorii koncert