koncert Grzegorz Turnau

Grzegorz Turnau i Dorota Miśkiewicz

koncert Grzegorz Turnau

Grzegorz Turnau i Dorota Miśkiewicz

Grzegorz Turnau i Dorota Miśkiewicz - Bilety na koncert

Grzegorz Turnau to poeta, kompozytor, pianista, aranżer i wokalista, który jako jeden z niewielu artystów wypracował łatwo rozpoznawalny, indywidualny styl muzyczny kontynuując przy tym tradycję krakowskiej piosenki literackiej. Jego precyzyjne kompozycje i nienaganne, eleganckie wykonania przyciągają słuchacza i zatrzymują.

Dorota Miśkiewicz - wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Ma na swoim koncie wiele albumów oraz niezliczoną liczbę koncertów i projektów. Dzięki swojemu talentowi i profezjonalizmowi przez lata obecności na scenie współpracowała z legendami jazzu a także gwiazdami polskiej estrady. Równie dużo, co wielkich nazwisk, jest gatunków muzycznych, przez które podróżowała. Zakotwiczona w jazzie, wypływała jednak na szerokie wody eksperymentów – zarówno na te bardziej egzotyczne, jak i bliższe polskim brzegom. Kobieta absolutnej urody, duszy i ...słuchu!

Tym razem będzie to koncert na dwa głosy, dwie wybitne indywidualności polskiej estrady. Na scenie wraz ze swym zespołem wystąpi znany krakowski bard Grzegorz Turnau, którego charakterystyczny tembre głosu oraz umiejętne połączenie nostalgii w wydaniu czystym z dowcipem i elegancją zarówno słowa, jak i scenicznego entourage, przyniosły wielu wielbicieli. Artysta do wykonania kilku utworów zaprosił Dorotę Miśkiewicz, wszechstronną wokalistkę, znaną ze swoich sympatii jazzowych, doskonałych wykonań popowych i muzyki przepełnionej latynoskimi rytmami, a ostatnio eksperymentującej także z delikatną elektroniką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grzegorz Turnau i Dorota Miśkiewicz

Piękny koncert,tylko bilety troche za drogie moim zdaniem.akustyka nie jest najlepsza,perkusja była za głośna.akustyk może troche inaczej dopasować poziomy następnym razem.
Artyści jak zwykle gwarantują najwyższy poziom wykonania. Świetnie czują się na scenie i nawiązują szybko znakomity kontakt z publicznością. Jeden z lepszych koncertów jakie ostatnio wysłuchałam.
Klimatycznie, klubowo, bardzo fajna atmosfera. Trochę za mało Turanua - bardziej był to koncert D. Miśkiewicz ze wsparciem G. Turanua niż odwrotnie, jak to było w tytule koncertu. Sporo wychodzących z Kuźni osób komentowało, że p. Grzegorza było za mało.

Polecane z kategorii koncert