Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Igor Herbut Solo

koncert

Igor Herbut Solo

Igor Herbut Solo - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎤Igor Herbut - lider grupy LemON to człowiek orkiestra. Kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Igor Herbut zaprezentuje się w wersji solo. Osoby, które znają tę odsłonę twórczości wokalisty i kompozytora wiedzą, że mogą spodziewać się sporej dawki nostalgii. Koniecznie kup bilet już teraz‼️🎟️

Igor Herbut Solo - więcej informacji

IGOR HERBUT SOLO

Igor Herbut - lider grupy LemON to człowiek orkiestra. Kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Ma na koncie wiele nagród, złotych i platynowych płyt, a także trzy nominacje do Fryderyka. W 2020 roku, po 8 latach od debiutu z zespołem LemON, wydał swój pierwszy solowy album „Chrust”.
Pochodzi z Przemkowa w zachodniej Polsce, ale jego korzenie sięgają Beskidu Niskiego, skąd wywodzi się jego rodzina. Łemkowskie tradycje, w których został wychowany do tej pory silnie odciskają się w muzyce którą tworzy. Wschodnie harmonie, zaśpiewy, góralska charyzma i ciężka do ukrycia nostalgia - to elementy, wobec których nie sposób przejść obojętnie w twórczości tego artysty.

Igor Herbut zaprezentuje się w wersji solo. Osoby, które znają tę odsłonę twórczości wokalisty i kompozytora wiedzą, że mogą spodziewać się sporej dawki nostalgii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kraków

Wyprzedane

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Igor Herbut Solo


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert