koncert Ich Troje

Atmasfera - Ich Troje

koncert Ich Troje

Atmasfera - Ich Troje

Atmasfera - Ich Troje - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ATMASFERA już na stałe wpisała się w nasz koncertowy kalendarz i nie wyobrażamy sobie, by znów nie podarować Państwu wyjątkowych, dynamicznych dźwięków

Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu „Powiedz”, które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów.

Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne - na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a kiedy trzeba było – nawet zaplanowany deszcz! Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem. Jak to bywa w życiu, w końcu po latach tłustych i pobiciu przez Wiśniewskiego i zespół wszelkich rekordów, przyszły lata chudsze, które nieco przystopowały działania grupy. W 2017 roku do zespołu dołączyła młoda wokalistka, Agata Buczkowska, które tchnęła w grupę nowe życie i dodała powiewu świeżości. W składzie Michał, Jacek i Agata, po 9 latach od wydania ostatniego krążka, zespół nagrał nową płytę, album „Pierwiastek z Dziewięciu” i wyruszył w trasę po klubach w całej Polsce, dając swoim słuchaczom dowód na to, że grupa cały czas itnieje, pracuje i ma się całkiem dobrze. Jak mówi sam Wiśniewski, Ich Troje wstaje z kolan. Godnie.

Podczas koncertu usłyszymy największe hity takie jak „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski świat”, czy wspomniane „Powiedz”, a także wiele innych utworów – tych starszych i tych nowszych. Z nowszych propozycji pojawią się „Anioły”, oraz przepiękna ballada „Idę po szkle”, a także utwór „Czerń i Biel” - do którego, na potrzeby teledysku, Wiśniewski dał położyć się do trumny…

Dojrzali chłopcy z 20-latką - to perfekcyjny mariaż tego, co w Ich Troje najlepsze – fabularyzowanego, musicalowego popu z elementami rocka.

Ten koncert z pewnością pozostanie w pamięci każdego na długo!

To będzie prawdziwe show i nie może Was tam zabraknąć**!**

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Atmasfera - Ich Troje

Wspaniały koncert!!! Wszystko dopracowane, perfekcyjne. Cudowna atmosfera, znane i mniej znane utwory, wspaniały kontakt z publicznością. Bawiło się ponad 6 tys osób - podziwiam organizację i publiczność - nie było przepychanek, spokojnie, ochrona była, ale nie musiała interweniować przez cały koncert. Polecam!!
Aga 16.05.2019 23:58
Świetny koncert! Marzenie z dzieciństwa spełnione :D
Mil123 12.05.2019 13:24
Dali czadu, było cudownie
Wiikusia 11.03.2019 10:03

Polecane z kategorii koncert