koncert Irena Santor

Irena Santor - Świątecznie i przebojowo

koncert Irena Santor

Irena Santor - Świątecznie i przebojowo

Irena Santor - Świątecznie i przebojowo - Bilety na koncert

W dniu 20.12.2020 r. o godz. 17:00 na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi, na specjalne życzenie fanów, ponownie wystąpi IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.
Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje nowy program pt. "Świątecznie i przebojowo". I. Santor wykona kolędy i pastorałki oraz piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat”, ostatniej płyty „Punkt widzenia” i oczekiwane przez publiczność niezapomniane przeboje jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Walc Embarras”.
Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Irena Santor - Świątecznie i przebojowo

Bardzo przyjemny koncert. Pani Irena Santor to artystka z wielką klasą i wdziękiem. W czasie koncertu stworzyła miły świąteczny nastrój. Wielkie brawa.
Super atmosfera, wziaz ma glos!
Na koncercie Pani Ireny Santor byłam już po raz drugi. Przepiękny koncert, cudowna atmosfera, a Pani Santor klasa sama w sobie. Jestem zachwycona!
Jesteśmy oczarowani Panią Ireną, zespołem i salą koncertową. Wszystko najwyższa jakość
Bilety kupiłem jako prezent gwiazdkowy dla mamy i teściowej. Są bardzo zadowolone, jeszcze następnego dnia przeżywały to wydarzenie. Bardzo dziękowały za taki prezent. Sa to kobietki w wieku 78 i 71 lat.
super super super!!!! moja współtowarzyszka również zadowolona .P.Irena wspaniała naturalna ... a ten magiczny głos.Jeśli będzie jeszcze kiedyś w Toruniu napewno pójdę znowu
Gorąco Polecam Niesamowite wrażenia.
Wspaniały koncert!!!!
Super impreza! Moi rodzice i teściowie zachwyceni! Polecam w 100%.
Wiesława Toruń 07.01.2019 08:30
Koncert wspaniały,był prezentem świątecznym dla rodziców. Są przeszczęśliwi, frekwencja dopisała,Pani Irena w swoim żywiole. Było wspaniale !

Polecane z kategorii koncert