Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Janek Traczyk

koncert

Janek Traczyk

Janek Traczyk - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

To wyjątkowa okazja do odsłuchania na żywo przepięknej, docenianej przez dzieci i dorosłych muzyki z wszystkich czterech flagowych spektakli Bohema House, w wykonaniu kompozytora tych utworów, Janka Traczyka we własnej osobie! Tego wieczoru za pomocą wokalu, oprawy wizualnej i świetlnej przeniesiemy Was w świat baśni i magii nawiązując do spektakli:

  • Calineczka. Magia tkwi w naturze
  • Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle

  • Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu

  • Blamaż klimatyczny. Historia inspirowana Opowieścią Wigilijną.

Nie zabraknie też kilku singli własnych Janka Traczyka!

Janek Traczyk, urodzony w 1985 roku w Warszawie, wokalista, kompozytor i aktor teatralny. Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji.

Jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. Od 2016 roku do 2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – w musicalu „Notre Dame de Paris”. W Warszawskim Teatrze Roma zagrał główne role w musicalach „Piloci” oraz „Aida”.

Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (Piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga. We wrześniu 2021 roku z piosenką „Nadal jestem” wygrał Debiuty na 58. KFPP w Opolu (głosami telewidzów).

27.11.2020 odbyła się premiera debiutanckiego albumu Janka Traczyka „Nadal jestem”. Debiutancka płyta Traczyka to znak wielkich zmian w jego życiu zawodowym i prywatnym. Do tej pory realizował się przede wszystkim grając główne role w musicalach takich jak „Piloci”, „Aida”czy „Metro”. - Występy ze swoimi utworami to zupełnie inny wymiar niż widowiska musicalowe. Czekam na to bardzo, póki co dzielę się z moją publicznością kolejnym spełnionym marzeniem – mówi Traczyk. Płyta utrzymana jest w stylistyce nastrojowego, nowoczesnego pop-u. Kompozycje opowiadają o różnych odcieniach miłości, męskiej wrażliwości i emocjach. Wydawcą „Nadal jestem” jest wytwórnia MTJ, a producentem wykonawczym Marek Dziedzic. - Z Markiem Dziedzicem połączyłem siły tuż przed pandemią. Świetnie się rozumiemy i bardzo go szanuję – deklaruje wokalista. W maju 2021 album doczekał się wydawnictwa na winylu. W ramach promocji wydawnictwa zostały zrealizowane trzy klipy: do tytułowego Nadal jestem, Bezpieczny Ląd i Na miłość przyjdzie czas, a wraz z „winylem”, premierę będzie miał czwarty klip do piosenki właśnie „Winylowy”. Kilka miesięcy później Janek Traczyk wyruszył w pierwszą trasę koncertową promującą album „Nadal jestem”, czego zwieńczeniem był udział w konkursie Debiutów na 58. KFPP w Opolu. Z piosenką „Nadal jestem” decyzją głosów telewidzów (sms) wygrał Debiuty 2021.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Janek Traczyk

Było cudownie! Wokalista dał z siebie wszystko oraz zabawiał widzów krótkimi historyjkami, a nawet zachęcał publiczność do rozmów z nim.
Tekashi 28.03.2022 11:28
Cudowny występ
Marta02 28.03.2022 08:26

Polecane z kategorii koncert