Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Janek Traczyk

koncert

Janek Traczyk

Janek Traczyk - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

To wyjątkowa okazja do odsłuchania na żywo przepięknej, docenianej przez dzieci i dorosłych muzyki z wszystkich czterech flagowych spektakli Bohema House, w wykonaniu kompozytora tych utworów, Janka Traczyka we własnej osobie! Tego wieczoru za pomocą wokalu, oprawy wizualnej i świetlnej przeniesiemy Was w świat baśni i magii nawiązując do spektakli:

  • Calineczka. Magia tkwi w naturze
  • Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle

  • Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu

  • Blamaż klimatyczny. Historia inspirowana Opowieścią Wigilijną.

Nie zabraknie też kilku singli własnych Janka Traczyka!

Janek Traczyk, urodzony w 1985 roku w Warszawie, wokalista, kompozytor i aktor teatralny. Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji.

Jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. Od 2016 roku do 2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – w musicalu „Notre Dame de Paris”. W Warszawskim Teatrze Roma zagrał główne role w musicalach „Piloci” oraz „Aida”.

Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (Piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga. We wrześniu 2021 roku z piosenką „Nadal jestem” wygrał Debiuty na 58. KFPP w Opolu (głosami telewidzów).

27.11.2020 odbyła się premiera debiutanckiego albumu Janka Traczyka „Nadal jestem”. Debiutancka płyta Traczyka to znak wielkich zmian w jego życiu zawodowym i prywatnym. Do tej pory realizował się przede wszystkim grając główne role w musicalach takich jak „Piloci”, „Aida”czy „Metro”. - Występy ze swoimi utworami to zupełnie inny wymiar niż widowiska musicalowe. Czekam na to bardzo, póki co dzielę się z moją publicznością kolejnym spełnionym marzeniem – mówi Traczyk. Płyta utrzymana jest w stylistyce nastrojowego, nowoczesnego pop-u. Kompozycje opowiadają o różnych odcieniach miłości, męskiej wrażliwości i emocjach. Wydawcą „Nadal jestem” jest wytwórnia MTJ, a producentem wykonawczym Marek Dziedzic. - Z Markiem Dziedzicem połączyłem siły tuż przed pandemią. Świetnie się rozumiemy i bardzo go szanuję – deklaruje wokalista. W maju 2021 album doczekał się wydawnictwa na winylu. W ramach promocji wydawnictwa zostały zrealizowane trzy klipy: do tytułowego Nadal jestem, Bezpieczny Ląd i Na miłość przyjdzie czas, a wraz z „winylem”, premierę będzie miał czwarty klip do piosenki właśnie „Winylowy”. Kilka miesięcy później Janek Traczyk wyruszył w pierwszą trasę koncertową promującą album „Nadal jestem”, czego zwieńczeniem był udział w konkursie Debiutów na 58. KFPP w Opolu. Z piosenką „Nadal jestem” decyzją głosów telewidzów (sms) wygrał Debiuty 2021.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Janek Traczyk

Było cudownie! Wokalista dał z siebie wszystko oraz zabawiał widzów krótkimi historyjkami, a nawet zachęcał publiczność do rozmów z nim.
Tekashi 28.03.2022 11:28
Cudowny występ
Marta02 28.03.2022 08:26

Polecane z kategorii koncert