koncert Janusz Radek

Janusz Radek - Kameralnie

koncert Janusz Radek

Janusz Radek - Kameralnie

Janusz Radek - Kameralnie - Bilety na koncert

Janusz Radek "Kameralnie" - The best of!
Będzie różnorodnie, przystępnie, poruszająco, ale jednocześnie odkrywczo. Przygotowany dla Państwa koncert to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. Dzięki takiej muzycznej różnorodności programu, Januszowi udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.
Stwierdzenie, że koncerty Janusza Radka są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Program koncertu ułożony jest z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznych wrażeń jednak Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.

Przytaczamy wybrane opinie widzów:

„Dodałabym jeszcze więcej gwiazdek, gdyby było można! Koncert niesamowity! Pełen dźwięków, tonów, poezji, emocji, człowieka! Wyczekiwane spotkanie okazało się być prawdziwym spotkaniem! Pan Janusz otworzył się przed nami i dla nas! podzielił tym, co ceni jako artysta. Rozmawiał, wprowadzał i.. .wyprowadzał.., gdy emocje były tak głębokie, że trudno wyjść z nich samemu. Bardzo dziękujemy i czekamy na kolejne utwory, kolejne koncerty”

„Świetny koncert, wspaniały Radek. Piękny głos, zróżnicowany repertuar, swoboda na scenie i dobry kontakt z publicznością. Bawili się wszyscy i wzruszali też. Będę wyczekiwać następnych...”.

„Niesamowity wokal, świetne kawałki, koncert z nutką nostalgii, pewną dozą humoru i w tak mistrzowskim wykonaniu - to prawdziwa uczta w niedzielne popołudnie”.

„Koncert obłędny, Janusz Radek to artysta w pełnym wymiarze, dający siebie maximum na scenie a każde spotkanie z nim jest kolejnym zaskoczeniem i zachwytem nad wartością wokalną, aranżacyjną oraz aktorską”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Janusz Radek - Kameralnie

Super koncert.
Wspaniały koncert! Janusz Radek ma swój styl, piekny głos, jest wyjątkowym artystą. 1,5h koncert nie wiem kiedy czas zleciał.
Świetny występ!
Gdybym mogła dałabym 10. Prawdziwa czyta dla duszy. Cudowny wieczór
Wciągający energetyczny koncert!
Wspaniałe, kameralne i przytulne wnętrze, doskonale nagłośnienie! Bliskość artysty i możliwość prawdziwej interakcji z publicznością - wyjątkowa. Oczywiście sam koncert - PETARDA! Dziękuję, polecam i do zobaczenia ponownie.
Super
Fantastyczny 2 godzinny koncert prawdziwego Artysty. Do poprawy nagłośnienie w Kuzni Kulturalnej, basy koszmarne.
Czarodziej sceny i artysta jeden na cały świat. Dziękuję za piękny wieczór z niezwykła charyzmą, zjawiskowym wokalem i stylem Pana Janusza. Dziękuję za Miłość!
Było świetnie jak zawsze.
Janusz Czarodziej zaczarował jak zawsze! Magiczne spotkanie
Za mało gwiazdek dla Janusza Radka!

Polecane z kategorii koncert