koncert Janusz Radek

Janusz Radek - Na Głos i Ręce

koncert Janusz Radek

Janusz Radek - Na Głos i Ręce

Janusz Radek - Na Głos i Ręce - Bilety na koncert

Po fantastycznie przyjętym recitalu Poświatowska/Radek, tym razem Janusz pojawi się z recitalem Na Głos i Ręce. Towarzyszyć mu będzie Tomasz Filipczak- fantastyczny pianista, aranżer i producent płyt Janusza ( Opowieść Niemenem, Gdzieś Po-Między, Z Ust Do Ust). Panowie wspólnie wykonają program złożony z najbardziej znanch utworów z dorobku wokalisty.

Program Na Głos i Ręce to za każdym razem wypadkowa nastroju wykonawcy i reakcji publiczności. To właśnie bliski wyjątkowy kontakt z publicznością powodują , że Janusz Radek potrafi przenieść widza w niezwykłe miejsca ...
Raz są to klimaty retro, raz przepiękne liryczne brzmienia. Innym razem Artysta zadziwia muzyką taneczną- bardzo nowoczesną , by za chwilę powrócić sentymentalnie do utworów Czesława Niemena, czy Ewy Demarczyk...

Bo właśnie w trakcie recitalu nastrój może się radykalnie zmienić - i wykonawca zaserwuje romantycznie zasłuchanej publiczności szalony, zwariowany pastisz, albo wyciszy rozbawioną salę szarpiącym nerwy songiem. Czasem też niewinna zapowiedź piosenki urośnie do rangi samodzielnego utworu zaimprowizowanego na oczach widza.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Janusz Radek - Na Głos i Ręce

Koncert rewelacyjny! Fantastyczne wrażenia :) szkoda tylko że tak mało miejsca w lokalu.
u-kochana 24.02.2017 20:48
Bardzo cieszę sie, ze tam byłam.
aresztuję każdą chwilę słysząc jego głos :)
Wielka sztuka, popis kunsztu wokalnego i aktorskiego. Dlaczego teraz takiej prawdziwej sztuki wokalnej trzeba ze świecą szukać? Wielkie brawa dla Janusza Radka!
jak zwykle rewlacyjny Janusz Radek z żywym kontaktem z publicznością
Artysta i jego występ jak najbardziej na plus.
Koncert rewelacyjny!!!
Janusz jest niezwykłym człowiekiem, wrażliwym, pełnym ciepła i wyrafinowanego taktu oraz wrażliwości scenicznej. Każdy koncert w jego wykonaniu jest niezwykłym przeżyciem. Ten wieczór w jego towarzystwie był najpiękniejszym dniem tych wakacji, rewelacyjne wykonanie piosenek, gdzie pojawił się Tuwim był miłym zaskoczeniem. Janusz przeniósł mnie w świat, którego wcześniej nie znałam, świat magii, romantycznych uniesień i wielkiej sztuki ducha i ciała. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania we Wrocławiu!
Jak zwykle Janusz Radek zaczarował widzów swoim głosem oraz charyzmą sceniczną. Uczta artystyczna!
Poziom występu fantastyczny. Artyści pokazali klasę mimo nieznośnego upału. Ogromny szacunek za

Polecane z kategorii koncert