koncert Janusz Radek

Janusz Radek - Serwus Madonna

koncert Janusz Radek

Janusz Radek - Serwus Madonna

Janusz Radek - Serwus Madonna - Bilety na koncert

Ten koncert Janusza Radka dedykujemy pamięci zmarłej w sierpniu tego roku Ewy Demarczyk. Polecamy go waszej uwadze, szczególnie, że cały projekt "Serwus Madonna" Janusz Radek wznawia tylko na kilka tygodni, kilka koncertów. Nie przegapcie tej okazji - Czerwony Fortepian (Piotrkowska 12) zaprasza już 26 listopada o 20.00.

W 2004 r Janusz Radek wydał drugą solową płytę "Serwus Madonna", na której znajduje się piętnaście piosenek, pochodzących z repertuaru artystów Piwnicy pod Baranami, m.in. Ewy Demarczyk. Płyta stanowi studyjny zapis spektaklu muzycznego "Ja wódkę za wódką" (tytuł zaczerpnięto z wiersza Grande valse brillante). Wśród nich są utwory „Nie widzę ciebie w mych marzeniach ”, "Sur le pont d'Avignon" czy „Moja madonna”. Janusz Radek dysponuje taką skalą głosu, dzięki której każda partię wokalną jest w stanie zaśpiewać zachwycająco, a jego interpretacje piosenek Ewy Demarczyk nie mają sobie równych. Usłyszymy kompozycje autorstwa Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Nowaka, Andrzeja Zaryckiego, Jana Kantego Pawluśkiewicza i Leszka Możdżera, które powstały do tekstów Juliana Tuwima, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leszka Moczulskiego, Wiesława Dymnego i Williama Szekspira.

Koncert dedykujemy pamięci Ewy Demarczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Janusz Radek - Serwus Madonna

Wieczór pełen melodii i niezapomnianych wrażeń. Artysta totalny! Przysłuchiwać się komuś obdarzonemu takim talentem to prawdziwa muzyczna rozkosz. Dowcip, kontakt z publicznością oraz najpiękniejsze emocje podane w muzycznej oprawie - na najwyższym poziomie. To nie było moje pierwsze spotkanie z Artystą i z pewnością nie będzie ostatnim. Kto raz przyjdzie na koncert Janusza Radka, będzie wracał. Inaczej się po prostu nie da. Polecam, bardzo!
Wspaniały występ.
Bardzo dobry koncert. Wspaniała atmosfera. Rozrywka na najwyższym poziomie.
Wspaniały, długo wyczekiwany koncert. Janusz Radek wielkim artystą jest.
Aleks Sandra 02.06.2021 15:15
Janusz Radek do doskonały wokalista. Lubię takie klimaty, klasyka Piwnicy pod Baranami
Wspaniały koncert. Interakcja pomiędzy artystą, a publicznością - niezwykła. Wieczór pełen artystycznych uniesień i wzruszeń.
Serwus... Każdy kontakt z artystą na żywo zwłaszcza po takiej przerwie to uczta dla duszy. Kontakt z Januszem , który głosem oplata i pieści duszę, to uczta podwójna...
Brawo!!! Pięknie przekazane emocje.
cudownie, ja nie byłam na koncercie Radka ,który byłby mierny. Czerwony fortepian: obsługa na 6, lokal 6
Sam koncert świetny! Artysta - wspaniały. Świetnie przygotowany koncert. Tylko zapachy dobiegające z kuchni mniej więcej od połowy koncertu..... masakra. Czerwony Fortepian coś musi z tym zrobić, jeśli nie chce aby klienci wychodzili z klubu przesiąknięci smrodem tłuszczu nie pierwszej świeżości.

Polecane z kategorii koncert