koncert Janusz Radek

Janusz Radek z zespołem

koncert Janusz Radek

Janusz Radek z zespołem

Janusz Radek z zespołem - Bilety na koncert

Janusz Radek z zespołem - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

W projekcie „Radek z zespołem” usłyszymy ulubione przez publiczność piosenki z przekroju całej twórczości Janusza Radka.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak „Kiedy U-kochanie”, ”Dziękuję za miłość”, „Groszki i róże”, „Na moście w Avignone”, czy wreszcie „Dziwny jest ten świat” oraz „Domek bez adresu” Artysta zaprasza tym programem także do wspólnej podróży przez ostatnie projekty muzyczne. Znajdują się tam bowiem kompozycje, które dzięki magnetycznemu wokalowi Radka pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia i zapomnieć na chwilę o tym, co jest poza wybrzmiewającymi „tu i teraz” dźwiękami. W programie znajdzie się bowiem m.in. piosenka „Żałuję każdego dnia bez Ciebie” oraz kilka piosenek z kultowych już domówek - spotkań Janusza Radka z fanami na facebooku.

Dzięki takiej muzycznej różnorodności programu, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

Stwierdzenie, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Projekt Radek z zespołem powstał bowiem z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznej nowości. Jednak w projekcie Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.

WYBRANE RECENZJE

O niepowtarzalności wydarzenia, jakim jest koncert Janusza Radka z zespołem, najlepiej świadczą recenzje. Oto kilka słów tych, którzy byli, widzieli, słyszeli i dali się poprowadzić Artyście po świecie jego muzycznych doznań.

1/ opole.wyborcza.pl
“[…] zaprezentował się z piosenką "Żałuję każdego dnia bez ciebie" - nastrojową i poetycką, zdecydowanie wyróżniającą się na tle skocznej papki wykonanej przez pozostałych uczestników koncertu.“

Źródło: http://opole.wyborcza.pl/opole/56,35086,20197163,hit-5-janusz-radek,,2.html

2/ muzyka.onet.pl [Katarzyna Paluch]
"[...] Radek wydaną w 2015 roku płytą "Popołudniowe przejażdżki" ujął mnie bardzo, a utwór zaprezentowany na opolskiej scenie utrzymał to dobre wrażenie. Dość minimalistyczna aranżacja, podparta elektronicznymi wtrętami, z wiodącą rolą fortepianu, a przede wszystkim – urzekającym głosem Radka. Plus nieoczywista harmonizacja – wszystko to tworzyło hipnotyzujący, magiczny nastrój. Dobrze by było, gdyby ta piosenka zagościła w naszych rozgłośniach na dłużej [...]“

Źródło: http://muzyka.onet.pl/koncerty/opole-2016-noc-nalezala-do-varius-manx-ale-zatriumfowalo-reggae-zdjecia-i-relacja/hpd0qh

3/ filozofiasztuki.pl [Magdalena M. Jaroń]
„[…] muszę przyznać, że koncert Janusza Radka wiele mnie nauczył. Przede wszystkim ukazał Artystę inteligentnego, który świetnie bawi się i dźwiękiem, i słowem. Zabawy językowe, na których niejednokrotnie opierały się teksty piosenek, balansowały na granicy ironii a nawet sarkazmu. Prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się tak świadomie skonstruowanego komunikatu. Do tego oczywiście prawdziwa wirtuozeria brzmienia. To, jak Janusz Radek bawi się swoim głosem, trzeba usłyszeć na żywo. Żadne nagranie, transmisja TV, czy nawet wsłuchanie się w utwory wydane na oficjalnych albumach – nic nie odzwierciedla wyobraźni dźwiękowej Artysty. A możliwości głosowe ma naprawdę ogromne – 4-oktawowa skala głosu pozwala mu w dowolny sposób bawić się emocjami i tworzyć odpowiedni do utworu nastrój. Co więcej – Radek ujął mnie przede wszystkim nieszablonowością swoich muzycznych propozycji […]”

Źródło: http://filozofiasztuki.pl/janusz-radek-zaskakuje/

Skład zespołu:
Janusz Radek (wokal, piano)
Adam Drzewiecki (instrumenty klawiszowe)
Jacek Długosz (gitara)
Wojtek Fedkowicz/Maks Olszewski (perkusja)
Jacek Dobosz (realizacja dźwięku)
Marcin Sojka (realizacja świateł)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.02.2020, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Świetny koncert! Janusz po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym.
Koncert super! :) Ale organizacja na duży minus. Duży tłok. Kolejka do baru długości 30-40 osób. Barmani i prędkość ich pracy jakby pierwszy raz stali za barem. Kupno napoju wiązało się ze staniem w kolejce przez pół koncertu. Duży minus.
Fantastyczny Artysta!Fantastyczny koncert!Fantastyczny wieczór:)Janusz Radek to człowiek,który wie po co wychodzi na scenę-dzieli się z publicznością swym talentem i miłością do muzyki,zaraża optymizmem i rozdaje darmo endorfiny:)Obcowanie z takim Artystą to prawdziwy zaszczyt i przyjemność-warto przejechać pół Polski na taki koncert.Zawsze cierpliwy i przyjaźnie nastawiony do fanów nawet mimo zmęczenia.Czarodziej nastroju.Ludzie kupujcie płyty i przychodźcie na koncerty- gwarantowane doznania warte każdej ceny!Polecam!
Małgorzata od Mistrza 12.09.2018 16:35
Koncert niesamowity :-) Janusz to wspaniały muzyk, z cudownym głosem. Uwielbiam go!
Świetny koncert, nieziemski artysta, polecam wszystkim!!!
Koncert jak zwykle rewelacja :)
Świetny profesojonalny i emocjnonalny występ
Atmosfera wyjątkowa - jak zwykle na koncertach Pana Janusza Radka, wspaniały głos, ciekawie dobrany repertuar, który pokazuje niesamowity talent artysty. Dziękujemy za udany wieczór :)
Nieziemski głos Pana Janusza + bardzo dobre nagłośnienie sali = wspaniały koncert! :)
Janusz w świetnej formie, przyjemne dla ucha kompozycje, gorąco polecam.
Rewelacyjna impreza. Radek bardzo energetyczny i zarażający optymizmem. Ekstra sposób na spędzenie wieczoru. Organizacja bardzo dobra.
świetny koncert, niesamowity człowiek,prawdziwy artysta. polecam serdecznie
Cudowny koncert. Szkoda tylko , że tak mało osób było. Cudowne spędzenie poniedziałkowego wieczoru. Dziękujemy artyście.
Rafał i Lila 27.10.2017 12:51
Niesamowity wokal, świetne kawałki, koncert z nutką nostalgii, pewną dozą humoru i w tak mistrzowskim wykonaniu - to prawdziwa uczta w niedzielne popołudnie.
Występ Pana Radka spełnił moje wszelkie oczekiwania. Artysta zaangażowany w pełni w występ, mający kontakt z publicznością, pięknie głosem oddający emocje śpiewanych piosenek. Wokalista jest niesamowity!!!!
Bardzo fajny koncert.
Rewelacja!
W tym przypadku skala jest zdecydowanie za mała, żeby oddać wrażenia! Tak już jest kiedy na scenie pojawia się artysta takiego kalibru. Zwłaszcza ten konkretny. Każdy utwór wykonany z 150% zaangażowaniem, co przekłada się na emocje, przeżycia uczestników wydarzenia a na moje na pewno :)
Fantastyczny koncert
Przepiękny koncert wspaniały Janusz Radek cudowny czas
fantastyczny, niepowtarzalny koncert!!!
Było pięknie!!!

Polecane

Warszawa inne wydarzenia