koncert KULT

Kult - Pomarańczowa Trasa 2021

koncert KULT

Kult - Pomarańczowa Trasa 2021

Kult - Pomarańczowa Trasa 2021 - Bilety na koncert

Ikona polskiego rocka z charyzmatycznym wokalistą na czele ponownie zawita do Wytwórni. Kultu ani Kazika Staszewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół obecny na polskiej scenie od ponad 35 lat stał się - bezsprzecznie - kultowy. Mocne teksty, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, trąb i klawiszy, czynią ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych grup.

Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, uznanie krytyków i rzeszy fanów. Od początku istnienia w swoich utworach poruszają najistotniejsze tematy i bez pardonu obnażają prawdę, gorzko patrząc na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć. Mimo upływu lat wciąż są aktualni. Nieustannie koncertują, a ich występy to ponad dwugodzinna dawka porządnego grania.

Przed gwiazdą wieczoru na naszej scenie wystąpi zespół Wu-Hae. Grupa została założona w 1999 roku w Nowej Hucie. Jej pomysłodawcami są wokaliści Marcin Bąk ps. Bzyk oraz Marcin Guzik. Pierwszy oficjalny album Wu-Hae zatytułowany „Życie na raty” został wydany 2006 roku. W roku 2007 na zaproszenie grupy KORN Wu-Hae wystąpiło jako support podczas ich koncertu w katowickim Spodku. Na swoim koncie mają współpracę z wieloma polskimi artystami, m.in. Maćkiem Maleńczukiem, Olafem Driglasoffem, Grzegorzem Markowskim czy Jarosławem Śmietaną, a także kilka albumów studyjnych. Najnowsza płyta Wu-Hae ukazała się w 2019 roku i nosi tytuł "Dziki Kraj". Obecnie w skład zespołu wchodzą: Marcin "Bzyk" Bąk – wokal, teksty, Jacek Dębski – perkusja, Marcin Guzik – wokal, teksty, Jacek Hiro – gitara, Paweł Kolasa – gitara basowa oraz Marcin "DJ Przeplach" Przeplasko – gramofony, sampler.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

31.10.2021, 18:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje Kult - Pomarańczowa Trasa 2021

Fantastycznie
Super koncert, wspaniała atmosfera!
Zajebiście jak co roku.
Wszystko super, koncert mega!!!!!
Super czadowy koncert SUPER 👍👍👍👍
Sztos concert ! Kazik rozwalił system...jak zwykle z resztą !
Kult jak zawsze boski. Słyszalność tekstów jak zawsze w G2 kiepska :(
zajebisty koncert na wysokim poziomie
Tego się nie da ocenić, to trzeba przeżyć.To byo mega!
Muzycy w świetnej formie. Dęciaki pierwsza klasa. Prawie trzy godziny rzetelnego grania na wysokim poziomie. Zespół gra od ponad trzydziestu lat i przez ten czas stworzył taki repertuar, że mógłby grać przez 12 godzin i nie byłoby chwili nudy. Dla mnie super sprawa, bo dorastałem razem z nimi a teraz razem weszliśmy w wiek dorosły.
Koncert super.
R e w e l a c j a !!!
Bardzo dobrze.
Zajebiście. Kult rządzi.
Mariano_Italiano 20.10.2018 19:57
Było zaj.....
Rewelacyjny. Obłędny koncert. Trzy godziny świetnej muzyki.
Koncert Kultu fantastyczny. Bilety na telefonie to super wygodne. Polecam
Prawie 3 godziny grania super

Polecane z kategorii koncert