kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Artur Andrus - Recital Kabaretowy - Bilety na kabaret

Andrus mówi i śpiewa. Najczęściej o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego Recital kabaretowy. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Najwyżej później wyjdziecie. Na pewno wyjdziecie, bo recital chociaż się nie zaczyna, to jednak się kończy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.09.2021, 19:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Znakomity wystep, jak zawsze pan Andrus zachwyca inteligentnym poczuciem humoru i znajomością bieżących tematow. To ogromna przyjemność spędzić 2 godziny z tym wspaniałym autorem i wykonawcą jednocześnie.
Świetny kameralny koncert, zarówno pod względem piosenek śpiewanych przez Pana Andrusa z udziałem wspaniałych muzyków. Były nawet akcenty taneczne i (za)chwyty sceniczne. Recital przeplatany też historyjkami - wiemy skąd Pan Andrus czerpie inspiracje do piosenek i wierszyków! ;) Polecam miejsce KK - wspaniali artyści na wyciągnięcie ręki, a w ręce lampka dobrego wina.
Występ rewelacyjny , zabawa przednia . Problemem jest klimatyzacja ustawiona punktowo której nawiew bardzo przeszkadza . Krzesła w rzędach są ustawione za ciasno.
Artur Andrus jak zawsze dowcipny kulturalny po prostu wspaniały bardzo miły wieczór przyjdziemy jeszcze raz
Małgorzata 19.06.2019 19:17
Fantastyczny występ niezwykle dowcipnego i inteligentnego artysty. Wielkie brawa dla Pana Artura Artusa!!!
Świetne miejsce i wspaniały recital. Artur Andrus jak zawsze wyśmienity. Cudownie spędziliśmy czas. Bardzo serdecznie polecam.
wyśmienity występ, rozrywka na najwyższym poziomie, Pan Artur Andrus z zespołem towarzyszącym, panowie Wojtek i Łukasz - sprawił, że to był wyjątkowy wieczór. polecam każdemu:)
Jak zwykle wspaniały występ.Brawo Panie Arturze!!!
Wspaniały występ na który czekałem.Prawdziwe mistrzostwo. Uczta intelektualna.Atmosfera doskonała.Brawo Panie Arturze!!!!!!
Rewelacja, jak poprzednio (co roku w czerwcu melduję się na recitalu p. Artura w Kuźni). Dystans do siebie i świata, żarty na najwyższym poziomie, nowe choreografie i piosenki - bosko! Chcę więcej! P.S. Lepiej się koślawo rusać, niż nie kochać p. Andrusa! :)
Super występ. Uroczy wieczór
Genialny recital. Polecam spotkanie z Andrusem każdemu. Dużo inteligentnego śmiechu.
rewelacja jak zawsze Pan Artur w super formie; co ważne nie za krótko, nie za długo; wszystko w sam raz
Było rewelacyjnie! ❤
Super! Rozrywka na najwyższym poziomie. Polecam gorąco. Jedzenie bardzo smaczne.
reczital p.Andrusa polecam każdemu oprócz fanów Martyniuka.Geniusz rozrywki erudyta,świetny kontakt z widownia kreatywność i choreografia nie do podrobienia.The Best
Genialny występ. Wspaniały facet. Wielkie przeżycie
Kocham Pana Andrusa (:)
Swietnie wystep!Goraco polecam
Artur Andrus jak zawsze fenomenalny
Wspaniała zabawa! Inteligentnie, zabawnie i na dobrym poziomie muzycznym. Można się popłakać ze śmiechu. I to nie jeden raz.
Pan Artur - jak zwykle - w doskonałej formie. Szkoda tylko, że został zmieniony termin imprezy, przez co występ znam tylko z relacji małżonki...
Było super👏😊
Wspaniały jak zwykle Artur Andrus ! Niezwykle inteligentny , dowcipny i przemiły artysta ! Polecam szczerze .
Występ doskonaly
Występ świetny. Dowcipny, prowadzony w tempie. Tego oczekiwałam.
"Występ na światowym poziomie". Inteligentnie, zabawnie, profesjonalnie z wspaniałą oprawą muzyczną.
Wspaniały wieczór Cudowny kontakt z publicznością . Cytując autora " Z talentem nie wygrasz" . Już czekam na następne spotkanie . Pan Artur Andrus "Energia Spokoju" M.
Pan Artur jest niezawodny. Zawsze cieszę się ze spotkania z ulubionym Artystą. Miło było zobaczyć i posłuchać go ponownie. Tym razem z okazji wydania nowej płyty: Sokratesa 18.
Wspaniałe Wydarzenie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret