koncert Kat&Roman Kostrzewski

KAT&Roman Kostrzewski - Popiór

koncert Kat&Roman Kostrzewski

KAT&Roman Kostrzewski - Popiór

KAT&Roman Kostrzewski - Popiór - Bilety na koncert

1 marca światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbywa się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo.
Po jej pierwszej, wiosennej części mamy przyjemność zaprosić Państwa na jesienną odsłonę Popióra na żywo. Mamy nadzieję, że przybędziecie równie licznie i że większość z Was zdążyła już się zapoznać z nowymi dźwiękami.

Płyta „Popiór” jest dostępna tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl.

Po rozłamie w zespole KAT, Roman Kostrzewski i Irek Loth powołali do życia, jak sami mówią, spadkobiercę katowskiej twórczości. Zespół powstał w 2004 roku w Katowicach, kultywując tradycje legendarnego KATA. Repertuar koncertowy zawiera stare kompozycje z takich płyt jak 666, Oddech Wymarłych Światów, Bastard czy Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Się Na Grobach oraz nowe, autorskie kompozycje z płyt Biało-Czarna i wydanego w marcu 2019 roku Popióra, przed którego nagraniem zespół opuścił Irek.
Obecny skład zespołu przedstawia się następująco:
Roman Kostrzewski - wokal
Michał Laksa - bas
Krzysztof Pistelok - gitara
Jacek Hiro - gitara
Jacek Nowak – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gomunice

Cree

Cree

(548)

najbliższe wydarzenie
13.11.2021 20:00

bilety od 70.00 PLN

KUP BILET
IRA

IRA

(775)

najbliższe wydarzenie
02.10.2021 18:00

bilety od 90.00 PLN

KUP BILET

Recenzje KAT&Roman Kostrzewski - Popiór

Za każdym razem będąc na koncercie zespołu KAT bawię się bardzo dobrze. Żeby zrozumieć t ę muzykę trzeba ją kochać tak jak ja. Dziękuję za piękny występ.
Było super! Szkoda tylko że taka muzyka nie przyciąga więcej młodych ludzi. Roman wraz ze swoimi muzykami dali sto procent satysfakcji muzycznej!! Zdrowia dla tych Panów! Niech moc będzie z nimi!🤘🤘🤘
Jak zawsze KAT nie zawiódł
Rewelacja!
Było naprawdę super, Dziadek Roman jest w swoim żywiole i tylko zdrowia można mu życzyć. Naprawdę klasyka Polskiego Metalu Polecam każdemu póki jeszcze istnieją i mam nadzieję, że jeszcze długo będą. Pozdrawiam.

Polecane z kategorii koncert