koncert Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki

koncert Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki

Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki - Bilety na koncert

Katarzyna Żak - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka. Popularność zyskała dzięki rolom w serialach „Miodowe lata”, „Całkiem nowe lata miodowe” i „Ranczo”. Do 2011 roku aktorka warszawskiego Teatru Rampa. Aktualnie występuje w warszawskich teatrach: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia.

Artystce towarzyszą doskonali muzycy: HadrianTabęcki, Witold Cisło, Bartłomiej Krauze i Piotr Malicki budujący podczas koncertu wyjątkową atmosferę towarzyszącą artystce w fascynującej opowieści o tajemniczej i zmiennej naturze kobiety.

W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki

Występ - rewelacja !!!! Pani Katarzyna jest cudowna.
Występ super. Pani Katarzyna to osoba niezwykle żywiołowa, radosna a przy tym normalna Piosenki w jej wykonaniu to sama przyjemność.. Świetna zabawa. Polecam
To był doskonale spędzony czas. Pani Kasia potrafiła rozbawić publiczność do łez. Myślę, że gdybym poszła jeszcze raz na ten koncert na pewno bym się nie nudziła.
Występ Pani Katarzyny Żak aktorsko wspaniały, a więc i wieczór był wspaniały.Dziękujemy Pani Katarzynie i Organizatorom.
Fantastyczny koncert. Pani Katarzyna Żak ma nie tylko olbrzymi talent aktorski ale również fantastyczne poczucie humoru (jaka gmina takie Chianti...)
Bawiłam się świetnie! Pani Katarzyna wciąż zaskakuje energią na scenie, pomysłami i budzi uznanie swoim kunsztem aktorskim. Uczta! Słabym elementem był chórek...
Genialny występ!!! Fantastyczne interpretacje wielu znanych utworów. Doskonały kontakt z publicznością dający mega energię na resztę wieczoru a nawet kilka kolejnych dni. Wielkie dzięki, Pani Kasiu :)
Bardzo nam się podobał koncert, jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności i temperamentu pani Katarzyny. Wieczór był ciekawy, emocjonujący, zabawny. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję oglądać tak udane przedstawienie
wspaniały występ. podziękowania dla bohaterki wieczoru za miłe spędzone blisko 2 godziny. Prosimy o następne spotkania .
Rewelacyjny koncert!
Super aktorka wielkie brawa dla Pani Katarzyny Żak.
Wspaniały koncert, gorąco polecam!
Świetny występ Pani Kasia Żak cudownie potrafi rozbawić towarzystwo no i przede wszystkim pięknie śpiewa bardzo mi się podobało polecam wszystkim dobra akustyka sali
Cudownie!Wesoło i profesjonalnie.Bardzo udany wieczór

Polecane z kategorii koncert