koncert
Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

koncert

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich - Bilety na koncert

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich - Poznań Aula UAM | Bilety na koncert

Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bylo wspaniale
Dobra muzyka i wykonawcy, ale przy tego rodzaju koncercie trochę niestosowne niektóre "wygłupy" artystów na scenie. Fatalna organizacja, szczególnie szatni -kilka znudzonych osób, a tylko nieliczni "odbierający" płaszcze i dodatkowe poszukiwania po 2 zł opłaty za okrycie, co potęgowało długą kolejkę. Jeśli wg. organizatorów, ceny biletów były zbyt niskie to należało dodać te 2 zł - idąc do Teatru nie oczekujemy takich sytuacji. Pozdrawiam
Koncert bardzo nam się podobał. Wspaniali artyści, cudowna muzyka. Brawo:)
Kapitalna rzecz. W Ełku od dawna nie było takiego spektaklu. Fajny zespół stworzył kapitalną atmosferę zabawy i my odbiorcy potrafiliśmy / tak mi się wydaje... / sprostać także wymaganiom twórców i prowadzącego. Szkoda że tak szybko minęła ta chwila.
Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świetny koncert. Profesjonalne wykonanie. Szacunek dla młodych artystów!
Barbara i Stanisław 17.03.2019 10:55
Koncert muzyki miłej, łatwej i przyjemnej. W bardzo dobrym wykonaniu. Zawsze z duża przyjemnością i zadowoleniem słuchamy takich koncertów. Polecamy
Super!
Wykonanawcy super. Niedosyt pod wzgledam oprawy muzycznej
Dario2921 16.03.2019 08:27
Rewelacyjny występ! Utalentowani artyści!
Świetna zabawa. Polecam.
Jestem zachwycona występem. Młodość, profesjonalizm i poczucie humoru
Bardzo mi się podobal koncert, artyści młodzi ale wspaniali. Zachęcam.
Bardzo dobry koncert- wiedenska muzyka w nowoczesnej, młodej odsłonie. Polecam wszystkim miłośnikom i tym, którzy boją sie muzyki klasycznej. Warto bylo spędzić ten wieczór z tym uroczym zespołem.
Doskonały pelen humoru koncert.
Koncert to "jak plaster miodu dla duszy".Zespołowi życzymy WIELKICH SCEN.To LUDZIE z pasją i talentem.Dziękujemy.
Występ bardzo fajny
w cudowny , z poczuciem humoru przedstawiona mużyka poważna. bardzo nam się podobał koncert. Wyrazy uznania dla młodych artystów, można zauważyć pasję w każdym wykoaniu
No i tego nam potrzeba . świeżej krwi w muzyce poważnej. Występ godny polecenia co czynię. Brawo
Koncert super . Bardzo mi się podobał . Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie , zarówno w muzycznym , humorystycznym oraz organizacyjnym .
Pięknie dobrane utwory, wspaniała muzyka i wykonanie. Całość z odrobiną humoru . Ogólnie Koncert bardzo ciekawy i godny polecenia.
dorotka 25.02.2019 13:03
Nazwa "Koncert Wiedeński" jest nazwą dla tego spektaklu przyjętą zdecydowanie na wyrost. Sądząc z nazwy, część widowni oczekiwała przynajmniej namiastki atmosfery muzycznego Wiednia. Samo zaprezentowanie utworów wiedeńskich mistrzów nie wystarcza, chociaż wykonanie można określić jako solidne. Brak jakiejkolwiek scenografii, uboga sfera instrumentalna (dwoje skrzypiec plus zbyt głośny fortepian),odgrywanie infantylnych scenek, wyraźnie nie dorównywało do sugerowanego tytułem koncertu.
Szału nie było. Dobry pomysł, ale spodziewałem się czegoś więcej. Trzy skrzypce i fortepian to trochę za mało jak na Koncert Wiedeński.
Bardzo pozytywnie
Student 25.02.2019 09:11
Nie jestem fanką tego rodzaju muzyki, ale bawiłam się świetnie. Młodzi ludzie występujący na scenie są znakomici wokalnie i muzycznie, a dodatkowo aktorsko i kabaretowo. Polecam wszystkim!
WSPANIALE! Wykonawcy oczarowali muzyką i dowcipem.
Świetny występ, utalentowane grono wykonawców w pierwszorzędnym przedstawieniu hitów muzyki klasycznej z dawką dobrego humoru.
WIĘCEJ
ZWIŃ