koncert

Koncert Wiedeński

koncert

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Pierwsze tego typu wydarzenie, które w tak dużym stopniu przyczyniło się do rozpowszechnienia na szeroką skalę muzyki Johanna Straussa w Polsce. Sukces koncertu sprawił, że jest to obecnie niedościgniony wzór dla coraz to nowych zespołów inspirujących się tym wydarzeniem, o czym świadczą pojawiające się regularnie projekty o podobnej tematyce. Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Podczas gali wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, ROZPOWSZECHNIANIE TYCH MATERIAŁÓW
W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI BEZ ZGODY TOMCZYK ART PRAWNIE ZABRONIONE!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Wiedeński

Fantastyczny wystep
Super uczta dla ducha, ucha i ciała (gromkie oklaski). czekałam blisko 2 lata (termin przenoszony z powodu epidemii) ale warto było. W międzyczasie obejrzałam ten występ w Teatrze w Cieszynie. Polecam wszystkim udział w tym wydarzeniu.
Jak dla mnie tytuł trochę na wyrost... Zdecydowanie koncert wiedeński kojarzy się z czymś zupełnie innym. To raczej operetka.
Piękny koncert, doskonały kontakt z Żorską Publicznością dziękujemy za wyjątkowy wieczór
Anna Z. 10.12.2021 22:02
Bardzo fajny występ, trochę na wesoło i w miłej atmosferze 😊. Szkoda tylko że tak krótko, zleciało bardzo szybko.
Super! Świetny koncert, muzyka, śpiew i taniec na wysokim poziomie, repertuar wyśmienity okraszony wspaniałym prowadzeniem. Niezapomniane wrażenia!
LESZEK 29.11.2021 13:45
Wspanialy wieczór:) piękne głosy, zjawiskowe stroje. Polecam
Katarzyna 28.11.2021 09:41
Koncert fenomenalny. Wielka uczta duchowa. Wysoka klasa i profesjonalizm
Inka 28.11.2021 09:09
Wolę muzykę klasyczną i jazz ale dla relaksu i za namową koleżanek wybrałam się na Koncert Wiedeński. Bawiłam się wyśmienicie. Miłe dla ucha i znane melodie oraz wysoki poziom artystyczny wykonawców ( obłędne skrzypce ) sprawiły, że ten wieczór zaliczam do bardo udanych
Koncert bardzo udany, polecam
Najlepszy koncert na jakim byłam. Trochę na poważnie i trochę na wesoło. Już nie mogę się doczekać następnego koncertu w wykonaniu tej grupy. Bardzo polecam
Koncert wspaniały i czekamy na dalsze propozyje
Kameralny, bardzo ładny występ.
Bardzo udane wydarzenie
Piękny występ , profesjonalnie przygotowany było wszystko: muzyka, taniec, piękny śpiew i dobry humor. Czekam na kolejne części.
WSPANIAŁY KONCERT!!! WARTO BYŁO PRZYJECHAĆ !!!
Było fantastycznie😀 a'la Malicki 😉
Cudowny koncert!!!!! Polecam!!!
Przepiękny spektakl godny polecenia. Niezapomniane wrażenia. Polecam.
Wspaniała impreza! Przemyślany program, cudowna muzyka, piękne stroje. Artyści, doskonale przygotowani, z poczuciem humoru. Polecam i czekam na drugą cześć w lutym. Polski Andre Rieu !
Koncert cudowny bawiliśmy się świetnie polecam na pewno pójdę na 2 część pozdrawiam
Niestety! -Tylko 5 gwiazdek, bo więcej nie można :( Występ R E W E L A C Y J N Y !!!! Konwenansjer, zespół muzyczny, tancerze, śpiewacy reprezentują najwyższy światowy poziom! Teatr Stary w Bolesławcu, również świetny, na światowym poziomie (wnętrze, siedzenia, nagłośnienie, oświetlenie, obsługa)! (Byłem ostatnio na dwóch świetnych, muzycznych przedstawieniach w dwóch różnych teatrach w Anglii, stąd moje skromne porównanie do poziomu światowego).
Przepiękny koncert, wpadająca w ucho, kojąca, rozweselająca muzyka klasyczna wielkich mistrzów operetki i i nie tylko. Trafnie dobrane utwory, śliczne stroje solistów, pań z orkiestry. Gra kolorowych świateł, kwiaty, zamki w tle sceny na ekranie dodawały uroku całemu przedstawieniu. Niesamowity koncert dawno nie byłam na takim. Jestem bardzo zadowolona. W świecie, gdzie większość przeklina, jest arogancka i wulgarna w zachowaniu, chodzi w podartych ubraniach, na ciele ma szpecące tatuaże, kolczyki, często pozbawiona taktu i kultury osobistej koncert przenosi widza w inny czarujący świat piękna języka, strojów, muzyki. Po koncercie długo jeszcze grały mi w uszach melodie Straussa i innych mistrzów muzyki. Naprawdę można odpocząć od trudów codzienności. Szczerze polecam każdemu.
Polecam
Było pięknie, dziękuję Artystom za cudowne doznania. Miód na serducho.
Bardzo dobry koncert.Formuła zabawy fajna.Koncertmisrz fenomenalny.
Byłam nie pierwszy raz na takiej imprezie , powiem krótko COŚ PIĘKNEGO ,TE STROJE, ATMOSFERA WŚRÓD WYKONAWCÓW WSPANIAŁA , JESZCZE DZISIAJ NUCĘ ARIE I NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEJ IMPREZY KTÓRĄ JUŻ MAM ZAREZERWOWANĄ DZIĘKUJĘ ZWŁASZCZA W DZISIEJSZYCH CZASACH, ZE MOŻNA CHOĆ NA CHWILĘ ODERWAĆ SIĘ OD NIECIEKAWEJ CODZIENNOŚCI
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert