koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour

Kortez - Kwadro Tour - Bilety na koncert

Tej jesieni odwiedzimy miasta, do których dawno nie zaglądaliśmy, a nawet takie, w których nigdy nas jeszcze nie było.

Na scenie zobaczymy zespół, z którym Kortez koncertuje od kilkunastu miesięcy:
Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe
Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki
Robert Szymański - perkusja, chórki
Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza ("Zostań", "Od dawna już wiem", "Hej Wy", "Pierwsza", "Z imbirem", "Nic tu po mnie") złoży się także kilka nowych kompozycji jak i rzadziej wykonywane utwory ("Co myślisz?", "Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Mój dom" i inne.

Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczulamy by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kortez - Kwadro Tour

Świetny koncert , świetne oświetlenie . Nagłośnienie bez zarzutu akustyka ok. Kortez dokładnie taki jak sobie wyobrażałem , pełna profeska i naturalność , zaspół idealny .
Arek 02.12.2021 14:43
To był najlepiej spędzony czas, ładowanie akumulatora na 1000 %. Dla mnie to był trzeci koncert Korteza, któremu się przysłuchiwałam. Na pewno nie ostatni!!!
Brak słów z zachwytu - to najlepsza recenzja. ! więc: BRAK SŁÓW!
Koncert bardzo fajny, bez opóźnień. Dużo utworów, świetna oprawa świetlna, dużo bisów, polecam!
Świetny!!! 2 godziny wspaniałego koncertu. Kortez dał z siebie 100%
Wiesław 25.11.2021 08:50
Koncert bardzo udany!!! . KORTEZ wraz z muzykami jak zwykle nas zauroczył. Magia świateł i muzyki przez bite 2 godziny. Super spędzony wieczór.
Koncert w Krakowie był cudowny. Genialna gra świateł i dźwięków, super klimat, różnorodność a na koniec "wisienka ma torcie". Kortez z zespołem świetnie się spisali .
Pytam żony jak ocenić koncert ? Ona mówi brakuje mi skali ...bardzo udana impreza dźwięk , światła , muzyka , artyści wszystko naj ...
Meri1977 23.11.2021 20:48
Bardzo dobra organizacja koncertu. Duży szacunek dla słuchaczy potwierdzony punktualnością rozpoczęcia występu, znakomitym nagłośnieniem, przemyślaną kompozycją, równowagą między treścią a formą.
Super koncert. Ogromny plus za super nagłosnienie i efektry świetlne.
Cudowny spektakl muzyki i światła!!!! Gorąco polecam!!! Niesamowity koncert!
Małgorzata 22.11.2021 22:36
Koncert cudowny, ale lokalizacja bardzo słaba - jasionka jest zbyt daleko od miasta, brakuje komunikacji/autobusów a parking jest zbyt mały, żeby pomiescić wszystkie samochody.
Anka 22.11.2021 17:03
Super!!!
Bardzo fajnie przygotowane show. Super muza.
Tarsik 21.11.2021 20:28
SUPER:))))
Rafał 21.11.2021 14:30
Fenomenalny! Kortez, zespół, nastrój, klimat, gra świateł i oczywiście muzyka... Wszystko to sprawia, że czekam już na kolejny koncert :)
SebaLi 21.11.2021 14:26
Wychodzi facet w kapturze, mówi "dzień dobry Państwu" i rozwala system. Jest mistrzem, który czaruje swoim głosem i grą na instrumentach. Nie widać go na scenie ale słychać i to jeszcze jak
Iwona 21.11.2021 13:47
Sam koncert Ok .Niestety Hala Sportowa nie nadaje się na sale koncertowa. Na koncert Korteza pójdę ale nie na Hale Sportowa 😒
Koncert jak zwykle magiczny, wszystko mega profesjonalnie przygotowane, było wspaniale!
Anna 20.11.2021 18:30
Koncert rewelacyjny - bardzo nastrojowy jak muzyka tego artysty ! Bisy - długo trzeba było wywoływać Korteza, ale potem aż 4 piosenki + 2 nastrojowe utwory instrumentalne na fortepianie - SUPER !!! Kortez okazał duży szacunek publiczności ! Oby tak dalej w trakcie kolejnych koncertów i lat występowania ! P.S. Do tego pomimo COVID-a 19 poprzez panów od transportu instrumentów udało mi się z dobyć dedykacje na 2 płytach "Sold Out 2019/2020" ! Bardzo dziękuję - to na prezenty pod choinkę ! P.S. Na kolejny koncert zabiorę partnerkę - wśród publiczności zdecydowana przewaga kobiet !
Romek z Warszawy 20.11.2021 18:25
Najlepszy koncert na jakim byłam!!! :)
Mega!
Koncert był świetny ❤
Iwona 20.11.2021 13:03
Piękny koncert ! 😍 Niesamowita magia świateł 👌 Serdecznie polecam ! ❤️
Kortez jest niesamowity. Rewelacja. Najlepiej wydane pieniądze na kulturę w 2021 roku.
Arkadiusz 20.11.2021 10:10
Wspaniałe przedstawienie, dopieszczenie wszystkich zmysłów, kolejny raz zostałam oczarowana tym cudownym klimatem, głosem, bezkompromisową postawa Korteza
Impreza świetna. Z kolei BILETYNA.PL nie wystawiają faktur. Nie ma możliwości ich wygenerowania przy zakupie. Po wysłaniu prośby o fakturę nikt na nią nie odpowiedział. W związku z powyższym ocena dotyczy samego koncertu, a nie sprzedawcy biletów.
Magicznie:)
Rewelacja
Cudowne chwile . Wiedziałam, że będzie absolutnie nieziemsko . Magia !
Jaga 19.11.2021 18:54
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert