koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bilety na koncert

Kortez - Kwadro Tour 2020 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Po ośmiu letnich koncertach zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej. W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Jesienią na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe

Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki

Robert Szymański - perkusja, chórki

Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: "Co myślisz?", " Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Boję się", "Mój dom" i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.11.2020, 20:00 Dom Kultury "Mors"
 KUP BILET
26.11.2020, 20:00 Dom Kultury "Mors"
 KUP BILET
08.12.2020, 20:00 Dom Muzyki i Tańca
 KUP BILET
 KUP BILET
09.11.2020, 20:00 Narodowe Forum Muzyki
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
10.11.2020, 20:00 Pałac Kultury Zagłębia
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
11.11.2020, 20:00 Klub Wytwórnia
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
12.11.2020, 20:00 Klub Wytwórnia
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
07.12.2020, 20:00 COS Torwar
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Wspaniały koncert. Klimatyczny, nastrojowy, niespodziewanie długi, ale nie nudny! Śpiew, muzyka, światła... Organizacyjnie świetnie, mimo pandemii. Zachowane wszelkie środki ostrożności. Szacun!
Niesamowity koncert. Wspaniały klimat, który sprawia, że muzyka wypełnia całą przestrzeń nie pozostawiając miejsca na zbędne dodatki. Niezwykły talent Korteza, jego osobowość oraz sposób w jaki prowadzi przez magiczną krainę swojej twórczości sprawia, że po każdym kolejnym koncercie mam coraz większy niedosyt muzycznych doznań. Jeszcze raz ogromne brawa, również dla pozostałych muzyków z Zespołu oraz dla Pani Katarzyny Sochackiej.
Kortez jak zwykle nie zawiódł! 200% magii 🖤 szczególnie w tym trudnym i dziwnym okresie takie chwile są nieocenione 🙏😊
Jak zwykle na koncertach Korteza, klimatycznie i emocjonalnie 😉
Koncert bardzo fajny, niestety z powodu reżimu sanitarnego, bez "klimatu", z rozżedzoną widownią.
Koncert cudowny, magiczny i jak zwykle przepiękny głos Łukasza, który trafia do mojego serca bardzo głeboko. Koncert był zaledwie kilka dni temu a ja już tęsknie i czekam na kolejny...
Świetna zabawa, Kortez jak zwykle zaczarował salę
Było magicznie.
Kortez po raz kolejny nie zawiódł! Każdy jeden koncert to wyprawa w inny wymiar i inny świat. Muzyka zaglądająca w serce człowieka. Za każdym razem każda piosenka jest inna, Panowie na scenie wymiatają, bawią się muzyką! Cudowne przezycie! Na pewno nieostatni koncert!
Świetny koncert Korteza, zresztą nie spodziewałam się niczego innego po tym Artyście. Organizacja jak i miejsce też spełniały moje oczekiwania, miła obsługa, mimo pandemii wszystko jasno i klarownie podane do wiadomości (była zmiana organizacji i godziny Koncertu), zachowana odległość na sali, bezpiecznie. Wrażenia ogólnie na 6, polecam wszystkim.
Cudowny koncert i magiczna atmosfera!!! Byłam na dwóch koncertach w Kielcach i nadal czuję niedosyt!
Cudowny koncert ❤️ Wspaniały wykonawca, dziękuje
To nasz kolejny koncert Korteza. Za kazdym razem te same emocje, masa wzruszeń i dreszcze przy kazdej piosence. Kortez jest wielkim artystą a możliwość sluchana go na zywo ogromnym zaszczytem.
Cudowny, magiczny, koncert. Byłam z córeczkami, 6 i 4 lata. Zakochane w muzyce Korteza. Dziękujemy za emocje i piękny wieczór. Żałujemy tylko, że nie było szansy zrobić zdjęcia z artystami. Marta Bielecka, Kielce
Marta Bielecka, Kielce 29.10.2020 10:24
Koncert był magiczny. Oprawa i organizacja na najwyższym poziomie. KORTEZ - dziękuję za ten czas! Oby częściej w Kielcach :)
Super koncert
było cudnie
Energetycznie i lirycznie. Świetna muzyka i oprawa. Trochę normalności w tych nienormalnych czasach
Dziękuję Kortezowi i całemu zespołowi za świetne koncerty. Piękna muzyka, improwizacje, charyzma Korteza, głos, mądre teksty, oprawa świetlna- to wszystko sprawia,że chce się ciągle wracać pomimo tych paskudnych czasów.
Kortez mnie urzekł, było magicznie🥰
Kameralna atmosfera, idealna do tego artysty. Każdy dźwięk, każdy ruch światła, wszystkie przejścia i cały koncert. Wszystko. Wszystko idealnie pasowało. Normalność w nie-normalnych czasach. Oderwałam się na dwie godziny z tego przepełnionego goryczą, smutkiem, żalem i tęsknotą świata. Dziękuję. To było to, czego potrzeba w tych czasach
Utwory pięknie rozbudowane muzycznie , akustyka bez zarzutu , nastrojowo i kameralnie . Fantastyczny koncert ❤️
Było super :). Przeżycie niesamowite. Dawno nie byłam na takim dobrym koncercie.
Wielkie dzięki za piękny i niezapomniany koncert, był rewelacyjny!!!! Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Utwory przepiękne, oprawa znakomita. Kortez jest Wielki!!!! Daje z siebie wszystko mimo, że gra cztery koncerty zamiast jednego!! . Ukłony dla Kortezy, Muzyków i całej Ekipy!!!
Super koncert! Bardzo dobrze przygotowany w czasach COVID.
Zero interakcji, konwersacji z widownią, repertuar 50/50, oświetlenie bardzo słabe, jeszcze ta kiepska zmiana godzin koncertu. Całość bez fajerwerków, kiepsko wydane pieniądze :/
Super gorąco polecam
W tych trudnych czasach wyjątkowa atmosfera, poczucie wspólnego bycia, świetne wykonania...
Moje marzenie się spełniło,usłyszałam Korteza na żywo!!Koncert był rewelacyjny,dwie godziny minęły jak jedna minuta. Muzycy zagrali bosko,piękny głos Korteza i ta Kaśka-jak zaśpiewała miałam łzy w oczach i ciarki na rękach.Miła odmiana w tych smutnych czasach. SUPER KONCERT!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane