koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour

Kortez - Kwadro Tour - Bilety na koncert

Tej jesieni odwiedzimy miasta, do których dawno nie zaglądaliśmy, a nawet takie, w których nigdy nas jeszcze nie było.

Na scenie zobaczymy zespół, z którym Kortez koncertuje od kilkunastu miesięcy:
Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe
Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki
Robert Szymański - perkusja, chórki
Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza ("Zostań", "Od dawna już wiem", "Hej Wy", "Pierwsza", "Z imbirem", "Nic tu po mnie") złoży się także kilka nowych kompozycji jak i rzadziej wykonywane utwory ("Co myślisz?", "Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Mój dom" i inne.

Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczulamy by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Twardogóra

Brak wydarzeń w: Twardogóra

Recenzje i opinie: Kortez - Kwadro Tour

Wszystko w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o organizacje! A jeśli mowa o występie Korteza...tu nic nie trzeba mówić, wystarczy jedno słowo : MAGIA!
Wspaniale jest obserwować jak Kortez przez te kilka lat rozwinął się wokalnie i muzycznie. Świetny koncert całego zespołu.
Wszystkie utwory są zmienione w taki sposób, że koncert brzmi jak ścieżka dźwiękowa filmu Psy. Widownia to większość osób, które nie znają Korteza, mężowie ciągnięci przez żony głośno komentują "Tego nie da się słuchać na żywo". Porównując obecne koncerty, odmowę autografów, zdjęcia wstawiane na Instagram przez fanki z garderoby lub spod busa a koncerty z 2018, godzinne rozmowy z fanami (bez szczególnych względów żeby się dostać) to przepaść. Przypomnijcie sobie jak wygląda zapis DVD koncertu Bootleg. To zupełnie inny koncert.
Koncert fantastyczny. Super występ Korteza.
Koncert super. Sala niewielka ale dźwięk był naprawdę bardzo dobrej jakości. Artysta wszystko zagrał na żywo żadnych playbacków.
magiczna atmosfera, niepowtarzalny klimat koncertu, nagłośnienie, światła na najwyższym poziomie
Koncert perfekcyjny polecam z całego serca ogrom emocji muzyki i światła
Po raz czwarty byliśmy na koncercie Korteza i jak zwykle było fantastycznie...najlepszy koncert...
… doskonale przygotowane, zaaranżowane oraz wykonane / Kortez - świetny
Cudowny i magiczny koncert. Wspaniali muzycy występ na bardzo wysokim poziomie. Oświetlenie i dźwięk super. Bardzo dobry koncert mogę was chłopaki słychać godzinami. Dziękuję
Super koncert🙂 bawiliśmy się świetnie. Czekamy na kolejny.
Super koncert - niesamowite wrażenia!
Niesamowite wrażenia z muzyki, samego Artysty jak i efektów świetlnych. Cudo!
od dawna podkochuję się w tym człowieku, ale wczoraj w Sosnowcu wpadłam po uszy... cudowny wieczór, pełen emocji. Będę pielęgnować tę miłość platoniczną do następnego koncertu!
Było nastrojowo, artystycznie, muzycznie, w sam raz na jesienny wieczór . Koncert profesjonalny pod każdym względem - akustycznie, genialne oświetlenie , a Kortez to prawdziwy Artysta mimo minimalnych prób nawiązania kontaktupublicznością.Teksty 🤣, muzyka , charyzmatyczny głos obroniły się same . Było pięknie
Piękny koncert
Koncert niesamowity. Kortez to klasa sama w sobie. Wspaniałe wykonanie utworów, pełne zaangażowania i pasji. Koncert bez zbędnych wygłupów i o to chodzi. Szkoda tylko, że artysta po koncercie nie podpisywał płyt 😒 ."
świetny koncert
Zwykle na koncertach artysta wchodzi w jakąkolwiek interakcję z widownią. Tutaj niestety tego nie było. Panowie wyszli, zagrali, utwór po utworze, jakby bez emocji,..... i tyle. Lepszą jakość, z lepszym efektem miałabym ze słuchawkami na uszach. Ponadto, podczas całego koncertu, światła były skierowane na widownię, rażąc niemiłosiernie, zamiast na artystów, których niewiele było widać.
Koncert zawsze jest niepowtarzalny i przepiękny . Kortez to Artysta który zapełni każdą salę 🙂.Fenomen głosu i treści . Natomiast sali nie należy nazywać widowiskowo koncertową, bo odsłuch nienajpszy a komfort oglądania żaden , jeżeli siedzenia są na jednym poziomie to nie oczekujmy , że publiczność będzie zadowolona w pełni z widowiska i do tego wentylacja fatalna .
Niesamowity talent, emocje i wrażenia!!! Było cudownie! Kocham Was Panowie!
Cudowny występ, przepiękne wykonanie, dobra organizacja. Jak zwykle bajka :)
Super muzyk, muzyka, gra świateł, jednak brak możliwości tzw " pokiwania się na stojąco"
wspaniały, klimatyczny polecam
Świetny koncert… wszystko perfekcyjnie przygotowane… No a muzyka obłędna :)
Koncert był fantastyczny. Cudowna atmosfera oczywiście stworzona przez Artystę który porusza najskrytsze bodźce wrażliwość muzycznej. Dziękuję to był cudowny wieczór. Pragnę tam wrócić dla pana Korteza..
Mistrzostwo świata!!!
Jestem bardzo zadowolona z koncertu. Dobry występ Korteza i zespołu.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert