koncert Kortez

Kortez TRIO

koncert Kortez

Kortez TRIO

Kortez TRIO - Bilety na koncert

Po prawie trzymiesięcznej przerwie, na przełomie zimy i wiosny 2017 roku Kortez powróci do życia koncertowego. Podobnie jak w ubiegłym roku występować będzie w dwóch składach: festiwale i większe koncerty zagra z towarzyszeniem kilkuosobowego zespołu, a do sal siedzących przyjedzie w Trio. Do współpracy z Trio udało się w tym roku pozyskać Olka Świerkota*, który zastąpił grające wymiennie na wiolonczeli Justynę Straszyńską i Dorotę Jankowską.

Olek od samego początku towarzyszył Kortezowiw pracy nad „Bumerangiem” jako muzyk, multiinstrumentalista, producent i dobra dusza projektu.

Zagrał też razem z Kortezem jego legendarny pierwszy koncert w nieistniejącej już opolskiej klubokawiarni „Kontakt”. Aktualnie razem pracują nad drugą płytą.

Obok Korteza i Olka Trio współtworzy Krzysztof Domański.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kortez TRIO

piekny kameralny koncert. kiedys zaprosze go do siebie.
Po prostu - wspaniały koncert!!!
Sam koncert bardzo dobry, Kortez trzyma swój poziom. Niestety nagłośnienie tragiczne!!! Byliśmy już na kilku koncertach tego artysty, artysty u którego słowa piosenek są bardzo ważne. Tu czasami trudno było zrozumieć co śpiewa, do tego tego szum z kolumn jakby słuchać stare nagranie z kasety. Pod tym względem to był dramat!
Dostawki tu i tam pokazują jednoznacznie, jaką siłę ma muzyka i głos Korteza. Sala w Rydułtowach byla świetne nagłośniona. Nawet dla siedzących z samego brzegu nie było żadnych strat we wrażeniu jakie na długo pozostawił zespół trio Korteza.
Mega koncert! oprawa muzyczna, oświetlenie świetne! Polecam! ;)
Fantastyczny koncert! Cudowna muzyka, piękne teksty, dodatkowo gra świateł
Było pięknie. Dawno nie byłam na takim koncercie. WOW
Świetny koncert, w pierwszej godzinie tylko 12 osób popełniło samobójstwo, organizatorzy dbając o nastrój postanowili nie uruchamiać wentylacji.
Koncert super , nagłośnienie pierwsza klasa. Gorąco polecam
no cóż Kortez to Kortez, nie ma co tu komentować. Klasa i tyle. Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne - wszystko sprawnie i bez problemów.
KatkaPeGie 15.03.2018 13:35
super.
beata 27.02.2018 15:06
Wspaniały koncert. Warto było! :)
Houron 24.02.2018 16:25
Wspaniały koncert, świetna muza, niesamowite efekty świetlne. Polecamy :)))
Sam koncert genialny. Kortez modyfikuje swoje piosenki, uatrakcyjnia je dodatkowymi elementami. Do tego super nagłośnienie na sali, efekty światła i efekt jest momentami zapierający dech w piersi. Zdecydowanie polecam, nawet jeśli ktoś był na koncercie Korteza wcześniej. Ja byłem pozytywnie zaskoczony :)
To był mój pierwszy koncert "KORTEZA" i na pewno nie ostatni.Piękna muzyka, ciekawe nowe aranżacje i cudownie skromny Kortez.
Cudowny koncert. Aranżacja sceny, światła... świetne i to tak, aby nie zakłócać najważniejszego, czyli muzyki, a jedynie podkreślić. Fantastyczny wieczór :)
Wszystko perfekcyjnie!
Super! Kortez na żywo jest nieporównywalny z tym na płytach. Niegwiazdor :) Polecam na żywo
Jak zwykle -pięknie!Dziękujemy!
Zjawiskowy Kortez na żywo
Koncert Korteza jak zawsze wyśmienity!!! Oby do następnego :)
Jeśli chodzi o walory muzyczne koncertu to nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo miło się słuchało, nie było za głośno ani za cicho. Jeśli chodzi o oświetlenie to moim zdaniem ktoś tu wyraźnie przesadził - światła raziły bardziej niż na dyskotece i odbierały radość ze słuchania.
"I znowu fajnie" :-)
Występ mega, zamykasz oczy i odpływasz. Kojący głos Korteza, dobre teksty, nie wspomnę już o świetnej oprawie muzycznej i świetlnej! Cudo! Do tego kameralne miejsce w sam raz na piątkowy wieczór. Polecam!
Rewelacyjny koncert. Magiczna oprawa światłem, która uzupełnia genialny występ artystów. Wielkie DZIĘKI! Wiele już widzieliśmy z żoną ale za dziś wielki SZACUN PANOWIE!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert