koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski - Koncert Promocyjny Prezydenta Miasta Tychy

koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski - Koncert Promocyjny Prezydenta Miasta Tychy

Krzysztof Cugowski - Koncert Promocyjny Prezydenta Miasta Tychy - Bilety na koncert

Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba serdecznie zaprasza na Koncert Promocyjny, podczas którego zostaną wręczone Nagrody w Dziedzinie Kultury i Sportu. Impreza odbędzie się 24 maja 2018 roku o godz. 18 w Teatrze Małym.

Wydarzenie swoim występem uświetni Krzysztof Cugowski z zespołem - niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu Budka Suflera. Po zakończeniu działalności grupy współtworzył, ze swoimi synami Piotrem i Wojciechem, projekt CUGOWSCY.

Krzysztof Cugowski w międzyczasie rozpoczął prace nad powstaniem nowego zespołu, który będzie towarzyszył legendarnemu wokaliście w jego dalszej solowej karierze. W składzie grupy znaleźli się muzycy wybitni, doskonale znani na scenie rockowej i jazzowej. Na gitarach zagra Jacek Królik, na basie będzie można usłyszeć Roberta Kubiszyna, na instrumentach klawiszowych Tomasza Kałwaka. Skład nowej grupy wesprze na perkusji Cezary Konrad.

Organizatorem koncertu jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Cugowski - Koncert Promocyjny Prezydenta Miasta Tychy

Z tym głosem może jeszcze dać nie jeden taki koncert szkoda że trochę krótki
Rewelacja.Niepowtarzalny głos, Krzysztof brzmi jak przed laty. Absolutna klasyka polskiego rocka. Zasłużone 5*. Chapeau bas!!!
Bardzo udany, na wysokim poziomie muzycznym koncert!
Łukasz - Piekary 25.05.2018 10:02
Klasyk sam w sobie ;)

Polecane z kategorii koncert