koncert Krzysztof Kiljański

Krzysztof Kiljański & The New Warsaw Trio - album PRZYBORA

koncert Krzysztof Kiljański

Krzysztof Kiljański & The New Warsaw Trio - album PRZYBORA

Krzysztof Kiljański & The New Warsaw Trio - album PRZYBORA - Bilety na koncert

9 października 2015 roku ukazał się album Kiljańskiego & The New Warsaw Trio zatytułowany PRZYBORA. Krążek został nagrany z okazji setnej rocznicy urodzin jednego z najważniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku – Jeremiego Przybory.

W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad takich jak „Na całej połaci śnieg" czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek „Na ryby", „Bo we mnie jest sex", „Addio pomidory" czy „Tanie dranie".
Będzie to Kiljański, jakiego nie znacie! W znakomitych aranżacjach i interpretacjach (autorskich) zaskakujących świeżością, elegancją ale i dowcipem oraz lekkością wykonania. Będzie radość, uśmiech i wysublimowany dowcip rodem z najlepszych wzorców polskiej kultury.
Głęboka i ciekawa barwa głosu Krzysztofa Kiljańskiego znakomicie współgra z klezmerskim stylem The New Warsaw Trio, tworząc materiał różnorodny, podany w lekki i atrakcyjny dla słuchacza sposób.
Fani Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będą z pewnością zachwyceni, a ci, którzy tych piosenek jeszcze nie znają, dostaną szansę dołączenia do grona sympatyków twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Krzysztof Kiljański – wokalista o aksamitnej, ciepłej barwie głosu. Zawsze elegancki, męski. Bywa nazywany polskim Sinatrą. Laureat najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego m.in. „Fryderyki”, „Superjedynka”, „Złota Tarka”.
www.kiljanski.com.pl

The New Warsaw Trio – znakomity zespół instrumentalistów: Rafał Grząka (akordeon), Przemysław Skałuba (klarnet, saksofony), Konrad Kubicki (kontrabas). Koncertują na całym świecie. Specjalizują się w klezmerskich brzmieniach, łącząc rozrywkę z klasyką i jazzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Kiljański & The New Warsaw Trio - album PRZYBORA

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert