koncert Krzysztof Krawczyk

Jubileusz Krzysztofa Krawczyka - 50 lat

koncert Krzysztof Krawczyk

Jubileusz Krzysztofa Krawczyka - 50 lat

Jubileusz Krzysztofa Krawczyka - 50 lat - Bilety na koncert

Wyjątkowe koncerty z okazji 50-lecia na scenie Krzysztofa Krawczyka, na żywo wraz z 10 osobowym zespołem. Ogromne zainteresowanie koncertami sprawiło, że jubileusz nadal trwa. Drugi rok artysta świętuje swoje 50-lecie. Została przygotowana dodatkowa trasa koncertowa na specjalne życzenie publiczności, która dotrze do wszystkich miejscowości gdzie od wielu lat artysta nie miał możliwości wystąpienia. Tego wieczoru usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu". Nie zabraknie również premierowych utworów z najnowszej płyty jubileuszowej "Pół wieku człowieku", która została wydana w 2014 roku.

Krzysztof Krawczyk to artysta którego nie trzeba przedstawiać, został obdarzony charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, w pierwszej połowie lat 70 rozpoczął karierę solową. Wylansował wiele znanych przebojów. Wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach m.in. w Sopocie oraz w Opolu. W 2000 roku Krzysztof Krawczyk wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. Współpracowali z nim najpopularniejsi artyści, m.in. Goran Bregović z którym nagrał płytę w 2001 roku "Daj mi drugie życie". Muniek Staszczyk, Edyta Bartosiewicz, Jan Borysewicz którzy gościnnie wystąpili na płycie "To co w życiu ważne". Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Jubileusz Krzysztofa Krawczyka - 50 lat

Bardzo mile spedzony czas, Pan Krawczyk umie swietnie bawic widzow, bylismy bardzo zadowoleni, mysle ze wszyscy sie swietnie bawili
Wysłałem swoich rodziców i bardzo bardzo im sie podobało !!!
Koncert baaaardzo miły,wróciły wspomnienia. Krzysztof Krawczyk - przypomniał mi młode lata..... Jednym słowem- było wspaniale,bawiłam się świetnie"
Bardzo pozytywne przeżycie związane z uczestnictwem w imprezie:)
Super pod każdym względem
bardzo udany koncert szkoda że tak krótko
Cały koncert jak i atmosfera panująca w czasie całego zdarzenia była wyśmienita,świetna zabawa i wspaniałe wspomnienia.
Ok wydarzenie byli super
Koncert spełnił moje oczekiwania, usłyszałam tam te piosenki, które są mi bliskie, publiczność była rozbawiona, Jubilat uatrakcyjniał występ anegdotami, co dodało całości atrakcyjności.
występ na poziomie Jak ktoś lubi nastrój utworów K.Krawczyka nie zawiedzie sie
Nasz rówiesnik trzyma sie dobrze, choć są problemy z dykcją przy śpiewaniu (ryk solisty zamiast słów) oraz przy mówieniu. O ile teksty piosenek są nam znane o tyle to co mówi na estradzie pozostaje w 50% niezrozumiałe. Jeszcze gorzej ze zrozumieniem tekstu niosą występy słowne klawiszowca i saksofonisty zarazem, który próbuje bawić nas głupimi gestami i jakimiś niezrozumiałymi wypowiedziami. Jakość wokalna wyraźnie odbiega od nagrań studyjnych, na szczęście poziom nagłośnienia nie powala nas na podłogę i pękanie bębenków w uszach. Chórek tonie w kakofoni dźwieków zespołu, a choreograficznie ma pozycję tylko jednego gestu. Mimo ww. uwag, uważam występ za udany, pozostawiający miłe wrażenie na widzach, szczególnie w moim wieku, gdyż takich była większość
Wydarzenie na średnim poziomie - po prostu więszosc występu odtworzona z playbecku, czego po tej klasy artyście się nie spodziewaliśmy. Dodatkowo, nieprzyamna sytuacja jaką zaserwował nam serwic biletyna.pl w postaci sprzedazy biletów, które już wcześniej inne osoby nabyły w tradycyjnym punkcie sprzedaży popsuła nam cały wieczór!

Polecane z kategorii koncert