Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Łobuzy

koncert

Łobuzy

Łobuzy - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Łobuzy to projekt, który od samego początku wstrząsnął polską sceną muzyczną. W niespełna 2 lata, od daty premiery ich debiutanckiego singla „ Ona czuje we mnie piniądz ”, który pokrył się Diamentową Płytą , zespół podbił serca milinów fanów , a na swoim koncie zgromadził ponad 120 000 000 wyświetleń!
Od tamtego czasu Łobuzy nie zwalniają tempa i nie przestają zaskakiwać! HITy takie jak: „ Dla Ciebie kupie se spodnie ”, „ Łobuz kocha najbardziej ”, „ Pupy ” czy najnowsza propozycja Chłopaków - „ Oczy jak pińć złoty ” tygodniami królują na szczytach list przebojów i porywają do tańca najtwardszych. Łobuzy to propozycja nie tylko dla fanów disco-polo, ale dla wszystkich tych, którzy kochają muzykę , szczególnie tę, na żywo . Zespół składa się z 3 członków: Discomiła , Fifona i Jabba Drummera. Ich koncerty to nie tylko świetna zabawa (niezwykły kontakt z publicznością, konkursy z nagrodami), ale przede wszystkim popis umiejętności muzycznych. Podczas występu usłyszymy na żywo perkusję, gitary i anielski głos lidera. Panów poznacie po wizerunku scenicznym - ciemne okulary, dresy z trzema paskami i najwyższa jakość muzyki to ich znaki rozpoznawcze. Niech Łobuz będzie z Wami!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Łobuzy


Jak działają recenzje?
Super występ zespołu, świetny kontakt z publicznością 👍😉
prezes 07.08.2022 12:50
Super zabawa, dobra muzyka
31.07.2022 15:48
Świetna impreza! 😍💥 Jak najbardziej polecam 🔥🔥🔥🔥🙏 Warto było przyjechać z Gdyni! Selfie zrobione z każdą osobą, która czekała i za to duże brawa 👏👏👏 Kto nie był niech żałuje 🙃
Monika Sz. 16.08.2021 22:57

Polecane z kategorii koncert