Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Sala Ziemi - Poznań

ul. Głogowska 14, 60-748 Poznań

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej Junior - Poznań

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej z utworami Hansa Zimmera - Poznań

 KUP BILET

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

 KUP BILET

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

 KUP BILET

Gaming Concert

 KUP BILET

Gaming Concert

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo!

 KUP BILET

„Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

 KUP BILET

Nik Kershaw - The 1984 Tour

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILETPoszukujecie wyjątkowych emocji i kulturalnych przeżyć w Poznaniu? Sala Ziemi to miejsce, gdzie znajdziecie bogaty wybór wydarzeń - od koncertów po spektakle. Nie czekajcie! Sprawdźcie najnowszy repertuar i dołączcie do grona pasjonatów sztuki już dziś.

Odkryjcie kulturalne serce Poznania - Sala Ziemi czeka na Was

Odkryjcie kulturalne serce Poznania - Sala Ziemi czeka na Was! Pragniemy zaprosić Was do Poznania, gdzie na ulicy Głogowskiej 14 znajduje się prawdziwe centrum życia kulturalnego tego miasta - Sala Ziemi. Jest to miejsce, które swoją ofertą zaskakuje zarówno mieszkańców Poznania, jak i przyjezdnych turystów. Szukacie wydarzeń na Sali Ziemi w Poznaniu? Koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą na Biletynie. To miejsce spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Różnorodność gatunków i form, od spektakli komediowych, przez stand-upy, po koncerty i kabarety. Pragniecie poważnego koncertu czy kabaretu pełnego emocji? W Sali Ziemi w Poznaniu na pewno zadowolą Was liczne koncerty i inne wydarzenia. U nas zawsze coś się dzieje! Najbliższe wydarzenia to m.in. spektakl "Polska Noc Kabaretowa", kabaret “Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!”, Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej oraz poznański stand-up Festiwal. Warto skorzystać z oferty Biletyny na wydarzenia na Sali Ziemi w mieście Poznań. To miejsce, które kocha sztukę, a my chętnie ułatwimy Wam dostęp do biletów do niej.

Koncerty i spektakle w sercu miasta - sprawdźcie repertuar Sali Ziemi

Sala Ziemi w Poznaniu to prawdziwe miejsce spotkań miłośników kultury i sztuki. To tutaj odbywają się najciekawsze w Poznaniu koncerty i wydarzenia artystyczne. Ta unikalna przestrzeń dostarcza mieszkańcom i turystom niesamowitych przeżyć, a jej bogaty i zróżnicowany repertuar sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, staramy się stale wzbogacać ofertę biletów o nowe repertuary na Sali Ziemi o nowe koncerty i wydarzenia artystyczne. Naszym celem jest dostarczenie unikalnych doświadczeń, dlatego do oferty repertuarów na Sali Ziemi włączamy tylko te wydarzenia, które zapewniają najwyższy poziom rozrywki. Mamy nadzieję, że każde z zaplanowanych przez nas wydarzeń, będzie dla Was źródłem niezapomnianych emocji. Bez względu na to, czego szukacie - żywiołowego koncertu, śmiesznego spektaklu, czy emocjonującego występu, na pewno znajdziecie to na naszej liście koncertów w Sali Ziemi.

Dla nas, strony Biletyna, każde wydarzenie to wyjątkowa okazja do dostarczenia Wam najbardziej emocjonujących wrażeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby bilety, które oferujemy, zawsze zaprowadziły Was spektakl, koncert, czy występ na scenie, który będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy do Sali Ziemi - miejsca, gdzie sztuka i kultura żyją najpełniejszym życiem. Zobaczcie naszą ofertę i zarezerwujcie bilety na wybrane wydarzenia już dziś. To tutaj spotykają się miłośnicy kultury z całego Poznania i okolic. Dołączcie do nich i Wy!

Jak wybrać wydarzenie idealne dla siebie w Sali Ziemi?

Wybieranie odpowiednich wydarzeń w Sali Ziemi nie musi być trudne, jeżeli uwzględnicie swoje personalne zainteresowania i styl życia. Oferujemy różnorodność tematyczną - od koncertów rockowych, poprzez symfonie, aż po wystąpienia stand-up. Kluczem do pełnej satysfakcji jest świadome planowanie. Najpierw, sprawdź repertuar na Biletynie, który jest regularnie aktualizowany i pełen interesujących propozycji. Dzięki temu zorientujecie się, jakie wydarzenia będą dostępne w najbliższym czasie. Następnie, biorąc pod uwagę swoje preferencje kulturalne, określcie, jakie wydarzenia najbardziej Was interesują. Może to być konkretny artysta, gatunek muzyczny lub forma przedstawienia. Pamiętaj, że z nami macie możliwość nie tylko doświadczyć kultury na najwyższym poziomie, ale również stać się jej częścią.