koncert MIKROMUSIC

Mikromusic acoustic trio

koncert MIKROMUSIC

Mikromusic acoustic trio

Mikromusic acoustic trio - Bilety na koncert

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyków" w kategorii Alternatywna Płyta Roku. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020.
W Wałbrzychu zespół wystąpi w składzie Acoustic Trio:

Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Józefów

Recenzje Mikromusic acoustic trio

Rewelacja
Istna uczta dla duszy! Bawiłam się cudownie
Jak zawsze rewelacja. Polecam koncerty Mikromusic.
Koncert pozostawił niedosyt. Mikromusic przyzwyczaił mnie do dłuższych koncertów. Ten trwał ok 70 minut z jednym bisem zaledwie... Od strony artystycznej, jak zwykle perfekcja Sala koncertowa bardzo sympatyczna, ale chyba zarządzający budynkiem nie ogarnia klimatyzacji i rekuperacji, przez co zapachy z restauracji przedostawały się na koncert... Chyba, że to taka promocja świeżo otwartej restauracji w tym kompleksie
Wspanialy koncert
Świetny koncert, godny polecenia!!!!
Fajny koncert, świetny głos tylko przydałoby się kilka ławek, krzeseł, puf, cokolwiek... I mogłabym ich słuchać do rana.
Piękny koncert. Ciekawe i dobre akustycznie miejsce. Było naprawdę warto. Polecam i na pewno wrócę :)
Bawilśmy się super. Koncert muzycznie zorganizowany bardzo profesjonalnie. Niesamowity głos i super granie. Dziękujemy za ich twórczość. Minus dla organizatora za brak krzeseł. Na takie koncerty chodzą ludzie w rożnym wieku. Byłam w Synagodze na innym koncercie. Narzekaliśmy na twarde ławki do siedzenia. Wczoraj marzyłam o takiej ławeczce 😍 Pozdrawiam
Siła głosu, minimalizm instrumentów dla mnie bomba zmysłowa. Piękne doświadczenie. Synagoga ma bardzo dobre nagłośnienie, brakuje tylko podwyższonej sceny. Przy moim wzroście niewiele widziałam.. słuchałam.
Cudo, nie koncert! Doskonali muzycy i kojący głos Pani Natalii w ciekawej przestrzeni CK "Synagoga" sprawiły, że był to naprawdę niezapomniany wieczór. Zdecydowanie jeden z lepszych koncertów w moim życiu. Organizacja bez zastrzeżeń :)

Polecane z kategorii koncert