koncert Mrozu

Mrozu - Aura Tour

koncert Mrozu

Mrozu - Aura Tour

Mrozu - Aura Tour - Bilety na koncert

Mrozu - Aura Tour - Bydgoszcz Filharmonia Pomorska | Kupuj Bilety Online

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych.

W 2020 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Rewelacyjny koncert! Wspaniała atmosfera! Muzyczna uczta! Super organizacja!
koncert super, nagłośnienie średnie
Tęskniłam już bardzo za takim koncertem na żywo. Mrozu z zespołem zagrali wspaniałe. W dzisiejszych czasach jeszcze bardziej doceniam takie chwile.
Było cudnie, klimat, muzyka po prostu rewelacja
Z przykrością informuję, że z uwagi na zmianę miejsca oraz niesprzyjającą aurę (opady deszczu)zmuszona byłam do rezygnacji koncertu.
Świetny koncert, mega zabawa, Mrozu szacun 💪👏👏👏
Po raz kolejny jestem zachwycona koncertem Mroza! Niesamowita energia, świetny kontakt z publicznością, genialni muzycy na scenie. Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Artystą!
My niestety nie bawiliśmy się na koncercie. 3 razy zmieniano termin koncertu, wiec nie mogliśmy poważnie potraktować terminu na 20 sierpnia i akurat w tym czasie byliśmy na wyjedzie urlopowym. Szkoda, bo koncert na pewno był fajny!
Koncert był cudowny, wspaniały, fantastyczny. Cóż więcej dodać. Czekam z niecierpliwością na następny koncert Mroza w Przecławiu lub w Szczecinie.
Fantastyczny koncert!!! Prawdziwa, organiczna muzyka. Świetny wokal Mroza. Fantastyczny klimat, numery i ich wykonanie. Mrozu i kapela powalają energią. Doładowali mnie na maksa!!! Polecam dla ceniących dobrą muzykę
Mimo okoliczności zabawa super. Mrozu z zespołem dali z siebie 102 %. To mój pierwszy koncert Mroza. Polecam wszystkim szczególnie w innej akustyce. Drobny minus za nierówną jakość dźwięku.
JJ. 13.08.2020 17:24

Polecane