koncert Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

koncert Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section" - Bilety na koncert

MALEŃCZUK + „Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Super jak zwykle, tylko rachunek za konsumpcje powinien byc wcześniej przygotowany nawet przed występem a po zakonczeniu konsumpcji bo sie za dlugo czeka po koncercie.Na sali powinny byc obowiazkowe maseczki jednak, albo sprswdzane zaswiadczenia o szczepieniu
Rewelacyjnie spędzony czas, czy jak Kto woli - dobra inwestycja:) Super pozytywny przekaz, dobra energia i niepowtarzalny głos! Ten artysta ewidentnie jest jak wino - z każdym rokiem nowe kawałki nabierają jeszcze lepszego sensu - okulista jakich mało! Trafnie dostrzega bolączki i szczęścia współczesności.
Fantastycznie .....bardzo polecam i samo miejsce a sam arysta znakomity
Maciej Maleńczuk był w super formie. Rewelacja koncert.
Jak zwykle świetny występ! Atmosfera rewelacyjna. NARESZCIE!!!!
Małgorzata 16.06.2021 08:27
Świetny pomysł połączenia koncertu ze spotkaniem przy brunchu ,
Rewelacja!
Mistrzowski! Prawdziwy! Ciekawy! Jak to M. Maleńczuk - NAJLEPSZY! Miejsce super, kameralnie, z duszą, smacznie (stolik restauracyjny). Wszystkim polecam.
Super koncert, wspaniała atmosfera na sali, doskonały wybór utworów, wesoło i bardzo optymistycznie, a p. Maciej nieustająco w świetnej formie! Jedzonko pyszne!
Świetny występ, bogaty, różnorodny repertuar, świetna atmosfera. Maciej Maleńczuk w rewelacyjnej formie. Wspaniale spędzone popołudnie.
Świetnie się bawiłam. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Pana Maleńczuka.
Koncert rewelacyjny jak i sam Maleńczuk i jego zespół
Wspaniały występ , wokal, gitara i przekaz treści istotnych
Maleńczuk jak zawsze świetny - glos, dowcip, przemyślenia o świecie itp. Super! Sam brunch, który był częścią imprezy - gorszy, niż kiedyś - napoje, oprócz wody, dodatkowo płatne, brak owoców i tortu bezowego.
Występ wspaniały miła atmosfera wielkie brawa za wykonanie .
Niekonwencjonalny artysta na nietuzinkowym spotkaniu Brawo
Występ bardzo udany!!!
Super występ, Maciej jak zwykle był sobą... Polecam
Rewelacja. Energetyczny, dowcipny, dobrze przygotowany występ. Przestronna sala, wygodne miejsca.
Rewelacja. Szkoda tylko, że było 15-to minutowe opóźnienie i musiałam wyjść wcześniej, żeby nie spóźnić się do pracy.
Wspaniały koncert,długo trzeba było czekać, świetna atmosfera.Najbardziej podobała mi się możliwość oglądania koncertu z trzeciego rzędu . szkoda ,że nowa płyta ma wyjść później,ale kilka nowych piosenek usłyszałem i obawiam się ,że nie wszystkie znajdą się na płycie.
Zaje...... I tak trzymaj Macku
Miło, nastrojowo i bardzo dobra atmosfera którą oczywiście stworzył Maciej Maleńczuk 😉
Super koncert.. Była to dla mnie taka sentymentalna podróż po muzyce .
Maleńczuk świetny jak zawsze, doskonały mocny głos, poza tym osobowość w moim typie, długo się wspomina koncert.
Fantastyczny występ. Oryginalny, jak sam Pan Maleńczuk! Uwielbiam Go! Wyborna zabawa....zapomnisz na 2h o codzienności :) Polecam!
MALEŃCZUK TO WYKONAWCA JEDYNY W SWOIM RODZAJU ORAZ PRAWDZIWY W TYM CO ROBI , A JEGO ZESPÓŁ TO MISTRZOWIE SWOJEGO FACHU SZCZEGÓLNIE PAN NA KONTRABASIE.WYSTĘPU NIE DA SIĘ OPISAĆ W KILKU SŁOWACH , PO PROSTU SUPER...............
Cudowny koncert, genialni Muzycy i Pan Maleńczuk, niezapomniany klimat i świetna rytmika którą zapewnili Muzycy. Jestem pod wrażeniem twórczości Pana Maleńczuka i trafności tekstów. Uwielbiam! Koncert od strony technicznej nie był zbyt dobrze dopracowany (rozładowania bateria do wzmacniacza, rozstrojona gitara), widać było, że Pan Maleńczuk nie był zadowolony. Woda dla Wokalisty stała na chwiejnym stoliku i spadła na podłogę pod koniec koncertu, także od strony Kuźni jest sporo do poprawy, takie sytuacje dekoncentrują Artystę i nie mają prawa mieć miejsca na koncercie.
UwielbiamMaleńczuka 21.11.2019 12:32
Było super! Pan Maciej nie tylko fajnie śpiewa ale potrafi opowiadać różne przygody i anegdoty ze swojego, niewątpliwie ciekawego życia. Świetnie buduje klimat wieczoru. Polecam wszystkim.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane