koncert Magda Umer

Magda Umer - recital Wciąż się na coś czeka

koncert Magda Umer

Magda Umer - recital Wciąż się na coś czeka

Magda Umer - recital  Wciąż się na coś czeka - Bilety na koncert

Magda Umer – mistrzyni interpretacji piosenki literackiej.

W koncercie usłyszymy nie tylko utwory z dwóch ostatnich płyt – „Noce i sny” oraz „Wciąż się na coś czeka”, ale tez znane, lubiane i zawsze oczekiwane piosenki z jej repertuaru, śpiewane od lat, właściwie już wizytówki i samej artystki i także gatunku piosenki literackiej, miedzy innymi „Już szumią kasztany”, „Oczy tej małej” czy „O niebieskim pachnącym groszku”.

Kierownictwo muzyczne koncertu sprawuje Wojciech Borkowski, pianista, autor

większości aranżacji, któremu będzie towarzyszyć grupa młodych, wybitnych

muzyków: Paweł Stankiewicz, Bartłomiej Krauz, Maciej Szczyciński, Piotr Maślanka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Magda Umer - recital Wciąż się na coś czeka

Wspaniały, magiczny wieczór. Przepiękne piosenki, ciepły, czarujący głos pani Magdy, jej klasa i poczucie humoru oraz nastrojowe aranżacje utworów, świetnie zagranych przez towarzyszący artystce zespół.
Pani Magda jest wyjątkowa , cudowny występ pełen pięknie wykonanych przez Panią Magdę piosenek. Żal że tak wspaniałych artystów jest coraz mniej, niech żyje nam Pani Magda 200 lat i dłużej i nadal zaszczyca nas swoim talentem . polecam serdecznie , czekamy na następne koncerty
ciepły i wzruszający!
Wspaniały występ, wieczór pełen przeżyć, wprost magiczny. Genialna Pani Umer. Polecam
Jedyna,cudowna,niepowtarzalna Pani Magda! I choć przed rokiem byłam w tym samym miejscu na niby tym samym koncercie,to nigdy nie mam dość.Wspaniała atmosfera,fantastyczna,naturalna,skromna jak zawsze Pani Magda,perfekcyjni muzycy. Organizacja też bez zastrzeżeń.
Wspaniałe przeżycie. Dziękuję!
Piękny koncert wspaniałej P.Magdy. Dziękujemy jej i dziękujemy za organizację takich ciekawych imprez NCK. Wysoki poziom, świetni wykonawcy. Śledzimy plany i chętnie będziemy korzystać z kolejnych imprez.
RE-WE-LAC-JA ! Mogłabym chodzić na koncerty Pani Magdy Umer w każdy weekend, niedzielę, święto, codziennie. Na szczęście mam wszystkie Jej płyty, więc co wieczór, w zaciszu domowym, śpiewa swoje piękne piosenki tylko dla mnie :)
Magda Umer, jest zawsze sobą, niezastąpiona, gdziekolwiek by nie była lub była, roztacza refleksję, która życiem - tak jak Danuta Szaflarska - wystarczy, by była! Dla mnie była to duchowa przyjemność, a i zmysły ziemskie uszczęśliwione... Koncert bardzo dobrze zorganizowany, formalnie też z ułatwieniem dla sensu, miło...
bardzo miły wieczór z Magdą Umer i jej zespołem
Bardzo piękny koncert
Byłam z kuzynką która przyjechała do mnie na kilka dni z Gdańska. Bardzo podobał man się występ p. Magdy. Piękne piosenki, pięknie zaśpiewane, świetny akompaniament i jej wspaniały humor i dystans do siebie. Uczta! i to, co mnie cieszyło, że na koncercie nie byli wyłącznie starsi dla których piosenki były miłym wspomnieniem młodości ale i całkiem sporo młodzieży. Bardzo udana impreza. Jeszcze raz gratulacje dla p. Magdy Umer!! E.S.
piękne chwile sentymentalne i wzruszające
Było tak, jak się tego można było spodziewać. Magda Umer to miód na ucho i serce. Zawsze jest SOBĄ. Świetny pianista, nie wysuwający się Przed młodziaków; dbający o budowanie klimatu całego Zespołu. Świetny młody gitarzysta Paweł Stankiewicz, wart na pewno Dużo Większego Docenienia niż tylko żartu o słodyczach i wątpliwego epitetu ?ty zdrajco?. Prawdziwy, wrażliwy Artysta Gitary, potrafiący wydobyć z niej wszystkie (różnorodne) jej BARWY. Kontrabasista bardzo dobry, perkusista również. Akordeonista ze szczątkowym poczuciem rytmu. Brakowało mi kilku słów reklamy obecnej twórczości Pani Magdy, bo podawanie dat powstania kolejnych śpiewanych utworów ? raczej zasmuca, a nie pociesza. A jak to kiedyś opisał w swym wierszu Marian Załucki prośbę młodej studentki: ?mistrzu, niech Pan opowie coś o sobie, bo mam egzamin z historii? Do kompletu tych utworów ?walki z Systemem? brakowało mi piosenki ?sztuczny miód? choćby był on rozsławiony przez Elżbietę Wojnowską. Byłaby to taka ?wisienka na torcie? Pozdrawiam i Dziękuję za Ucztę.
Świetny koncert. Jak zwykle na poziomie najwyższym. Ze smakiem, poczuciem humoru i inteligencją.
Super koncert, Wspaniała atmosfera
Koncert nastrojowy, liryczny, epicki i dramatyczny. Osobowość, wrażliwość i elokwencja artystki - wielkie.
Wspaniały koncert. Pani Magda w świetnej formie. Rewelacyjne aranżacje i znakomity zespół.
Koncert przepiękny...Chwile odcięcia się od tego co doświadczamy obecnie.Spotkanie z Panią Magdą Umer jest kuracją kulturą, klasą, wrażliwością.To sanatorium dla skołotanych dusz i głów.
Ten koncert to dowód na to, że świat jeszcze nie zwariował do końca,że jest w nim miejsce na kulturę słowa, poczucie humoru, tkliwość, nastrojowy smutek, subtelną muzykę w fantastycznym wykonaniu,naturalność i dowód na to ,że tzw. proces starzena się może być bardzo atrakcyjny. .Dzieki pani Magdo.

Polecane z kategorii koncert