spektakl Magda Umer

Magda Umer i MUMIO - "Przybora na 102"

spektakl Magda Umer

Magda Umer i MUMIO - "Przybora na 102"

Magda Umer i MUMIO - "Przybora na 102" - Bilety na spektakl teatralny

Magda Umer i MUMIO - "Przybora na 102"
spektakl w ramach Festiwalu MUMIO

Na scenie spotkają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremi Przybora, Magda Umer i Mumio. Będzie zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco.

Teksty Przybory przeplatają się z szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, dla których udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Ta teatralno – muzyczna konwencja to strzał w dziesiątkę. Różnorodność, wewnętrzna harmonia, lekkość i radość.

słowa – Jeremi Przybora

muzyka – Jerzy Wasowski

wystąpią: Magda Umer, Jadwiga Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński

zespół muzyków w składzie: Wojciech Borkowski, Maciej Szczyciński, Tomasz Drozdek

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Magda Umer i MUMIO - "Przybora na 102"

To była uczta duchowa . Pani Magda Umer jak zawsze genialna . Mumio moje kochane również .Formuła koncertu z Przyborą wymyślona na 102 właśnie. Chcę ich widzieć częściej w Krakowie. Przydałaby się płyta z nagraniem video. Super .
Rewelacyjny spektakl, ale nie jestem tym zdziwiona, bo uwielbiam zarówno Magdę Umer i Mumio jak i teksty Jeremiego Przybory. Polecam bardzo!
Magda Umer i Mumio pokazali wysoką klasę. Świetny występ i wspaniała zabawa. Jeśli spektakl byłby dostępny na płycie DVD, oglądałabym go codziennie. Bardzo dziękuję Wykonawcom :-)
Przepiękne, fantastyczne przedstawienie z Panią Magdą Umer w roli Cioteczki Potakiwaczki. W cudowny sposób oddana atmosfera „Kabaretu Starszych Panów”, tego niepowtarzalnego, łagodnego humoru. Doskonali aktorzy MUMIO, potrafiący rozśmieszyć nie tylko publiczność, ale też samą Panią Umer.
Kupiłem bilety, ufając, że nazwisko Magdy Umer jest gwarantem poziomu wydarzenia. I nie pomyliłem się. Świetny spektakl, uczta nie tylko dla miłośników twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, ale także dla fanów humoru opartego na absurdzie. Ech, ta szwaczka, która szwała i szwała, mewy pocztowe, miłośniczki kiszonych ogórków... Jestem pod wrażeniem umiejętności aktorskich i wokalnych członków kabaretu Mumio. Prawdę mówiąc, nie podejrzewałem ich o to. A byli znakomici. Zastanawiam się, ile w tym było improwizacji (sądzą po reakcjach M. Umer - całkiem sporo), a ile przygotowanych tekstów. Genialny dialog Makbeta i Desdemony. Brawo!
Bawilam sie swietnie, ale to jest tak zwykle z MUMIO. Gorąco polecam.
Cudowni wszyscy, uczta spodziewana znając zarówno Magdę Umer jak i Mumio
Rewelacyjny spektakl! 2,5 godziny wspaniałej zabawy.
Spektakl absolutnie rewelacyjny!
Przypominania piosenek Starszych Panów nigdy za dużo. Pani Magda i Jeremi Przybora nierozerwalni. Poczucie humoru Mumio i ich talent aktorski to szczyty kabaretowe. Uroczy spektakl wzruszeń i łez śmiechu.
Kabaret Mumio od lat trzyma poziom! Magda Umer nie przysłania a trafnie i taktownie towarzyszy.
Fantastyczna zabawa, z wielką klasą. Nie mogło być inaczej, jeśli robi to Pani Magda Umer z kabaretem Mumio.
Wymarzony rodzaj humoru! Cudowny spektakl, czas mija w tempie przyśpieszonym- to i źle i dobrze. Czekamy na kolejny występ kabaretu Mumio!
Super. Jakże to się różni od dzisiejszych kabaretów i innych imprez. Okazuje się, że można się pięknie bawić bez chamstwa i przekleństw.Kabaret Starszych Panów i Magda Umer to klasa dziś nieosiągalna dla innych wykonawców.Osobne słowa uznania dla kabaretu Mumio.szkoda ,że zniknęli z mediów.
Wspaniałe! Ubaw po pachy!
Jestem pod wrażeniem!!!
Świetne przedstawienie,z klasą i ze smakiem, a przy tym bardzo dowcipnie!!. Rewelacja.
Udane popołudnie,:) Magda Umer jak zawsze doskonała..... uwielbiam ja..... szkoda tylko, ze tak mało było śpiewającego, boskiego głosu Pani Umer....
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trudna rola głównego bohatera została pięknie przedstawiona. Aktorstwo pierwszej klasy. Gratuluję występu.
Kapitalny występ Magdy Umer, Mumio i zespołu muzycznego. Świetne piosenki duetu Przybora/Wasowski w pięknie wykonanych przez fantastycznych artystów. Mumio tak mocne, że kilka razy Magda Umer została "ugotowana". Proszę o więcej.
Świetny, klimatyczny, nostalgiczny, brawurowy koncert. Magda Umer, jak zawsze doskonała, została kilkakrotnie "ugotowana" przez niezawodne Mumio. Polecam.
Genialne. Śmieszne okropnie. Urocze. Gorąco polecam. Niezapomniany wieczór.
Fenomenalny spektakl. Genialna Magda Umer, zachwycający artyści z Mumio, mistrz Przybora równa się wirtuozowskie widowisko
bardzo,ale......Magdy Umer było dla mnie za mało. Mumio jak zwykle rewelacyjne
Rewelacja! Zachowany Klimat Kabaretu Starszych Panów. Wdzięk, lekkość, humor na najwyższym poziomie. Wykonawcy nie zawiedli-CUDOWNI!
Płakałam ze śmiechu, a czasem ze wzruszenia. Fantastyczny spektakl!!!
Oddech w tym zwariowany świecie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl