koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Color of your life - Letnia trasa koncertowa

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - Color of your life - Letnia trasa koncertowa

Michał Szpak - Color of your life - Letnia trasa koncertowa - Bilety na koncert

Michał Szpak to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show - biznesie. Po roku wypełnionym nieustającymi ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej rozpoczął swoją, jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju, trasę koncertową – live z zespołem.. Po serii entuzjastycznie przyjętych przez publiczność koncertów, osiągając wielki sukces zarówno artystyczny jak i frekwencyjny, artysta ruszył w LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ “ COLOR OF YOUR LIFE”.

Pierwszy raz w historii muzyki rozrywkowej polska piosenka w wykonaniu polskiego artysty osiągnęła tak duży sukces w międzynarodowych rankingach iTunes. Michał Szpak z “Color Of Your Life” dotarł do TOP 10 w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Francji, Belgii, Austrii, Holandii, Rosji, Norwegii. Piosenka “Color Of Your Life” zyskała również popularność wśród zagranicznych użytkowników Spotifi. Piosenka doszła m.in. do 1 miejsca w Norwegii, 3 w Szwecji, 5 na Łotwie, 7 we Włoszech, 8 w Finlandii czy 13 w Hiszpanii. To jest pierwszy raz, kiedy polska piosenka w tak krótkim czasie weszła na TOP jednocześnie w kilkudziesięciu krajach w Europie.

Zaraz po powrocie z Eurowizji artysta został laureatem Wielkiej Gali Gwiazd Plejady w kategorii Osobowość Roku. Jego piosenka “Color Of Your Life” wskoczyła na pierwsze miejsce w TOP 10 najczęściej wyszukiwanych utworów w serwisie Tekściory,, hasło Michał Szpak cały czas należy do najczęściej wyszukiwanych haseł w Internecie. Piosenka ”Color Of Your Life” przekroczyła łączną ilość 35 mln. odsłon (Lyric Video, Teledysk i wykonania na żywo) i cały czas ta ilość rośnie.

. Na początku czerwca Michał Szpak okrzyknięty został “Największym Wygranym Opola 2016”. Michał otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył główną, najbardziej prestiżową od lat nagrodę opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016, będącym podsumowaniem 53 letniej tradycji Festiwalu.

Wakacje będą należały do Michała Szpaka i jego LETNIEJ TRASY KONCERTOWEJ – “COLOR OF YOUR LIFE”.
Znakomita muzyka, mistrzowski, perfekcyjny wokal na żywo, półtorej godziny energii, magii i emocji ! Oprócz utytułowanych, uwielbianych przez publiczność przebojów: “Color Of Your Life”, “Jesteś Bohaterem”, “Byle Być Sobą” Michał wykonuje na koncercie dynamiczne rockowe utwory jak” Rosanna”, “What A Shame” jak również taneczny “Tic Tac Clock”, czy też piękną rockową balladę “Ostatni Zakręt”. Wszystkie utwory pochodzą ze znakomicie przyjętego przez publiczność oraz krytyków muzycznych albumu “Byle Być Sobą”, który pokrył się już platyną za singiel “Color Of Your Life”. Na koncercie pojawi się również kilka niespodzianek muzycznych przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.
Nie może Was tam zabraknąć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - Color of your life - Letnia trasa koncertowa

Super, Super, Super... na taki koncerty chętnie zabiera się 6-ciolatka
Nieprzeciętny talent wokalny, nietuzinkowa osobowość oraz wielka charyzma, doprawiona szczyptą osobistego uroku. Na przestrzeni kilku lat od pojawienia się na muzycznej scenie Michał wydoroślał - zarówno głosowo jak i wizerunkowo. Możemy poszczycić się wykonawcą, który rozumie do czego służy głos i jak się go powinno używać. Przy odpowiedniej dozie błyskotliwości, którą prezentuje podczas koncertów oraz wspaniałym kontakcie z publiką jest artystą wymarzonym, by na muzycznym firmamencie błyszczeć nie tylko przez jeden sezon.
Koncert był magiczny! Michał jak zwykle cudowny, wspaniałe emocje i chwile, które zapamiętam do końca życia.
Super koncert i organizacja. Michał Szpak z zespołem jak zwykle rewelacyjni. Michał pełen energii, przekazujący ludziom pozytywne emocje. Dziwny jest ten świat, TicTac clock, Ostatni zakręt... itd. rewelacja. Miło było widzieć Panów na widowni, którzy bardzo pozytywnie reagowali. To mój kolejny koncert Michała, na którym byłam. Ten był bardziej kameralny, ze względu na miejsce. Niech żałują Ci, którzy nie byli.Super się bawiłam. Miejsce koncertu i organizację oceniam pozytywnie. Bardzo podobało mi się, że organizatorzy nie wpuścili tłumu ludzi, którzy nie byli na koncercie (nie kupili biletu), a chcieli po koncercie otrzymać autograf Michała (pozostawię to bez komentarza).Polecam koncerty Michała Szpaka oraz Scenę Kulturalną :)
Występ pierwsza klasa. Michał całym sobą dał z siebie wszystko, to była przyjemność go posłuchać, były emocje, energia i magiczny, nastrojowy klimat.
Michał i jego występ pierwsza klasa. Artysta całym sobą dał z siebie wszystko, to była przyjemność go posłuchać. Jedynie bilety powinny mieć rezerwację miejsc siedzących, a nie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, bo te kolejki i kłótnie przed wejściem to tragedia. Jak na wyprzedaży...porażka.
Koncert był rewelacyjny. Dobre nagłośnienie, szczere emocje. Michał to genialny artysta i zasługuje na to miano
Koncert spełnił nasze oczekiwania i to bardzo.Potężny wokal,charyzmatyczna Osoba, energia i magiczny, nastrojowy klimat.
Świetny koncert, super atmosfera!!! Brawo Michał!
Swietnie zorganizowany koncert, wszystko super! Michal Szpak rewelacyjny
Oliwia_34 10.08.2016 09:58
Lepszy niż miesiąc temu:)
Maverick 08.08.2016 17:34
Genialnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zsunaj55 15.07.2016 21:19
Było super!!!!! Dziękujemy za świetną zabawę :)
Ela 15.07.2016 10:54
Koncert był bardzo emocjonalny,bardzo mi się podobał .Dzięki Michałowi moje ciało i dusza było w wielkim uniesieniu cieszę się że mogłam tam być i przeżyć te piękne chwile .
Panie Michale, troszkę więcej czasu dla publiki po koncercie:)) Nie bój się wyjść na ulicę:))
Maverick 11.07.2016 17:54
Świetnie się bawiliśmy!
ktomek 11.07.2016 17:28

Polecane z kategorii koncert