koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

Michał Szpak - FREEDOM - Bilety na koncert

Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty.

Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.

To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.
Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje Michał Szpak - FREEDOM

Michał jest nie do podrobienia, wspaniały głos, wyjątowa osobowość, poprostu uwielbiam gościa, a wykonanie "Dziwny jest ten świat " za każdym razem wywołuje niesamowite emocje, jakże wymowny przekaz. Dziękuję było meega 😘😃🥰
Michał Szpak ma głos który poraża zmysły , koncert super!!!!!
NIESAMOWITE PRZEŻYCIE !
Świetny koncert. Warto było przyjechać kilkaset kilometrów i posłuchać świetnego artystę!
Bardzo cenię tego artystę z przyjemnością wysłuchałam mniej popularnych utworów. Koncert przyjemny, pogoda prawdziwie letnia tylko ławki twarde. Mogłabym codziennie chodzić na występy Michała Szpaka.
Jestem zachwycona występem . Dla mnie rewelacja.

Polecane z kategorii koncert