koncert Michał Szpak

Meet with Dreamer

koncert Michał Szpak

Meet with Dreamer

Meet with Dreamer - Bilety na koncert

Meet with Dreamer
MICHAŁ SZPAK - DREAMER TOUR // meet&greet
Podczas najnowszej trasy Michała Szpaka w odpowiedzi na oczekiwania fanów zorganizowane zostaną specjalne ekskluzywne spotkania z Artystą.
seria MEET WITH DREAMER to specjalny czas przewidziany wyłącznie dla najwierniejszych fanów.
To nie tylko możliwość na wspólne zdjęcie, oraz autograf ale również wspólnej rozmowy na temat albumu i nie tylko...
Każdy uczestnik spotkania otrzyma gadżety limitowane dla każdego miasta na trasie.
/bilet na spotkanie nie upoważnia do wstępu na koncert

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Meet with Dreamer

Myślę, że Meety na scenie to zły pomysł, Michał jest lekko speszony, patrzy na nas z góry i nie ma takiej bezpośredniej chemii między nami, a nim 😞 W Poznaniu było idealnie z tym, że Meet Michała z nami był na jednym poziomie i, że krzesła były ustawione w półokrąg, rozmowa była swobodna....
Super zresztą koncerty i spotkania z Michałem Szpakiem zawsze są super 👌 👍
Bardzo dobrze wspominam to spotkanie. Było wesoło i pozytywnie❤ Michał otwarty i z ogromnym szacunkiem do drugiego człowieka. Świetna sprawa!
Spotkanie jak najwyższym poziomie zabawnie pomimo ze drogo ale warto 👊
). Atmosfera, która panowała między nami była rodzinna, ciepła, miłosna i radosna. Powoli nadchodził ten moment. Było nas coraz więcej, jednak liczba osób na M&G oscylowała około 30. Weszliśmy do Sali, poczekaliśmy kilka minut i oto wszedł. Nasz Michał Szpak w całej swojej okazałości, czyli pełny entuzjazmu, z uśmiechem w złotych butach. Usiadł za stołem. Rozpoczęło się spotkanie. Zaczęliśmy zadawać pytania, były bardzo urozmaicone, jednak najbardziej w tym miejscu chciałbym podkreślić rodzinną atmosferę, która była absolutnie wspaniała! Minuty mijały bardzo szybko. KAŻDY mógł otrzymać autograf i zrobić sobie indywidualne zdjęcie z Michałem. To spotkanie było bardzo udane. Polecam każdemu, kto się waha, czy wziąć udział w takim spotkaniu. Naprawdę będzie to niezapomniane przyżycie :)
orgtomasz 13.02.2019 10:30
Super spotkanie w małym gronie - niezapomniane przeżycie!
Magiczne spotkanie z Marzycielem!
Fajnie zorganizowane spotkanie, przemiła atmosfera. Michał Szpak super pozytywny człowiek. Polecam
Aga 12.02.2019 09:20
Sama organizacja spotkania to jakieś nieporozumienie, ustawienie krzeseł w 7 rzędach po 5 sztuk w układzie konferencyjnym, gdzie ostatnie rzędy słabo słyszały artystę i nie widziały go siedzącego za stołem prezydialnym, jakie to M&G? Poza tym miało być 30 osób, a było 35. W porównaniu z pierwszymi spotkaniami cena wzrosła, ale organizacja się nie poprawiła. Poza tym zapewnienie, że "Każdy uczestnik spotkania otrzyma gadżety limitowane dla każdego miasta na trasie", skończyło się tylko reklamą.
Bardzo przyjemna atmosfera, mozliwość spotkania i poznania prawdziwego Michała Szpaka, gorąco polecam
Było rewelacyjnie !!!! Polecam każdemu :)
Cudowny człowiek.
Bylo niesamowicie ❤ oko w oko z Michałem na prawdę warto!!!
NatiMiszel 22.01.2019 16:43
Żadne słowa nie potrafią określić tej magicznej atmosfery,która tam panuje ❤️
Miłe spotkanie w kameralnym gronie bez przepychanek.
Świetne spotkanie z wybitnym i niesamowicie inteligentnym artystą! W czasie odpowiadania na pytanie nawiązuje kontakt wzrokowy z rozmówcą, można porozmawiać na luzie i w spokoju poprosić o zdjęcie czy autograf. Świetnie zorganizowane spotkanie! 😍
Wspaniałe przeżycie, możliwość spotkania artysty, zadania pytania, zrobienia zdjęcia, samo przebywanie, słuchanie Michała jest czymś magicznym
Przepiękny i wzruszajacy, jak zawsze, występ
Było cudownie!!! Polecam wszystkim ❤
Jestem bardzo zadowolona z koncertu i spotkania na Meet z Michałem. Była cudowna atmosfera a Michał wyluzowany, taki dla nas na 100%.Sam koncert to magia. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z koncertu oraz że spotkania na Meet z Michałem.
To było niesamowite przeżycie - spędzić chociaż krótki czas ze swoim najlepszym Idolem i móc z Nim tak na luzie porozmawiać o różnych sprawach. Michał jest kochany i cieszę się że mogłam tam być . Każdy z nas miał Go na wyciągnięcie ręki , każdy mógł zrobić zdjęcie i dostać autograf. Chociaż ... muszę dodać że Michał był z każdej strony otoczony jak nie ochroną to managementem i nie sprawiało to dobrego wrażenia pod względem takiej małej "intymności" .
Jolanta-gina 19.12.2018 12:02
Było super, tylko troszkę drogo jak na takie spotkanie,ale opłacało się.
Świetna inicjatywa umożliwiająca spotkanie z artystą w kameralnych warunkach. Każdy może zadać pytanie, wymienić kilka zdań z Michałem, jest też czas na podpisanie płyt, zrobienie pamiątkowej fotografii. Każdy uczestnik Meet with Dreamer otrzymuje także miłe pamiątki od samego artysty. Fajna, luźna, przyjemna atmosfera :)
Świetna inicjatywa umożliwiająca spotkanie z artystą w kameralnych warunkach. Każdy może zadać pytanie, wymienić kilka zdań z Michałem, jest też czas na podpisanie płyt, zrobienie pamiątkowej fotografii. Każdy uczestnik Meet with Dreamer otrzymuje także miłe pamiątki od samego artysty. Fajna, luźna, przyjemna atmosfera :)
Organizacja spotkania Meet&Greet w Bydgoszczy pozostawia wiele do życzenia. Spotkanie zorganizowane w dusznej, małej sali, bez dostępu do choćby kropli wody dla uczestników (którzy przecież zakupili bilety w dość konkretnej cenie), nie zapewniono wszystkim uczestniczącym w spotkaniu jednakowej możliwości konwersacji z Artystą, który de facto kontakt głosowy mógł nawiązać tylko z kilkoma osobami siedzącymi najbliżej, reszta siedząca za dłuuugim stołem nawet nie wszystko miała szansę usłyszeć...Mały chaos przy podpisywaniu płyt, czy nie można było tego tak zorganizować, aby każdy uczestnik mógł przysiąść na małą chwilę na krześle obok Artysty, na sam moment składania przez niego autografu i zamienić z nim słowo bez ochroniarza "wiszącego" nad głową? Podsumowując, sama idea spotkań może słuszna, ale organizacja - do poprawki.
Koncert udany. Wokalista cudnie śpiewał. Wprowadził widzów w świat magii. Podkład muzyczny profesjonalnie zagrany. Intrygujące i magiczne dźwięki. Sceneria magiczne mroczna cool.
Pszczółka Maja 18.10.2018 01:28
To był mój pierwszy Meet,więc nie mam odniesienia,ale oceniam pozytywnie.Był czas na zadawanie pytań,autografy z dedykacją i zdjęcia z Artystą,a na koniec gadżety dla uczestników spotkania.Nie żałuję,chociaż strasznie szybko to zleciało,chciałoby się dłużej.Fajna atmosfera spotkania.
Spotkanie z Michałem Szpakiem pozostawiło w mojej pamięci trwały ślad. To niezwykła okazja, aby móc podziękować artyście za to, co daje z siebie na scenie. Natomiast koncert w Toruniu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. To był genialny występ całego zespołu. Dziękuję za niesamowite wrażenia.
Bardzo dobry pomysł na przedpremierową pogawędkę z Super Artystą
Bardzo miłe spotkanie, jak każde z Michałem, jednak jak dla mnie za krótkie i zbyt drogie. Pół godz. z Michałem droższe niż ponad godzinny rewelacyjny niesamowity spektakl muzyczny.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert