koncert
Michał Szpak - Recital

koncert

Michał Szpak - Recital

Michał Szpak - Recital - Bilety na koncert

Michał Szpak - Recital - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Bilety na koncert

Niezwykle nastrojowe recitale w wykonaniu Michała Szpaka to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Jeden z najlepszych polskich wokalistów obdarzony charyzmatycznym głosem zaprasza swoich sympatyków na serię letnich występów. W doborowym składzie swoich muzyków Michał wykona swoje największe przeboje. Nie zabraknie również utworów z najnowszego albumu „Dreamer”, który ukazał się 7 września 2018 r. Występ Michała tym razem uświetni całkowicie nowa specjalnie przygotowana oprawa wizualna.

Michał Szpak podczas swoich recitali lubi nawiązywać bliski kontakt z publicznością czasem opowiadając krótkie anegdoty lub historie utworów. Tego rodzaju występy to doskonała okazja by nie tylko posłuchać jego utworów ale także spotkać się z nim po koncercie, zdobyć autograf lub zrobić wspólne zdjęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

30.05.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Piękny głos, klimat... Jednak koncert godzinny to zbyt krótko w porównaniu z innymi koncertami w Kuźni Kulturalnej oraz w odniesieniu do ceny biletu.
Recital jak zawsze na najwyższym poziomie pomimo choroby Michała głosowo bez zarzutu.
Agnes Wiktoria 11.03.2019 16:37
Niestety czas koncertu bardzo rozczarował. Trwał mniej niż godzinę. Ludzie bardzo komentowali przy wyjściu, że jest to stanowczo za krótko.
Jedyny niepowtarzalny Michał Szpak i Jego wspaniali muzycy w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest Kuźnia Kulturalna. Oprócz utworów znanych już szerszej publiczności, na recitalu można było usłyszeć kilka piosenek z nowej płyty.W maju wybieram się po raz kolejny. Polecam, naprawdę warto, Michał Szpak na żywo jest niesamowity! ☺️
Świetny występ w klimatycznej atmosferze.
Multimaster 07.03.2019 20:33
Polecem. Kuźnia Kulturalna wyjatkowe i klimatyczne miejsce na tego typu imprezy-recitale. Michał razem zespołem zaprezentowali się kapitalnie!!! Atmosfera super!!! Mały niedosyt...informacje sugerujące możliwość zrobienia zdjęcia z zespołem, autografy absolutnie nieprawdziwe. Na tak kameralny występ te 30 min dla fanów byłoby ok!!! Wyszedł ochroniarz i wręczył kilku osobom zdjęcia z autografem...
Cudowne miejsce, jedyny niepowtarzalny artysta. Szkoda tylko że tak krótko.
Super było! Michał Szpak najlepszy 💪
Wspaniały recital, świetny repertuar, mistrzowskie wykonania i cudowna atmosfera. To była muzyczna uczta, a poza tym Michał jest niesamowicie sympatyczną osobą i z poczuciem humoru utrzymuje kontakt z publicznością :) Towarzyszyła mi mama, która również była zachwycona. To był bardzo przyjemny wieczór i na pewno go powtórzymy :)
Dramat!!! Bilet kosztował 140 zł, a Pan Michał Szpak śpiewał tylko przez godzinę. Spodziewałam się koncertu w strojach scenicznych, z których Michał Szpak jest znany. Niestety nie udało się Michałowi rozgrzać atmosfery i pokazać z jak najlepszej strony, robił wrażenie zmęczonego. To najgorsze wydarzenie w Kuźni Kulturalnej, na jakim byłam. Jestem klientką Kuźni od lat i mam wrażenie , że z roku na rok jest coraz gorzej
Jak zwykle suuuper!!! Cudowny artysta, cudowny głos
W zachwyt nie wpadłam .Osobiście nie podobało mi się e występował w ciemności migających świateł bąbelków czy dłoni.. Wielki artysta ( zarozumiały ) ja jestem rozczarowana . Wychodził robiąc długa przerwę nikt nie wiedział czy pojawi się ponownie czy to już koniec.
Super event. Świetna atmosfera i występ Michała Szpaka; bilety kupione w prezencie; obdarowani bardzo zadowoleni z występu.
Wspaniały występ człowieka z pasją i talentem. Niesamowitą osobowością i charyzmą. W akompaniamencie świetnej oprawy muzycznej. Nawet na tak nie dużym recitalu Artysta porwał publiczność.
Recitale mają zupełnie inny klimat jak koncert. Polecam serdecznie. Możliwości głosowych Michała nie trzeba nikomu przedstawiać.
Agnes Wiktoria 27.01.2019 11:21
Opinia może być tylko jedna niezapomniane chwile ,jest to muzyk wielkiej klasy ma wspaniały kontakt z publicznością , no i głos Było super dziękuję
Bylem, widziałem! Bardzo dobry koncert, dobrze wiedzieć, iż istnieją artyści którzy, oprócz kontrowersji które rozsiewają swoją osobą, prezentują poziom śpiewu iście mistrzowski. Polecam. Nie podobało mi się jednak to iż pomimo że pod sceną zostało może ze 20 osób, nie wyszedł artysta do swoich fanów, to było słabe.
Świetny artysta. Spełnił nasze oczekiwania. Wspaniały wieczór.
Cudowna atmosfera, piękna muzyka, wielki talent. Polecam kochającym taką sztukę
Koncert bardzo udany. Michał rewelacja, piękny głos. SUPER! Natomiast dwie uwagi do organizatorów/ administratorów budynku. 1. W budynku brak jednoznacznego oznaczenia jak wejść na salę i jak z niej wyjść. Oznaczenia są w mało widocznych miejscach. Kluczyłam po wąskich korytarzach z liczną grupą innych ludzi wchodząc na koncert jak i z niego wychodząc, (ponieważ wyszłam innymi drzwiami). Nie chciałabym być w tym budynku w chwili pożaru lub innego zagrożenia. 2. Szatnia. Uczestnicy koncertu zostawiali kurtki/płaszcze w szatni, w której nie było obsługi. To jeszcze nie takie straszne, jednak zastawione wieszaki były już problematyczne. Wąskie zastawione przejście do wieszaków spowodowało dezorganizację, ścisk i tłok przy szatni. Więc albo szatniarz albo swobodny dostęp do wieszaków.
Wspaniały koncert. Cudny artysta
Cudowny głos, wspaniała magiczna atmosfera, jedyny niepowtarzalny artysta. Szkoda tylko , że tak krótko ale koncert wspanialy
Michał Szpak, cudowny wykonawca, koncert zdecydowanie za krótki,niecała 1 godzina. Gdybym miała to przeliczyć, a taka myśl mi przeszła, że wydałam 360 pln i przez godzinę byliśmy za koncercie to trochę jednak drogo. Dodatkowo jeśli rozpoczęcie kocertu się opóźnia to milej by się czekało gdyby ktoś wyszedł i powiedział z jakiego powodu tak sie dziejeje
Wspaniałe, choć zdecydowanie zbyt krótko!
Sam recital doskonały, pozostawiający niedosyt, bo trwał tylko 60 minut. Na minus - informacje które były zawarte w "reklamie koncertu" sugerujące możliwość wykonania zdjęcia itp. absolutnie nieprawdziwe. Michał po recitalu opuścił budynek, nie dał ani jednego autografu, nie zrobił żadnego selfie, chociażby z najmłodszymi fanami którzy czekali jeszcze 30 minut - smutne
Piękny głos Michała zachwyca! Recital klimatyczny. Jednak stanowczo za krótko ! Czuję niedosyt ....
Jest mi szczerze przykro... Przez lata byłam gorącą orędowniczką talentu Pana Michała, a jego wizerunek sceniczny uważałam za przejaw pewności siebie, pięknej osobowości i naturalności w dzisiejszym szufladkującym świecie. Niestety występ w Mińsku rozczarował mnie. Spóźnienie na koncert 30 minut, żarty pod adresem perkusisty, śpiewanie z playbacku, recital 1h w tej cenie biletu. Pamiętam pierwszy występ p. Michała w Mam Talent. P. Czesław Mozil powiedział wtedy o p. Michale - "Czuć, że ty nam (słuchaczom) chcesz zrobić dobrze..." Niestety, nie czułam tego na tym koncercie. Zobaczyłam na scenie innego człowieka.... Gwiazdę, która świeci przede wszystkim dla siebie. Panie Michale! Niech Pan wróci do początków...
Recital wspaniały. Bliskość Artystów robiła niesamowite wrażenie. Niestety jak każdy koncert Pana Michała i Jego zespołu ten też był za krótki ;)
WIĘCEJ
ZWIŃ