koncert
Michał Szpak - Recital

koncert

Michał Szpak - Recital

 
Michał Szpak - Recital - Bilety na koncert

Michał Szpak - Recital - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Niezwykle nastrojowe recitale w wykonaniu Michała Szpaka to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Jeden z najlepszych polskich wokalistów obdarzony charyzmatycznym głosem zaprasza swoich sympatyków na serię letnich występów. W doborowym składzie swoich muzyków Michał wykona swoje największe przeboje. Nie zabraknie również utworów z najnowszego albumu „Dreamer”, który ukazał się 7 września 2018 r. Występ Michała tym razem uświetni całkowicie nowa specjalnie przygotowana oprawa wizualna.

Michał Szpak podczas swoich recitali lubi nawiązywać bliski kontakt z publicznością czasem opowiadając krótkie anegdoty lub historie utworów. Tego rodzaju występy to doskonała okazja by nie tylko posłuchać jego utworów ale także spotkać się z nim po koncercie, zdobyć autograf lub zrobić wspólne zdjęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

 

Recenzje

Genialny występ.
Barwa głosu Michała jest fenomenalna. Jego inteligencją, poczucie humoru w polaczeniu z klimatem kuzni kultaralnej dają gwarancję dobrego spędzenia czasu na dobrym poziomie. Na koncert zabrałam Ciotkę, dyrektorkę jednego z warszawskich liceów, która nie pozwala malować paznokci uczennicom, farbować włosów i nosić podziurawionych spodni. Jest pod wrażeniem Michała Szpaka, ktory jest wrażliwym i uczuciowym człowiekiem o doskonałym wyczuciu - jak komunikować się ze zróżnicowana publicznością w sposób naturalny. Jest artystą o nadzwyczajnym talencie, który jest jego darem z którym potrafi dzielić się z innymi. Jego indywidualność zachwyciła nawet moją konserwatywną Ciotkę. Michal czekamy na kolejny koncert. Twoje fanki. :-)
Konserwatka 01.06.2019 23:20
Zjawiskowo, cudownie, fantastycznie💜
Super. Polecam wszystkim . Wyjątkowy klimat . No i oczywiście Michał - klasa sama dla siebie
Wspaniały recital, Michał rewelacja w każdym tego słowa znaczeniu. Jego występ to magia zycia oraz balsam dla duszy i ciała
Niesamowite, niezapomniane widowisko! Polecam całym sercem, niesamowity talent!
Fanka Michała 31.05.2019 09:37
Jak zawsze oszałamiający , magiczny, zmysłowy i prowokujący.
Małgorzata 31.05.2019 09:01
Michał świetny. Szkoda że tak krótko.
Michał nie zawodzi. Było pięknie
Niesamowity głos. Michał idealnie kieruje publicznością w strone dobrej zabawy.
Piękny głos, klimat... Jednak koncert godzinny to zbyt krótko w porównaniu z innymi koncertami w Kuźni Kulturalnej oraz w odniesieniu do ceny biletu.
Recital jak zawsze na najwyższym poziomie pomimo choroby Michała głosowo bez zarzutu.
Agnes Wiktoria 11.03.2019 16:37
Niestety czas koncertu bardzo rozczarował. Trwał mniej niż godzinę. Ludzie bardzo komentowali przy wyjściu, że jest to stanowczo za krótko.
Jedyny niepowtarzalny Michał Szpak i Jego wspaniali muzycy w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest Kuźnia Kulturalna. Oprócz utworów znanych już szerszej publiczności, na recitalu można było usłyszeć kilka piosenek z nowej płyty.W maju wybieram się po raz kolejny. Polecam, naprawdę warto, Michał Szpak na żywo jest niesamowity! ☺️
Świetny występ w klimatycznej atmosferze.
Multimaster 07.03.2019 20:33
Polecem. Kuźnia Kulturalna wyjatkowe i klimatyczne miejsce na tego typu imprezy-recitale. Michał razem zespołem zaprezentowali się kapitalnie!!! Atmosfera super!!! Mały niedosyt...informacje sugerujące możliwość zrobienia zdjęcia z zespołem, autografy absolutnie nieprawdziwe. Na tak kameralny występ te 30 min dla fanów byłoby ok!!! Wyszedł ochroniarz i wręczył kilku osobom zdjęcia z autografem...
Cudowne miejsce, jedyny niepowtarzalny artysta. Szkoda tylko że tak krótko.
Super było! Michał Szpak najlepszy 💪
Wspaniały recital, świetny repertuar, mistrzowskie wykonania i cudowna atmosfera. To była muzyczna uczta, a poza tym Michał jest niesamowicie sympatyczną osobą i z poczuciem humoru utrzymuje kontakt z publicznością :) Towarzyszyła mi mama, która również była zachwycona. To był bardzo przyjemny wieczór i na pewno go powtórzymy :)
Dramat!!! Bilet kosztował 140 zł, a Pan Michał Szpak śpiewał tylko przez godzinę. Spodziewałam się koncertu w strojach scenicznych, z których Michał Szpak jest znany. Niestety nie udało się Michałowi rozgrzać atmosfery i pokazać z jak najlepszej strony, robił wrażenie zmęczonego. To najgorsze wydarzenie w Kuźni Kulturalnej, na jakim byłam. Jestem klientką Kuźni od lat i mam wrażenie , że z roku na rok jest coraz gorzej
Jak zwykle suuuper!!! Cudowny artysta, cudowny głos
W zachwyt nie wpadłam .Osobiście nie podobało mi się e występował w ciemności migających świateł bąbelków czy dłoni.. Wielki artysta ( zarozumiały ) ja jestem rozczarowana . Wychodził robiąc długa przerwę nikt nie wiedział czy pojawi się ponownie czy to już koniec.
Super event. Świetna atmosfera i występ Michała Szpaka; bilety kupione w prezencie; obdarowani bardzo zadowoleni z występu.
Wspaniały występ człowieka z pasją i talentem. Niesamowitą osobowością i charyzmą. W akompaniamencie świetnej oprawy muzycznej. Nawet na tak nie dużym recitalu Artysta porwał publiczność.
Recitale mają zupełnie inny klimat jak koncert. Polecam serdecznie. Możliwości głosowych Michała nie trzeba nikomu przedstawiać.
Agnes Wiktoria 27.01.2019 11:21
Opinia może być tylko jedna niezapomniane chwile ,jest to muzyk wielkiej klasy ma wspaniały kontakt z publicznością , no i głos Było super dziękuję
Bylem, widziałem! Bardzo dobry koncert, dobrze wiedzieć, iż istnieją artyści którzy, oprócz kontrowersji które rozsiewają swoją osobą, prezentują poziom śpiewu iście mistrzowski. Polecam. Nie podobało mi się jednak to iż pomimo że pod sceną zostało może ze 20 osób, nie wyszedł artysta do swoich fanów, to było słabe.
Świetny artysta. Spełnił nasze oczekiwania. Wspaniały wieczór.
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane

 

Warszawa inne wydarzenia