koncert
Michał Szpak

koncert

Michał Szpak

Michał Szpak - Bilety na koncert

Michał Szpak - Sopot Tarasy przy Parku Wodnym Sopot | Kupuj Bilety Online

Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale  wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która  nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i   wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza..

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce.  Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

To był najlepszy koncert na jakim byłam. Wszystko spójne, niesamowite aranżacje utworów, muzyka , obrazy A wokal Michała boski . Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nigdy nie miałam łez w oczach, teraz tak . To nie był koncert to była sztuka na najwyższym poziomie. Nawet akordeon którego nie lubię jest świetnie wkomponowany i tworzy całość. Na koniec wydawało mi się że nie ma już tego naszego pięknego świata. Nie ma łąk, kwiatów ,lasów, tej naszej pięknej przyrody.Zawsze wydaje mi się że nie może być lepszej trasy koncertowej od poprzedniej i jakże się mylę. Tak chcę się mylić ciągle
Czuję niedosyt, za mało Szpaka w Szpaku. To co zaśpiewał brzmiało rewelacyjnie, fajny występ. Natomiast szłam na koncert Michała a nie jego brata i siostry, których występy były odtworzone. Za mało samego Michała było na tym koncercie. Podobało mi się że rozmawiał z publicznością.,ale pomysł żeby ludzie się wypowiadali jest chybiony - czułam się jak w sekcie.
Koncert a właściwie spektakl był przecudowny... To była MAGIA...Przeżyłam coś czego nie da się opisać słowami...Michał jest artystą na skale światową...Uwielbiam tego chłopaka 👌👌👌😊😊😊
AGIEEE 22.10.2019 10:08
Cudowne spotkanie, ze wspaniałym artystą i człowiekiem. Trudno to nawet wyrazic slowami ale człowiek ze spotkań z Michałem wychodzi bogatszy.duchowo. Możliwość bycia na probie , zobaczenia kulis przygotowań, ogromnego zaangażowania całej ekipy było fantastycznym doświadczeniem. Padły ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowedzi artysty :-) wspolne.zdjecie, możliwość pobycia z Michałem w spokojnych, komfortowych warunkach bez pospiechu jest super sprawa. Dziękuję tez pracownikom i obsłudze za życzliwość:-)
To był ogromnie piękny i wzruszający koncert.. Nikt inny tak jak Michał nie potrafi przekazać ludziom emocji.. Koncert inny niż wszystkie.. Smutny, przeszywający na wskroś ludzką duszę i serce.. Jego wrażliwość na ogrom tragedii na świecie jest zdumiewająca.. Kto nie był po prostu MUSI to zaliczyć.. I naprawdę nie trzeba być wielkim fanem Michała aby wyciągnąć wnioski z trasy The Moon Tour..
Super koncert. Michał Szpak jest fajnym, normalnym facetem, który na prawdę dużo dobrego czyni dzięki swojej sławie. Dziękujemy za ten koncert.
Mroczny, ale bardzo przejmujący koncert. Michał jest fantastyczny.
Fantastyczny spektakl. Uczta dla uszu, oczu i ducha. To co wydarzyło się na scenie przerosło moje oczekiwania. Michał Szpak jest niewątpliwie wielkim artystą, a do wystąpił z wyjątkową orkiestra. Taki zestaw uwielbiam. Za rok zdecydowanie widzimy się ponownie.
Koncert troche inny niz zazwyczaj, ale i tak mega. Glos Michala Szpaka jest tak mocny i piekny, ze niejednokrotnie przechodzily mnie dreszcze. Moze jedynie przeszkadazal mi troche akordeon, pewnie dlatego, ze nie przepadam za tym instrumentem, ale ogolnie POLECAM!
Nieziemski koncert, to naprawdę trzeba przeżyć żeby móc zrozumieć bo nie da się opisać tego dobrze słowami. Długie owacje na stojąco oraz zachwyt wszystkich obecnych były najlepsza recenzja.
Bardzo "mroczny" ten koncert... wyszłam trochę rozczarowana...
Cudownie...
Było super :)
Fantastyczny koncert! Piosenki w innych aranżacjach, koncert wzbogacony o taniec Michała ,na telebimach wyświetlone obrazki z różnymi katastrofami , cieoriace zwierzęta oraznformacje takie jak np. ,ile ludzi głoduje na świecie, ile ptaków ma plastik w żołądkach,etc. Na koniec rozmowa z fanami. Kto chciał mógł wypowiedzieć się na temat koncertu. Naprawdę super! I w szczytnym celu!
Koncert a właściwie przedstawienie muzyczne było zapierającym dech w piersi wydarzeniem . Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Polecam bo było to niesamowite doświadczenie.
Super 🙂
to nie był tradycyjny koncert, na początku pomyślałam co ja tu robię. Po obejrzeniu wysłuchaniu całości mogę powiedzieć, że miało to sens przekaz i oczywiście ogromny talent artysty.
Wspaniały koncert! Cudowny, stalowy, ale też miejscami delikatny głos. Kocie ruchy w tańcu. Żywy,prawdziwy kontakt z publicznością. Przesłanie. Będę długo pamiętać ten koncert i z niecierpliwością czekam na relacje.
Piękny koncert, cudowny występ, przenikający głos, wspaniała atmosfera po występie. Po prostu Super. Płakałam ze wzruszenia.
Nizapomniany koncert, piękne emocje, wspaniały Artysta i jego muzycy.
Koncert z wyraźnym przesłaniem . Zrobiony w formie klimatycznego, trochę mrocznego widowiska . Michał stanął na wysokości zadania . Mocny wokal , polecam .
Koncert wart zobaczenia ,niesamowity spektakl uświadamiający I dający do myślenia odnośnie przyszłości naszej planety ,sam artysta zaskakuje ciekawą formą przekazu a jego śpiew to coś czego chce się słuchać cały czas
Piękny poruszający spektakl👍polecam warto zobaczyć to na żywo
Kupowałam na prezent. Osoba obdarowana zachwycona. Wspaniałe stroje, super kontakt z widownią. I to spotkanie po koncercie bomba.
Tego nie da się opisać słowami.. To trzeba przeżyć...
Margo 19.10.2019 22:53
Koncert Michała Szpaka to nie jest zwykły koncert tylko spektakl muzyczny. Gra, świateł, scenografia wszystko uzupełniało się z pięknym przeszywającym na wskroś głosem Michała. Do tego aranżacja utworów i przekaz dotyczący całego spektaklu, po prostu wzruszenie i zaskoczenie. Polecam każdemu ten koncert bo tylko widząc to na własne oczy będzie można odczuć to co Michał chciał przekazać. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyłam i polecam wszystkim by mogli to przeżyć, bo emocje gwarantowane.
Koncert magiczny, wzruszający, zmuszający do refleksji. Michał, klasa sama w sobie. Ciepły, dobry człowiek. Organizacja przed koncertem i w jego czasie na najwyższym poziomie. Czuliśmy się zaopiekowani. Dziękujemy Mariola i Jarek
Mariola i Jarek 19.10.2019 16:53
Super występ, niezapomniane wrażenia. Szczególnie tematyka mi przypasowała.
Przepiękny, genialny spektakl. Tego nie da się opisać. Na taki koncert trzeba się po prostu wybrać.
Wiktoria 19.10.2019 08:39
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Sopot inne wydarzenia