koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Bydgoszcz Filharmonia Pomorska | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Koncert rewelacja. Michał Szpak to zjawisko!
Spektakl ktory trwal godzine bardzo ciekawy i interesujący. Pozniej.... no właśnie, brakło mi muzyki, spiewu i występów bo tego oczekuje od wyjscia na koncert tym bardziej do Filharmonii w Szczecinie. Tutaj... jakaś pogadanka ktora moim zdaniem byla nie potrzebna.
Było nieźle ale nie na tyle żeby nie mogło być lepiej
Oryginalny, odważny artysta. Doskonale wie co robi . Rewelacja
Koncert absolutnie udany, bogaty artystycznie i etycznie. Michał ustąpiwszy pierwszeństwa tak ważnej idei, której poświęcony był koncert stał się dla mnie WIELKIM ARTYSTĄ Z BOGATĄ DUSZĄ. Dziękuję.
Cudowny koncert i wspaniały artysta!
Anna1388 03.12.2019 18:34
Koncert przepiękny ze smutnym przekazem, jakim jest nasza umierająca planeta...Michał śpiewa niesamowicie, a zespół na najwyższym poziomie. Świetne aranżacje utworów. Po pierwszym bisie artysta zaprasza do rozmowy chętne i odważne osoby z widowni. Polecam się wybrać.
Wspaniałe widowisko o bardzo smutnym wydźwięku, porusza bardzo ważne obecnie tematy, a przy tym pokazuje "stare" utwory Michała w zupełnie innych, ciekawych aranżacjach. Gorąco polecam, niezapomniane doświadczenie!!!
Sam koncert w drastyczny sposób pokazuje prawdę. Dużo uświadamia, daje do myślenia. Polecam każdemu pójść na chociaż jeden występ tej trasy, nawet jeśli nie jest fanem Michała Szpaka.
Aniela 01.12.2019 16:04
Wspaniały koncert jak zwykle tak jak jego wykonawca, widać że Michałl kocha to co robi i wkłada w każdy detal cząstkę siebie
Koncert byl super!!! Moim zdaniem Michal Szpak jest w chwili obecnej najlepszym piosenkarzem w Polsce. Mimo, ze mieszkam na stale w Szwajcarii przyjezdzam na jego koncerty i zawsze jestem zachwycona. Michal nawet nie wie jak wielu fanow ma dzieki mnie. Robie mu super reklame w Polsce i Szwajcarii.
Koncert z trasy The Moon Tour po prostu rewelacyjny trzeba go zobaczyć na własne oczy. Dużo emocji, wielki spektakl z przeslaniem, a Michał jest naprawdę niesamowita osobowością. Dodatkową atrakcją w Łodzi był jego urodziny. Polecam.
Igorek 29.11.2019 18:36
Bomba, Bomba, Bomba.!!! Michał jest niesamowity, i koncert w Jego urodziny był przecudny!
Jola-gina 29.11.2019 18:13
Piękny, poruszający do głębi spektakl muzyczny. Gorąco polecam.
Marta z rodziną 29.11.2019 14:21
Koncert super! PO koncercie Michał wyszedł na Bis, zaśpiewał po czym usiadł na scenie i rozmawiał z nami około godziny, pozostawił mega wspomniania!
super, chcę ponownie być na następnym koncercie Michała, nie mam pytań, każdy moment bez zastrzeżeń, koncert z przesłaniem, super muza, super facet
Super koncert. Polecam
Koncert, a w zasadzie sztuka artystyczna jak zawsze na najwyższym poziomie. Artysta idealny, kompletny, imponujący. Michał Szpak jest człowiekiem o wielkiej charyzmie i talencie. Najlepszy:-)
Ewelka 28.11.2019 12:06
Tego nie można opisać, to trzeba zobaczyć i usłyszeć! Polecam każdemu! Już kupiłam bilety na następny The Moon w Katowicach
Super artist, amazing person, the concert was wonderful
Rewelacyjny koncert. Piękny głos artysty, niesamowite wrażenia wizualne i atmosfera na koncercie. Ogromne podziękowania dla ekipy zajmującej się nagłośnieniem. Jeden z nielicznych koncertów, na których dźwięki nie ,,waliły po uszach".
To właściwie jest spektakl pięknie dopracowany i ten genialny glos!!! Nizmiennie jestem pod ogromnym wrażeniemm tego kruchego chłopaka o tak mocnym glosie. Ale to trzeba poprostu uslyszeć .Caly zespól cudowny .Dziekuje za cudowny wieczór.
Dzieci były bardzo zadowolone i wzruszone. Udany wieczór.
Super było. Polecam każdemu.
Jestem mega zadowolony. Nie ruszając się z domciu kupiłem bilety. Polecam portal Biletyna.pl.
Koncert magiczny tak jak i wykonawca. Z uwagi na fakt, ze Michał obchodził w tym dniu urodziny dodatkowy bonus w postaci życzeń , kwiatów i tortu dla Jubilata- mnóstwo wzruszeń.. A przed koncertem goście częstowani byli cukierkami :)
Bardzo klimatyczny i wspaniały muzycznie koncert. To spektakl, gdzie możemy posłuchać fenomenalnego głosu i spojrzeć na otaczający nas świat z trochę innej perspektywy.
Fantastyczny czas
Wspaniały Artysta przez duże A. Wyszłam z koncertu pełna wrażeń.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bydgoszcz inne wydarzenia