koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

Podczas trasy „The Moon Tour” dostajemy od Michała Szpaka to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i równocześnie niezapomniany show.

„Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” – mówił Michał Szpak, zapowiadając trasę koncertową „The Moon Tour”. Za tym enigmatycznym tytułem kryje się wielkie przedsięwzięcie: nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia, w których artysta nigdy się nie poruszał. „Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej, i to właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...”.

Michał dzieli się z publicznością swoimi troskami dotyczącymi planety: „Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat?”.

Podczas koncertu Michał Szpak nie tylko odkryje przed nami, co kryje się za „The Moon Tour”, lecz także dostarczy potężnej dawki energii, śpiewając swoje największe hity.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniałe wydarzenie artystyczne!
Michał klasa, jakość, show.
Ogień!!! Super wrażenia, niezapomniane przeżycia! Polecam!
Świetne widowisko, coś więcej niż koncert!
Brak konsekwensji w wypowiedziach Michała, tzn. na koniec koncertu, gdy buła możliwość wypowiedzi, należałoby kontynuować tak ważny temat przewodni koncertu-jak ratować naszą planetę, a nie rozmowy o niczym, lechatnie ego... Michał, wykorzystaj ten potencjał, że ludzie Cię słuchają. Lepiej byłoby zadać pytanie, co zrobisz po tym koncercie dla planety, w jaki sposób zmienisz swoje życie czy postępowanie, aby podzielić się przemyśleniami, a może i wskazać ludziom drogę i pokazać przykłady małych kroków, które mogą wiele zmienić.
Cudowny koncert. Niezapomniane przeżycia i zachęta do refleksji nad światem, sobą. Dziękuję Michale
Warto pójść na koncert Michała, on udowadnia, że jest artystą przez duże A
Niesamowity koncert z przesłaniem! Talent Michała, skala Jego możliwości wokalnych a do tego prawdziwie artystyczna oprawa wydarzenia stanowiły razem prawdziwą ucztę. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuje!!!
Michał gay icon ❤️❤️🙆 nie zabijajmy kaszalotów, zniszczmy kapitalizm
Wspaniała uczta dla zmysłów :) Fantastyczny koncert! Rewelacyjny głos :) Cudowna osobowość :) DZIĘKUJĘ!
Występ super,Michał swoim głosem przenosi nas w inny wymiar....Szkoda,że tak krótko trwał występ :-(
Koncert super. Polecam wszystkim.
Cudowny koncert The Moon Tour w Katowicach. Przesłanie, wykonanie utworów, muzyka - coś pięknego. Jeszcze bardziej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Pan Michał ma NIEZWYKŁY GŁOS. To trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo. Gorąco polecamy.
Rewelacyjny występ. Polecam
Wspaniały występ, poruszający serce i duszę. Widowisko z głębokim przesłaniem. A Michał Szpak i jego zespół to dopełnienie wszystkiego. Dziękuję.
Wystep Michała Szpaka fantastyczny , ogólnie wszystko było super
Michał Szpak to NIESAMOWITY ARTYSTA. Koncert był rewelacyjny wart posluchaniai obejrzenia 👌Polecam
Koncert jak zawsze klasa. Zespół, aranże, głos Michała klasa. To po prostu trzeba zobaczyć.i usłyszeć.
Koncert ogólnie się podobał, choć bardziej przemawiał do mnie trasa zeszłoroczna.
Do momentu gdy mało ogarnięte panie zaczęły przeganiać wszystkich oczekujacych na autograf piątka z plusem.
Wspaniały koncert! Jedno ale... za krótki! :)
Michał jak zawsze genialny :). Duchowa uczta :).
Sam występ był konkretny ale w kwestii organizacji typu Michał szpak wyszedł podpisywać autografy o nie podpisywał na biletach ani na kartkach tylko wykupionych w sklepiku to było nie fer moja narzeczona się cieszyła ze dostanie autograf jesteśmy zawiedzeni plus organizatorka jeżeli patrzeliśmy na szpaka to po chamsku nas wyprosiła a niektórzy stali ile chcieli gdzie tu zasady są płaciło się a nic się nie dostało organizatorka powiedziała proszę na dół takim chamskie krzykiem nie podobało mi się wogole i jeszcze powiedziała pan płacił za występ a nie za autograf ani zdjęcia nawet nie można było zdjęć robić to chamstwo było traktowanie ludzi jak sztukę a nie czlowieka
Magiczne przedstawienie o tym, co dotyczy nas wszystkich. Nowe aranżacje znanych utworów i cudowny instrumentalny utwór zespołu Michała. Polecam!
Świetny występ! pełen profesjonalizm - nic dodać nic ująć! Dziękuję bardzo :-)
Brak słów na tak piękny spektakl, Michał Szpak cudowny artysta ♥️🎶🎤🔥👌
koncert z pięknym przekazem. Dużo pozytywnych emocji . Warto było.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN